لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=2950

چالش: طراحی کامل پیکسل – کشف

برای نشان دادن مهارت های طراحی بی نقص پیکسل خود آماده اید؟ ما شما را به چالش می‌کشیم که محدودیت‌های یک شبکه را بپذیرید و یک نماد برنامه را در سطح پیکسل تنها با استفاده از رنگ‌های سیاه و سفید طراحی کنید. وقتی امروز آیکون‌ها را طراحی می‌کنیم، برای صفحه‌های HDR با وضوح بالا با میلیون‌ها پیکسل و رنگ در اختیارمان کار ایجاد می‌کنیم. اما پذیرفتن کمی محدودیت یکپارچه‌سازی با ما لذت دارد: شبکه‌های پیکسل می‌توانند به شما کمک کنند تا ماهیت طراحی خود را تقطیر کنید و مطمئن شوید نماد شما در همه اندازه‌ها واضح و قابل درک است.

خود را به چالش بکشید تا محدودیت‌ها را بپذیرید و یک نماد برنامه را فقط با استفاده از رنگ‌های سیاه و سفید روی یک شبکه پیکسلی 48x48 طراحی کنید.

خود را به چالش بکشید تا محدودیت‌ها را بپذیرید و یک نماد برنامه را فقط با استفاده از رنگ‌های سیاه و سفید روی یک شبکه پیکسلی 48×48 طراحی کنید.

نمادهای پیکسل تاریخچه ای غنی در مک دارند. MacPaint یک ویرایشگر گرافیک شطرنجی بود که به عنوان بخشی از Macintosh اصلی در سال 1984 منتشر شد و نمادهای آن برای مردم سراسر جهان بازیگوش، ساده و قابل تشخیص بود. بسیاری از نمادهای تعیین کننده برای ابزارهای طراحی و طراحی مدرن – مانند قلم مو، کمند، و ابزار دستی – در اصل توسط سوزان کر، یکی از طراحان اصلی مک، برای MacPaint ایجاد شدند.

نمادهای برنامه برای MacPaint، MacDraw و MacWrite، که در اصل توسط طراح مک، سوزان کار ایجاد شده است.

نمادهای برنامه برای MacPaint، MacDraw و MacWrite، که در اصل توسط طراح مک، سوزان کار ایجاد شده است.

Kare این آیکون ها را با در نظر گرفتن محدودیت های تک رنگ اولین نمایشگر مک طراحی کرد و از یک نوت بوک با خط مشبک برای ترسیم هر پیکسل استفاده کرد. در حالی که ما دیگر محدود به سخت افزار نیستیم، می توانید همان اصول طراحی را برای کمک به ایجاد نمادهای سرگرم کننده، جالب و بصری خیره کننده بررسی کنید.

چالش را آغاز کنید

ما از شما دعوت می‌کنیم که یک نماد برنامه در سطح پیکسل با استفاده از رنگ‌های سیاه و سفید روی یک بوم 48×48 پیکسل، 32×32 پیکسل یا 16×16 پیکسل ایجاد کنید. شما می توانید برای هر اندازه، برای دو اندازه یا فقط یک اندازه طراحی کنید. می توانید نماد خود را روی کاغذ یا با استفاده از برنامه مورد علاقه خود بکشید. ما همچنین یک شبکه پیکسلی برای دانلود ارائه کرده ایم.

یک شبکه پیکسلی برای چالش دانلود کنید

  • قبل از شروع طراحی روی بوم، به هدف خود فکر کنید: آیا یک نماد برنامه کاملاً جدید طراحی می‌کنید یا چیزی را که از قبل وجود داشته را بازسازی می‌کنید؟
  • هنگامی که تصمیم گرفتید، یک عنصر را که ماهیت برنامه را در بر می گیرد، کاوش کنید و آن عنصر را به شکلی ساده و منحصر به فرد بیان کنید. به عنوان مثال، نماد برنامه Mail از یک پاکت استفاده می کند که به طور جهانی با نامه مرتبط است.
  • جزئیات را با احتیاط اضافه کنید اگر محتوا یا شکل بیش از حد پیچیده باشد، تشخیص جزئیات دشوار است. آیکون‌ها در هر سه اندازه معمولاً باید از نظر ظاهری مطابقت داشته باشند، اگرچه می‌توانید افزوده‌های ظریف، غنی‌تر یا دقیق‌تر را در اندازه پیکسل 48×48 کشف کنید.

#WWDC22Challenges را در رسانه های اجتماعی کاوش کنید

شرایط و ضوابط چالش های WWDC22 را بخوانیدلینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.