لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=2875

حقیقت ترامپ، کاربرانی را که درباره جلسات جلسه 6 ژانویه ارسال می کنند ممنوع می کند

طنز بسیار غنی است: Truth Social، کپی‌کننده توییتر دونالد ترامپ که ادعا می‌کند «عاری از تبعیض سیاسی است»، طبق گزارش‌ها، کاربرانی را که اطلاعات جلسه پنج‌شنبه کنگره در مورد حمله 6 ژانویه به ساختمان کنگره آمریکا را منتشر کرده‌اند ممنوع کرده است. یک تمرکز کلیدی

این بر اساس چندین پست در توییتر توسط کاربرانی است که ادعا می کردند Truth Social آنها را سانسور می کند. نمایندگان گروه رسانه و فناوری ترامپ، که مالک و اداره کننده Truth Social است، به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند.

تراویس آلن که در بیوگرافی توییترش او را به عنوان یک تحلیلگر امنیت اطلاعات توصیف می کند، عصر پنجشنبه اسکرین شاتی از اپلیکیشن Truth Social منتشر کرد که روی آن نوشته بود: “اکانت در حالت تعلیق است” و نوشت: “اکانت Truth Social من به دلیل صحبت در مورد ژانویه به طور دائم به حالت تعلیق درآمد. ششمین جلسات استماع کمیته.

او افزود: «برای «آزادی بیان» خیلی زیاد است. این سانسور است!» آلن جزئیاتی در مورد آنچه که گفته می شود منجر به اخراج Truth Social از پلت فرم شده است، ارائه نکرد.

مکس برنز، مدیر ارتباطات نماینده دموکرات مجلس ایالت نیویورک، یوه-لاین نیو، «دیدن افراد زیادی که از Truth Social Trump به دلیل ارسال به‌روزرسانی‌ها در مورد جلسات استماع کمیته 6 ژانویه منع شده‌اند. توییت کرد جمعه. ظاهراً آزادی بیان حتی در ترامپلند نیز محدودیت‌هایی دارد.

همچنین صبح جمعه، یکی دیگر از کاربران توییتر گزارش شده است“فقط اولین پست من را در Truth social منتشر کنید و آنها آن را حذف کردند. در آنجا قهرمانان واقعی آزادی بیان هستند.»

حقیقت اجتماعی وضعیت شرایط خدمات، “ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که به صلاحدید خود و بدون اطلاع قبلی یا مسئولیتی، دسترسی و استفاده از سرویس (از جمله مسدود کردن آدرس های IP خاص) را برای هر شخصی به هر دلیل یا بدون دلیل رد کنیم… ممکن است استفاده شما را خاتمه دهیم. یا مشارکت در سرویس یا حذف [your account and] هر محتوا یا اطلاعاتی که در هر زمان، بدون اخطار، به صلاحدید ما پست کرده‌اید.» (شرایط خدمات توییتر شامل زبانی مشابه است.) در ایالات متحده، بر اساس بخش 230 قانون نجابت ارتباطات، پلتفرم های اینترنتی مانند Truth Social از حمایت های قانونی برای تصمیم گیری های خود در زمینه تعدیل محتوا برخوردار هستند – طرحی که ترامپ در زمان اشغال کاخ سفید به دنبال لغو آن ناموفق بود.

توییتر ترامپ را در روزهای پس از 6 ژانویه 2021 به طور دائم ممنوع کرد و شورش را با استناد به خطر خشونت مداوم پس از انتشار ویدئویی در تمجید از اوباش خشن که به دنبال براندازی انتخابات 2020 بودند، ممنوع کرد. ایلان ماسک میلیاردر، که پیشنهاد 44 میلیارد دلاری او برای توئیتر در حال بررسی است، ممنوعیت رئیس جمهور سابق توییتر را اشتباهی خواند و تصمیمی را که او باید لغو کند.

در اوایل سال جاری، ترامپ در مقابله با سوگیری ضد محافظه‌کارانه بیگ‌تک، Truth Social را راه‌اندازی کرد. مشخص نیست چند کاربر در Truth Social هستند. ترامپ در حال حاضر 3.2 میلیون دنبال کننده در این برنامه دارد. قبل از اینکه از توییتر منع شود، بیش از 88 میلیون دنبال کننده داشت.

از 31 مارس 2022، گروه رسانه و فناوری ترامپ تا به امروز هیچ درآمدی ایجاد نکرده بود و به سرمایه گذاران هشدار داده است که “TMTG ممکن است هرگز هیچ درآمد عملیاتی ایجاد نکند یا هرگز به عملیات سودآور دست یابد.” TMTG مستقر در ساراسوتا، فلوریدا تا پایان ماه مارس تقریباً 40 کارمند تمام وقت داشت. ثبت مقررات توسط Digital World Acquisition Corp.، یک شرکت خرید با هدف ویژه (SPAC) که قصد دارد با TMTG ادغام شود.

در مقطعی، شرکت رسانه‌ای ترامپ قصد دارد یک سرویس پخش اشتراکی به نام TMTG+ با طیفی از محتوای راست‌گرا و «غیر بیدار»، از جمله «برنامه‌های ویژه ترامپ» و همچنین «کمدی یقه آبی» و «یقه آبی» راه‌اندازی کند. نمایش های لغو شده.»

TMTG توسط مدیر عامل شرکت Devin Nunes، نماینده سابق کنگره که زمانی ناموفق از توییتر و حساب‌های تقلید آمیز ناشناس “Devin Nunes’ Cow” و “Devin Nunes’ Mom” ​​به اتهام تهمت شکایت کرد.لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.