لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3060

پیامی از مدیر عامل و بنیانگذار کوین بیس، برایان آرمسترانگ | توسط Coinbase | ژوئن، 2022

توسط برایان آرمسترانگ، مدیر عامل و بنیانگذار

اوایل امروز، یادداشت زیر را با همه کارمندان Coinbase به اشتراک گذاشتم.

تیم،

امروز تصمیم دشواری می‌گیرم که اندازه تیم خود را حدود 18 درصد کاهش دهم تا اطمینان حاصل کنم که در طول این رکود اقتصادی سالم بمانیم. می‌خواهم در زیر به شما توضیح دهم که چرا این تصمیم را می‌گیرم، اما ابتدا می‌خواهم با مسئولیت‌پذیری درباره نحوه رسیدن به اینجا شروع کنم. من مدیرعامل هستم و پول با من متوقف می شود.

در طول ماه گذشته، من گفتگوهای زیادی با تیم اجرایی و هیئت مدیره خود داشته ام تا در مورد رویدادهای اخیر بازار و همچنین وضعیت کسب و کار خود بحث کنیم. در این بحث ها چندین واقعیت برای من روشن شده است:

  • شرایط اقتصادی به سرعت در حال تغییر است: به نظر می رسد که ما پس از رونق اقتصادی بیش از 10 سال وارد رکود شده ایم. رکود اقتصادی می تواند منجر به زمستان دیگری برای ارزهای دیجیتال شود و ممکن است برای مدت طولانی ادامه یابد. در زمستان های گذشته ارزهای دیجیتال، درآمد معاملات (بزرگترین منبع درآمد ما) به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. در حالی که پیش‌بینی اقتصاد یا بازار دشوار است، ما همیشه برای بدترین حالت برنامه‌ریزی می‌کنیم تا بتوانیم کسب‌وکار را در هر محیطی اداره کنیم.
  • مدیریت هزینه های ما در بازارهای پایین بسیار مهم است: Coinbase در چهار زمستان مهم ارزهای دیجیتال زنده مانده است و ما با مدیریت دقیق مخارج خود در هر دوره از کار افتادگی، موفقیت بلندمدتی را ایجاد کرده ایم. بازارهای نزولی برای پیمایش چالش برانگیز هستند و به یک طرز فکر متفاوت نیاز دارند.
  • ما خیلی سریع رشد کردیم: در ابتدای سال 2021، 1250 کارمند داشتیم. در آن زمان، ما در اوایل دوره صعودی بودیم و پذیرش محصولات کریپتو در حال انفجار بود. موارد استفاده جدیدی وجود داشت که با کشش کریپتو تقریباً هر هفته فعال می شد. ما فرصت‌ها را دیدیم، اما نیاز داشتیم که تیم خود را به‌طور انبوه افزایش دهیم تا در یک مجموعه گسترده شرط‌بندی قرار بگیرد. با توجه به مقیاس رشد ما (تقریبا 200٪ سالانه از ابتدای سال 2021)، رشد با سرعت مناسب چالش برانگیز است. در حالی که ما تمام تلاش خود را کردیم تا این کار را درست انجام دهیم، در این مورد اکنون برای من واضح است که بیش از حد استخدام کرده ایم.
  1. نیاز به مدیریت هزینه ها: همانطور که در این دوره بسیار نامطمئن در جهان کار می کنیم، می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که می توانیم با موفقیت در یک رکود طولانی مدت حرکت کنیم. تیم ما خیلی سریع رشد کرده است (بیش از 4 برابر در 18 ماه گذشته) و هزینه های کارکنان ما برای مدیریت موثر این بازار نامطمئن بسیار زیاد است. اقداماتی که امروز انجام می دهیم به ما این امکان را می دهد که با اطمینان بیشتری این دوره را مدیریت کنیم، حتی اگر به شدت طولانی شود.
  2. لزوم افزایش کارایی: ما اکنون از محدودیت تعداد کارمند جدیدی که می‌توانیم در کنار افزایش بهره‌وری خود ادغام کنیم، فراتر رفته‌ایم. در چند ماه گذشته، اضافه کردن کارمندان جدید باعث شده کارآیی ما کمتر شود، نه بیشتر. ما به دلیل مشکلات هماهنگی و مشکل در ادغام کامل اعضای تیم جدید، سرعت خود را به میزان قابل توجهی کاهش داده ایم. ما معتقدیم که تغییرات منابع هدفمندی که امروز انجام می دهیم به سازمان ما امکان می دهد کارآمدتر شود.

هر دوی اینها به تصمیم من برای افزایش قابل توجهی تیممان در دو سال گذشته بازمی گردد، بنابراین این مسئولیت کاملاً بر عهده من است.

رهبران ارشد ما سخت کوشیده اند تا تغییرات مناسب را برای هر یک از تیم های خود بر اساس اولویت های روشن شده ما شناسایی کنند.

در یک ساعت آینده، هر کارمند یک ایمیل از HR دریافت می کند که به شما اطلاع می دهد که آیا تحت تأثیر این اخراج هستید یا خیر. هر کارمند آسیب دیده دعوت نامه ای برای گفتگوی مستقیم با HRBP شما و رهبر ارشد سازمان شما دریافت می کند.

اگر تحت تأثیر قرار گرفته اید، این اعلان را در ایمیل شخصی خود دریافت خواهید کرد، زیرا ما تصمیم گرفتیم دسترسی به سیستم های Coinbase را برای کارمندان آسیب دیده قطع کنیم. من متوجه هستم که حذف دسترسی ناگهانی و غیرمنتظره خواهد بود و این تجربه ای نیست که من برای شما می خواستم. با توجه به تعداد کارمندانی که به اطلاعات حساس مشتری دسترسی دارند، متأسفانه این تنها انتخاب عملی بود، تا اطمینان حاصل شود که حتی یک نفر تصمیم عجولانه ای که به کسب و کار یا خودش آسیب می رساند، نگرفت.

همچنین می‌خواستم مطمئن شوم که در این انتقال از همه کارمندان آسیب دیده مراقبت می‌شود و ما از آنها در یافتن نقش جدید حمایت می‌کنیم. کارمندانی که امروز ترک می کنند دریافت خواهند کرد:

  1. حداقل 14 هفته انفصال به اضافه 2 هفته اضافی برای هر سال کار بیش از 1 سال
  2. 4 ماه بیمه درمانی COBRA در ایالات متحده و 4 ماه پشتیبانی بهداشت روان در سطح جهانی
  3. دسترسی به Talent Hub، جایی که اعضای تیم Coinbase با موقعیت‌های باز در شرکت‌های دیگر (از جمله شرکت‌های نمونه کار از Coinbase Ventures و سایر صندوق‌های ارز دیجیتال VC برتر) با شما ارتباط خواهند داشت.

کارمندان کوین بیس از بااستعدادترین کارکنان جهان هستند و من مطمئن هستم که مهارت‌هایی که همه شما دارید همچنان مورد جستجوی شرکت‌های سراسر جهان خواهد بود. من متوجه هستم که در این محیط یافتن شغل جدید ممکن است بیشتر طول بکشد، و بنابراین امیدوارم که این کمک مالی و غیر مالی به شما کمک کند تا این انتقال غیرمنتظره را تا حد امکان بدون مشکل انجام دهید.

به همکاران ما که در حال عزیمت هستند، می خواهم از شما تشکر کنم که همه چیز را به این شرکت دادید و متاسفم. امیدوارم با رشد مجدد، فرصتی برای استخدام مجدد شما داشته باشیم. بدون سخت کوشی و فداکاری شما در انجام ماموریت ما، در جایگاه امروزی قرار نخواهیم داشت. من از همه کارهایی که برای کمک به موفقیت ما انجام دادید بی نهایت سپاسگزارم.

برای تیم ما که می ماند، می دانم که روز سختی برای شما نیز خواهد بود. شما با همکارانی که با آنها در سنگر بوده اید خداحافظی خواهید کرد. همچنین انتظار دارم که همه شما تا حدودی نسبت به آینده احساس ترس، عدم اطمینان و شک کنید. بدانید که ما این تصمیمات سخت را گرفتیم تا اطمینان حاصل کنیم که آینده ما روشن است. در چند روز آینده بیشتر در مورد نحوه تجمع خود به عنوان یک تیم به اشتراک خواهیم گذاشت. در حال حاضر، اجازه دهید از همه همکاران خود که در حال عزیمت هستند به دلیل مشارکت مهمی که در مأموریت ما انجام داده اند تشکر کنیم.

برایان

###

این پست وبلاگ حاوی اظهارات آینده نگر است. این اظهارات آینده نگر فقط پیش بینی هستند و ممکن است به دلیل عوامل مختلفی با نتایج واقعی متفاوت باشند. ریسک‌ها و عدم قطعیت‌هایی که می‌تواند باعث شود نتایج واقعی با نتایج پیش‌بینی‌شده متفاوت باشد، در پرونده‌های ما با کمیسیون بورس و اوراق بهادار به طور کامل توضیح داده شده است. هرگونه اظهارات آینده نگر موجود در اینجا مبتنی بر فرضیاتی است که ما معتقدیم تا تاریخ این پست وبلاگ منطقی هستند. ما هیچ تعهدی برای به روز رسانی این اظهارات در نتیجه اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده نداریم.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.