لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=2980

یادداشتی برای جامعه سلسیوس ما در حال نوشتن با یک موضوع بسیار مهم هستیم… | توسط سانتیگراد | ژوئن، 2022

ما با یک پیام بسیار مهم برای جامعه خود می نویسیم.

به دلیل شرایط شدید بازار، امروز اعلام می کنیم که سلسیوس تمام برداشت ها، سوآپ و نقل و انتقالات بین حساب ها را متوقف می کند. ما امروز این اقدام را انجام می دهیم تا درجه سانتیگراد را در موقعیت بهتری قرار دهیم تا به مرور زمان به تعهدات خروج خود احترام بگذاریم.

اقدام به نفع جامعه ما اولویت اصلی ماست. در خدمت این تعهد و برای پایبندی به چارچوب مدیریت ریسک خود، یک بند را در شرایط استفاده خود فعال کرده‌ایم که امکان انجام این فرآیند را فراهم می‌کند. درجه سانتیگراد دارایی های ارزشمندی است و ما با پشتکار تلاش می کنیم تا به تعهدات خود عمل کنیم.

ما این اقدام لازم را به نفع کل جامعه به منظور تثبیت نقدینگی و عملیات انجام می دهیم و در عین حال اقداماتی را برای حفظ و حراست از دارایی ها انجام می دهیم. علاوه بر این، مشتریان در طول مکث مطابق با تعهد ما به مشتریان خود، به دریافت پاداش ادامه خواهند داد.

ما می‌دانیم که این خبر دشوار است، اما معتقدیم تصمیم ما برای توقف برداشت، مبادله، و انتقال بین حساب‌ها مسئولانه‌ترین اقدامی است که می‌توانیم برای محافظت از جامعه خود انجام دهیم. ما با یک تمرکز منحصر به فرد کار می کنیم: محافظت و حفظ دارایی ها برای انجام تعهدات خود در قبال مشتریان. هدف نهایی ما تثبیت نقدینگی و بازگرداندن برداشت‌ها، سوآپ و نقل و انتقالات بین حساب‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن است. کار زیادی در پیش است زیرا ما گزینه های مختلف را در نظر می گیریم، این روند زمان می برد و ممکن است تاخیرهایی وجود داشته باشد.

امروز از جامعه باورنکردنی درجه سانتیگراد برای حمایت شما تشکر می کنیم. باعث افتخار ماست که به شما خدمت کنیم. عملیات ما ادامه دارد و ما همچنان به اشتراک گذاری اطلاعات با جامعه در صورت در دسترس بودن ادامه خواهیم داد.

خالصانه،

تیم سلسیوس

سلب مسئولیت:

این ارتباط به منزله پیشنهاد یا درخواست برای خرید اوراق بهادار نیست و به منزله پیشنهاد یا فروش در هیچ حوزه قضایی نیست که چنین پیشنهاد یا فروش در آن ممنوع است. هرگونه پیشنهاد، درخواست یا پیشنهاد برای خرید، یا هرگونه فروش اوراق بهادار مطابق با الزامات ثبتی قانون اوراق بهادار سال 1933، با اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار”) انجام خواهد شد.

حساب‌های Earn تحت قانون اوراق بهادار ثبت نشده‌اند و نمی‌توانند در ایالات متحده، به افراد ایالات متحده، برای حساب یا منافع یک شخص آمریکایی یا در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهادی در آن ممنوع است، عرضه یا فروخته شود.

این ارتباط حاوی “گزاره های آینده نگر” است. که شامل ریسک ها و عدم قطعیت ها می شود. شما نباید به اظهارات آینده نگر اتکا کنید زیرا آنها عوامل موضوعی هستند که پیش بینی آنها دشوار است. این عبارات آینده نگر عموماً با استفاده از «پیش بینی»، «باور»، «می تواند»، «برآورد»، «انتظار»، «نیت»، «ممکن است»، «برنامه ریزی»، «هدف»، «اراده» مشخص می شود. “، “wild” و عبارات مشابه. ریسک‌ها و عدم قطعیت‌ها شامل، اما محدود به این نمی‌شوند: روندها و چالش‌های پیش‌بینی‌شده در کسب‌وکار ما و مقررات ارائه دارایی‌های دیجیتال. ما متعهد نمی شویم که هیچ بیانیه آینده نگری را در نتیجه اطلاعات جدید یا رویدادها یا تحولات آتی به روز کنیم.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.