لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=2911

به گفته پلیس، گیلین موریس، زن ایندیاناپولیس، متهم به ردیابی دوست پسرش با Apple AirTag و کشتن او با ماشین است.

هنگام بارگیری کنش‌های مقاله، متغیر مکان

در ساعات اولیه صبح روز 3 ژوئن، گیلین موریس با یک شورلت ایمپالا آبی تیره به یک میخانه ایندیاناپولیس رفت.

ظاهراً او به مشتریان گفت که گمان می‌کند دوست پسرش به او خیانت می‌کند و او با استفاده از Apple AirTag او را در آنجا ردیابی کرده است – دستگاهی که برای کمک به افراد در یافتن وسایل شخصی طراحی شده است. از آنها پرسید آیا مردی که هول پوشیده بود در داخل بار دیده شده است یا خیر، طبق سوابق دادگاه.

شاهدان به پلیس گفتند که او به زودی او را پیدا کرد و پس از درگیری شدید با او و یک زن دیگر، بنا به یک دلیل احتمالی او را با خودروی خود “کلیپ” کرد. توسط ستاره ایندیاناپولیس به دست آمده است و توسط واشنگتن پست بررسی شده است. همانطور که او روی زمین افتاد، ظاهراً او از روی او حمایت کرد، به جلو کشید و دوباره به او ضربه زد – در مجموع سه بار – در اسناد دادگاه آمده است.

وقتی پلیس رسید، آندره اسمیت، 26 ساله، مرده اعلام شد پلیس در بیانیه ای گفت: در صحنه – جسد او در زیر خودرو سنجاق شده است.

پلیس گفت موریس 26 ساله دستگیر شد و متهم به قتل سوابق دستگیری نشان می دهد که او بدون قید وثیقه نگهداری می شود.

روز شنبه بلافاصله مشخص نشد که آیا موریس وکیل دارد یا خیر.

پلیس می گوید: “من آنها را دوست ندارم”: او فکر می کرد دوست پسرش خیانت می کند، بنابراین او فرزند آنها را کشت.

اپل می گوید AirTag ها برای محافظت در برابر ردیابی ناخواسته طراحی شده اند، اما بررسی The Post نشان داد که این ویژگی های ایمنی کاملاً قابل اعتماد نیستند، به خصوص برای افرادی که از دستگاه های Android استفاده می کنند.

مقامات گفتند موریس به بازرسان گفت که او و اسمیت با هم زندگی می کردند. او به گفته مقامات، او مشکوک است که او را با زن دیگری خیانت کرده است، زیرا او شب ها به خانه نمی آمد.

در 2 ژوئن، او گفت که با او روبرو شد و به او گفت که وسایلش را جمع کند و برود. با توجه به سوگندنامه به دست آمده توسط ستاره.

مقامات گفتند که موریس ابتدا ردیابی او را رد کرد، سپس در نهایت اعتراف کرد که یک AirTag را روی صندلی عقب او گذاشته است. زن اسمیت که در پرونده دادگاه با حروف اول “TN” شناسایی شده بود، به بازرسان گفت که اسمیت به او گفته بود که معتقد است یک دستگاه GPS در ماشینش وجود دارد، زیرا موریس مدام برای او پیام‌های متنی می‌فرستاد و می‌گفت که او از مکان او اطلاع دارد. .

یکی از شاهدان به پلیس گفت که موریس پس از حضور در تیلیز پاب اند گریل، اسمیت را دید و به داخل بار رفت.

شاهد دیگری به پلیس ادعا کرد که وقتی موریس داخل خانه بود، به همراه اسمیت به زن اشاره کرد و گفت که قصد دارد “او را کتک بزند.” شاهدان گفتند که موریس سپس یک بطری خالی آبجو را از گردن گرفت و به سمت زن تاب خورد، اما اسمیت آن را گرفت و طبق اسناد دادگاه، آن سه با هم درگیر شدند.

شاهدان به پلیس گفتند که در جریان شلوغی، از گروه خواسته شد که بار را ترک کنند. در سوگندنامه آمده است که موریس مدت کوتاهی بعد به ماشین خود بازگشت.

یکی از شاهدان به پلیس گفت که وقتی موریس را دید که ماشینش را به سمت اسمیت و زن دیگر می‌راند، جلوی ماشین رفت تا به آنها کمک کند تا فرار کنند. شاهد به پلیس گفت، اما موریس با سرعت دور او رفت و به اسمیت رفت.

طبق اسناد دادگاه به نقل از شاهد، لاستیک سمت راننده از روی سر اسمیت عبور کرد. چندین شاهد افزودند که پاهای اسمیت زیر لاستیک سمت سرنشین گیر کرده بود. یک پرستار ثبت نام شده به پلیس گفت که به سمت ماشین دوید و متوجه شد که اسمیت واکنشی نشان نمی دهد.

چشمانش باز بود و از دهانش نفس می کشید. سرش پشت چرخ جلوی راننده فرو رفته بود و صورتش رو به بیرون بود.

پرستار به پلیس گفت که سعی کرد نبض او را چک کند اما بازوهایش زیر بدنش بود. او گفت که تنفس او “کم عمق و متناوب بود.”

او به پلیس گفت که اسمیت به زودی نفس خود را متوقف کرد.

دفتر پزشکی قانونی شهرستان ماریون تشخیص داد که اسمیت بر اثر خفگی ضربه‌ای جان خود را از دست داده است و بر اساس سوگندنامه علت احتمالی، مرگ او یک قتل بوده است.

برخی از اعضای خانواده اسمیت که جسد او را در صحنه دیدند، گفتند که این تصویر هنوز آنها را آزار می دهد.

عمه او، رِنِکا دی، به WISH-TV گفت اسمیت “مثل حیوان در خیابان زده شد.”

“هر بار که در حال حاضر پلک می زنم دوباره پخش می شود. هر بار که باید در مورد آن صحبت کنیم دوباره پخش می شود. و وقتی شب خوابم، فقط می توانم تصور کنم خواهرم الان چه احساسی دارد.» او به ایستگاه خبری گفت.

سوابق دستگیری نشان می دهد موریس قرار است در 23 ژوئن در دادگاه حاضر شود.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.