لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=2946

مهندس آمازون برای کار از هزینه های خانه شکایت می کند

مانند هر شرکت دیگری، آمازون در سال 2020 همه کارمندانی را که می توانستند از خانه به محل کار از خانه کار کنند فرستاد. اما کاری که آنها انجام ندادند شروع کار بود. بر اساس شکایتی که توسط یک مهندس آمازون در کالیفرنیا ارائه شده است، پرداخت هزینه اینترنت و برق برای کارکنان خود.

در ظاهر، کاملاً منطقی است. قانون کالیفرنیا شرکت ها را ملزم به پرداخت تمام هزینه های تجاری می کند. کارمندانی که در خانه کار می کنند نسبت به زمانی که وارد دفتر می شدند، از برق و اینترنت بیشتری استفاده می کنند. بنابراین مهندس پرونده دارد. حداقل به همین دلیل است که قاضی آن را بیرون نیاورد.

آمازون استدلال می‌کند که این هزینه‌ها وظیفه شرکت نیست، زیرا انتخاب آن برای فرستادن مردم به خانه نبوده است. از دستورات دولت برای فرستادن همه به خانه پیروی می کرد. به نظر نمی رسد قانون استثنایی برای موارد اضطراری داشته باشد.

بهترین شرط من؟ مهندس آمازون برنده خواهد شد.

و سپس او و سایر کارمندان کالیفرنیا ضرر خواهند کرد. در اینجا دلیل آن است.

شرکت ها کارکنانی را در دفتر می خواهند.

در جریان بوده است نبرد بین روسایی که افرادی را در دفتر می خواهند و کارمندانی که می خواهند در خانه باشند. کار ترکیبی بهترین راه حل برای این مشکل به نظر می رسد – زیرا به هر کس کمی از آنچه می خواهد می دهد. نود درصد شرکت ها کار ترکیبی ارائه می دهند و تنها 4 درصد خواهان کار تمام وقت در دفتر برای مشاغلی هستند که کارمندان می توانند از راه دور انجام دهند.

اما کار هیبریدی مستلزم حفظ فضای اداری و تمام هزینه های ناشی از آن است. اگر مجبور باشند برای کار در خانه به مردم پول اضافی بپردازند در حالی که همچنان برای فضای اداری هزینه می کنند، مزیت کار از خانه احتمالاً چیزی است که از بین می رود.

کارمندان در حال حاضر در حال بیرون آمدن هستند.

در حالی که من معتقدم که مهندس برنده خواهد شد – قانون کالیفرنیا بسیار ساده است – او به میزان پولی که با سرکار نرفتن پس انداز کرده است توجه نمی کند. کالیفرنیایی های قبل از کرونا به طور متوسط ​​تقریبا 30 دقیقه را صرف رفت و آمد یک طرفه می کردند.

حتی قبل از اینکه قیمت بنزین شروع به افزایش سرسام آور شود، مردم احتمالاً بسیار بیشتر از هزینه های خود برای افزایش هزینه های برق و اینترنت برای بنزین خرج می کردند. از 9 ژوئن 2022، کالیفرنیایی ها به طور متوسط ​​6.403 دلار برای هر گالن گاز پرداخت می کنند. شاکی استدلال می کند که او بین 50 تا 100 دلار در ماه هزینه دارد. در پیش از همه گیری 2019، یک آمریکایی به طور متوسط ​​34.5 گالن گاز در ماه مصرف می کرد.. اگر کار از خانه مصرف گاز را به نصف کاهش دهد، مهندس همچنان جلوتر است. ناگفته نماند فرسودگی ماشین و هزینه شلوار مناسب برای اداره.

چگونه هزینه ها را محاسبه می کنید؟

اگر کارمندی اینترنت خانگی نداشته باشد و برای کار به اینترنت خانگی نیاز داشته باشد، هزینه آن مشهود است. با این حال، من شک دارم که یک مهندس آمازون قبل از سال 2020 در یک خانه بدون اینترنت زندگی می کرد.

اگر مجرد است و تنها زندگی می‌کند و وقتی به خانه می‌آید هزینه برق او افزایش می‌یابد، نشان دادن آن نیز به اندازه کافی آسان است. اما، وقتی همه چیز در کالیفرنیا تعطیل شد (همانطور که در اکثر نقاط جهان انجام شد)، همه به خانه برگشتند. بچه ها مدرسه آنلاین می خواندند و تمام روز در خانه بودند. همسران و هم اتاقی ها به خانه آمدند. چگونه درصد افزایشی را که از کاری که شخص با دیگران انجام داده است، تقسیم می کنید؟

می‌دانم که این موضوع سخت‌گیرانه است، اما در واقع به این راحتی نمی‌توان گفت. شرکت ها باید بر اساس رقمی که امیدوارند با دادگاه موافقت شود، دستمزد یکسانی را به همه افراد تخمین بزنند یا به آنها بدهند.

اینجا فقط کالیفرنیا است، درست است؟

بله، این یک پرونده کالیفرنیا بر اساس قانون کالیفرنیا است، اما آنچه در کالیفرنیا اتفاق می افتد تمایل دارد در سراسر کشور گسترش یابد. اگر مهندس برنده شود، ممکن است شاهد گسترش این مفهوم در سراسر ایالت ها باشید.

البته زمانی که هزینه های اداری برای پرداخت ندارید، منطقی است که شرکت شما هزینه های کار را از خانه بپردازد. ثروت را به اشتراک بگذارید اما از آنجایی که اکثر شرکت ها حداکثر ترکیبی هستند، هزینه های فضای اداری باقی می ماند. (اگرچه باید کمتر از زمانی باشد که همه هر روز آنجا هستند.) مراقب رفتار با کارمندان خود و نحوه برخورد با کار در خانه باشید. حتی اگر آمازون در اینجا برنده شود، هزینه های دادگاه بسیار زیاد است. آمازون پول نقد برای مبارزه با آن را دارد. کسب و کارهای کوچکتر این کار را نمی کنند.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.