لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=2895

به HN بگویید: همسرم بدون دلیل یا توسل از واتس اپ محروم شد

مانند بسیاری از افراد، من و همسرم از واتس اپ استفاده می کنیم تا با خانواده و دوستان مختلفی که آن پلتفرم را ترجیح می دهند در تماس باشیم. من در واقع بیشتر از او از آن استفاده می کنم – او اساساً فقط با خانواده نزدیک و چند دوست از دبیرستان چت می کند.

چند روز پیش، او برنامه را باز کرد تا پیام را پیدا کند،

> این حساب مجاز به استفاده از WhatsApp نیست > چت ها همچنان در این دستگاه هستند.

این هیچ معنایی نداشت، زیرا او فقط از آن برای چت کردن با خانواده و دوستان استفاده می‌کرد و مطمئناً هیچ شرایطی را زیر پا نگذاشته بود. گزینه تجدیدنظر را پیدا کردم و آن را ارسال کردم. یک روز بعد، برنامه اکنون می گوید

> این حساب نمی تواند از واتس اپ استفاده کند > بررسی خود را تکمیل کردیم و متوجه شدیم که فعالیت این حساب برخلاف شرایط خدمات واتس اپ است.

هیچ راهی وجود ندارد که او واقعاً هیچ اصطلاحی را زیر پا گذاشته باشد، بنابراین به نظر می رسد که این نوعی اشتباه است، اما با توجه به سرعت “بازبینی”، من شک دارم که هیچ انسانی واقعاً به آن نگاه کرده باشد. او سعی کرده از طریق صفحه تماس آنها با آنها تماس بگیرد، اما با توجه به اینکه بررسی در حال حاضر “کامل” شده است، من خیلی امیدوار نیستم.

تنها حدس ما در مورد علت این امر این است که یک هفته یا بیشتر قبل از ممنوعیت، او یک پیام هرزنامه دریافت کرد که برای یک گروه بزرگ ارسال شده بود و آن را به عنوان هرزنامه علامت گذاری کرد. شاید به نحوی همه اعداد آن گروه با ارسال هرزنامه مرتبط شوند؟ صرف نظر از این، وضعیت بسیار ناامید کننده ای است، زیرا او چند چت طولانی مدت با گروه های خانواده و دوستان دارد که دیگر نمی تواند در آنها شرکت کند. همیشه در الگوریتم بودن سرگرم کننده است.

در صورتی که ارتباطی بین علامت‌گذاری یک پیام به‌عنوان هرزنامه و مسدود شدن وجود داشته باشد، پست کنید (شاید صرفاً بی‌صدا کردن پیام‌های هرزنامه ایمن‌تر باشد)، و همچنین در مواقعی که کسی از فیس‌بوک این مطلب را می‌خواند و می‌تواند کمک کند.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.