لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3041

نظرسنجی: دارندگان آیفون بیشتر از کاربران اندرویدی خرج می‌کنند و درآمد بیشتری دارند

مختصر:

  • دارندگان آیفون نسبت به کاربران اندرویدی درآمد بیشتری دارند و بیشتر برای فناوری هزینه می کنند. طبق یک نظرسنجی توسط پلتفرم خرید Slickdeals. افرادی که از آیفون استفاده می کنند، میانگین حقوق سالانه 53251 دلاری دارند که باعث می شود در مقایسه با کاربران اندرویدی که میانگین حقوق آنها 37040 دلار است، بیشتر در خرید ولخرجی کنند.
  • این نظرسنجی نشان داد که دارندگان آیفون عموماً از کاربران اندرویدی خوشحال تر هستند و قدرت خرج کردن بیشتری دارند. این کاربران گزارش دادند که به طور متوسط ​​ماهانه 117 دلار برای لباس خرج می کنند، در حالی که این رقم برای دارندگان اندروید 62 دلار در ماه است. علاوه بر این، کاربران آیفون 101 دلار برای فناوری و 83 دلار برای محصولات آرایشی خرج می کنند، در حالی که کاربران اندروید به ترتیب 51 و 40 دلار هزینه می کنند.
  • دارندگان اندروید می گویند که صرفه جویی بیشتری دارند و تمایل دارند مکرراً به دنبال معاملات و تخفیف باشند. Slickdeals از 1000 کاربر آیفون و 1000 کاربر اندروید در مورد رفتارها، انتخاب‌های سبک زندگی، ویژگی‌های شخصیتی و عادات خرج کردنشان برای این نظرسنجی سؤال کرد.

بینش، بصیرت، درون بینی:

نظرسنجی Slickdeals نشان می‌دهد که در طول سال‌ها تغییرات کمی در نمایه معمولی کاربران آیفون و اندروید ایجاد شده است، حتی با وجود اینکه برخی از سازندگان تلفن‌های اندرویدی دستگاه‌های با قیمت بالاتر و ویژگی‌های غنی را عرضه کرده‌اند. برای بازاریابان تلفن همراه، این بدان معناست که آنها باید هنگام برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی که بخش های مختلف صاحبان گوشی های هوشمند را هدف قرار می دهند، تفاوت های مصرف کننده را در نظر بگیرند. کاربران آیفون و اندروید علاوه بر تفاوت بین درآمد خانوار و قدرت خرج کردن، ویژگی‌های شخصیتی متمایز دارند که می‌تواند بازاریابان را در تلاش برای دستیابی به این مشتریان آگاه کند. کاربران آیفون همچنین تعامل بیشتری را در دستگاه های خود نشان می دهند. طبق نظرسنجی Slickdeals، آنها به طور متوسط ​​4 ساعت و 54 دقیقه در روز به تلفن خود نگاه می کنند، در حالی که این مدت برای کاربران اندرویدی 3 ساعت و 42 دقیقه است.

این لزوماً به این معنی نیست که کاربران آیفون، سیب زمینی های مبل درونگرا هستند که به صفحه نمایش خود چسبانده شده اند. این نظرسنجی نشان داد که کاربران آیفون می‌گویند از بیرون رفتن، ملاقات با مردم و تجربه چیزهای جدید لذت می‌برند، در حالی که دارندگان اندروید ترجیح می‌دهند وقت خود را در داخل خانه برای رسیدن به تلویزیون یا تماشای تلویزیون بگذرانند.

بر کسی پوشیده نیست که قیمت محصولات اپل برای بازار لوکس با آخرین آیفون XS مکس 1449 دلار – بیشتر از بسیاری از رایانه‌های رومیزی و لپ‌تاپ – است، اگرچه پرداخت اقساطی باعث می‌شود گوشی‌های هوشمندش برای بازار انبوه قابل دسترس‌تر باشند. امسال، اپل یک ماه قبل از عرضه مدل ارزان‌تر، آیفون XR با قیمت پایه 749 دلار، استراتژی محصول خود را تغییر داد تا گوشی‌های با قیمت بالاتر را معرفی کند که هفته گذشته در فصل تعطیلات عرضه شد. اپل ماه گذشته با عرضه آیفون XS، XS Max و فروش موجودی باقی مانده از X اصلی، درآمد گوشی های هوشمند را 7 درصد نسبت به سال قبل افزایش داد. طبق مطالعه Oath’s Flurry Analytics.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.