لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3150

از گردن شما در برابر انفجار ستاره ها محافظت کنید

چیست


Exaluminal یک دستگاه اینترنت اشیا است که به شما اطلاع می دهد که زمین در شرف نابودی توسط یک ابرنواختر تا یک ساعت قبل از وقوع است. با وصل کردن Exaluminal به یک پریز دیواری و اتصال به شبکه WiFi محلی، Exaluminal بی‌صدا منتظر نابودی زمین خواهد بود. هنگامی که Extraluminal سیگنالی را از سرویس Extraluminal دریافت می کند، زنگ خطری را به صدا در می آورد و شما را در مورد عذاب قریب الوقوع زمین هشدار می دهد.


چگونه کار می کند


در طول یک ابرنواختر فروپاشی هسته، یک ستاره هزاران برابر خروجی طبیعی خود از فوتون‌ها، نوترون‌ها و سایر ذرات را آزاد می‌کند. این فوتون ها با سرعت نور به سمت بیرون تابش می کنند در رسانه ای که در آن قرار دارند در حالی که یک فوتون ممکن است 600 سال طول بکشد تا از سطح ابرنواختر به زمین سفر کند، فوتون تولید شده در هسته این ستاره ممکن است ساعت ها یا بیشتر طول بکشد تا به سطح برسد.


در حالی که نوترینوها با سرعت نور حرکت نمی کنند، سرعت موثر آنها تحت تأثیر چگالی محیطی که در آن حرکت می کنند، نمی شود. این نوترینوها هستند که اساس سرویس Exaluminal را با خدمت به عنوان هشدار یک ابرنواختر محلی، حداکثر یک ساعت قبل از نابودی زمین، تشکیل می دهند.

سرویس اگزالومینال این نوترینوها را با پیوند دادن 12 رصدخانه نوترینو در سرتاسر کره زمین شناسایی می کند. با همبستگی اندازه‌گیری‌های شار نتورینو از این رصدخانه‌ها، سرویس Exaluminal به عنوان یک سیستم هشدار اولیه برای ابرنواخترهای محلی عمل می‌کند. سپس این داده ها به دستگاه Exaluminal منتقل می شوند، یک زنگ هشدار کوچک که در شبکه محلی شما کار می کند تا اخطارهای سرویس Exaluminal را دریافت کند.


چکار میکند


Exaluminal به پریز دیواری موجود متصل می شود و از طریق شبکه محلی خود به اینترنت متصل می شود.


پس از اتصال به شبکه، Exaluminal به سرویس Exaluminal متصل می‌شود تا به‌روزرسانی‌های دقیقه به دقیقه داده‌های شار نوترینو را دریافت کند. هنگامی که یک ابرنواختر محلی احتمالی شناسایی می‌شود، Exaluminal یک آلارم صوتی بلند منتشر می‌کند و به شما در مورد یک ابرنواختر احتمالی آینده هشدار می‌دهد.


Exaluminal بسیاری از پروتکل های پیام رسانی از جمله CoAP و MQTT. ادغام با سرویس های ابری به Exaluminal اجازه می دهد تا سایر دستگاه های IoT خانگی را کنترل کند. بله، Exaluminal به الکسای شما می گوید که بازی کند این پایان جهان است که ما می دانیم.
به Exaluminal علاقه دارید؟ توییتر ما را دنبال کنید برای به روز رسانی و اطلاعات بیشتر

مخاطب
عناصر


متن

این هست پررنگ و این است قوی. این هست مورب و این است تاکید کرد. این هست بالانویس متن و این است زیرنویس متن این هست خط کشی کرد و این کد است: for (;;) { ... }. سرانجام، این یک لینک است.


سرفصل سطح 2

سرفصل سطح 3

سرفصل سطح 4

سرفصل سطح 5

سرفصل سطح 6


مسابقه

فرینگیلا نیسل. Donec accumsan interdum nisi، quis tincidunt felis sagittis eget tempus euismod. Vestibulum ante ipsum primis در faucibus vestibulum. Blandit adipiscing eu felis iaculis volutpat ac adipiscing accumsan faucibus. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus lorem ipsum dolor sit amet nullam adipiscing eu felis.

پیش فرمت شده

i = 0;

while (!deck.isInOrder()) {
  print 'Iteration ' + i;
  deck.shuffle();
  i++;
}

print 'It took ' + i + ' iterations to sort the deck.';لیست ها


بدون سفارش

 • Dolor pulvinar etiam.
 • ساژیت آدیپیسینگ.
 • Felis enim feugiat.


متناوب

 • Dolor pulvinar etiam.
 • ساژیت آدیپیسینگ.
 • Felis enim feugiat.


سفارش داده شده

 1. Dolor pulvinar etiam.
 2. Etiam vel felis viverra.
 3. Felis enim feugiat.
 4. Dolor pulvinar etiam.
 5. Etiam vel felis lorem.
 6. Felis enim et feugiat.

نمادهااقدامات

جدول

پیش فرضنام شرح قیمت
مورد یک Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
مورد دوم Vis ac commodo adipiscing arcu aliquet. 19.99
مورد سه Morbi faucibus arcu accumsan lorem. 29.99
مورد چهار Vitae integer tempus condimentum. 19.99
مورد پنجم Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99

100.00


متناوبنام شرح قیمت
مورد یک Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
مورد دوم Vis ac commodo adipiscing arcu aliquet. 19.99
مورد سه Morbi faucibus arcu accumsan lorem. 29.99
مورد چهار Vitae integer tempus condimentum. 19.99
مورد پنجم Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99

100.00دکمه هافرملینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.