لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3139

نقاشی های کمتر دیده شده توسط جی آر آر تالکین منظره سرسبز «ارباب حلقه ها» را به تصویر می کشد | اخبار هوشمند

جزئیات از تالکین مکالمه با اسماگ، 1937
با حسن نیت از املاک تالکین / © The Tolkien Estate Limited

در رمان های تخیلی خود، نویسنده بریتانیایی جی آر آر تالکین آموزش آکادمیک خود را ترکیب کرد در زبان ها و عشق او به داستان سرایی برای خلق میانه زمین، قاره ای خیالی پر از جادوگران، الف ها، اورک ها، اژدها، هابیت ها، درختان سخنگو و دیگر موجودات افسانه ای.

اما سرزمین میانه فقط در ذهن تالکین زندگی نمی کرد ارباب حلقه ها نویسنده همچنین هنرمند ماهری بود که در هنگام نوشتن جهان هایی را که تصور می کرد ترسیم، نقاشی و نقشه می کشید. بسیاری از تصاویر اصلی در هابیت توسط خود تالکین ایجاد شد.

مخاطبان اکنون می توانند منتخبی از آثار تالکین را که به ندرت دیده می شوند، مشاهده کنند ارباب حلقه ها آثار هنری به صورت رایگان از طریق املاک تالکینبه تازگی به روز شده است سایت اینترنتی، گزارش سارا کاسکون برای آرت نت. این پورتال که ماه گذشته افتتاح شد، همچنین به بینندگان اجازه می دهد تا اسناد، تصاویر و کلیپ های صوتی مربوط به زندگی شخصی تالکین و فعالیت های کمتر شناخته شده او به عنوان نقشه ساز، خوشنویس و هنرمند را کشف کنند.

صحنه آبی-سبز آبی از یک هابیت کوچک که به شاخه درخت چسبیده و در رودخانه ای زیبا شناور است.

یکی از تصاویر اصلی جی آر آر تالکین برای در هابیت: بیلبو به کلبه های رافت الف ها می آید، جولای 1937

با حسن نیت از املاک تالکین / © The Tolkien Estate Limited

بر اساس یک بیانیه ایمیلی، این سایت دارای 12 مورد منتشر نشده است، از جمله نقاشی های تالکین از گل ها و پرندگان عجیب و غریب، پیش نویس دستنوشته ای از بازگشت به خانه Beorhtnoth Beorhthelm’س فرزند پسر (1953) و عکس های نویسنده و خانواده اش.

این وب سایت در 26 فوریه شروع به کار کرد – تاریخی که ممکن است زنگ خطری را به صدا درآورد ارباب حلقه ها طرفداران: 26 فوریه 3019، طبق این بیانیه، «تاریخی در عصر سوم بود که یاران حلقه در آمون هن شکسته شد و فرودو و سم عازم سفر تنهایی و وحشتناک خود به موردور شدند».

این نویسنده که جان رونالد روئل تالکین در سال 1892 به دنیا آمد، در سنین جوانی یتیم شد. او پس از فارغ التحصیلی در جنگ جهانی اول در سنگر جنگید دانشگاه آکسفورد. او بعداً به عنوان استاد به آکسفورد بازگشت و به عنوان زبان شناس و انتشارات شهرت یافت یک ترجمه از شعر حماسی کهن انگلیسی بیوولف. عناصر بیوولف، تالکین را از نزدیک نگه داشته است ایمان کاتولیک رومی و دوستی او با سایر نویسندگان بریتانیایی مانند سی اس لوئیس همگی به عنوان تأثیرات عمده بر این کتاب ذکر شده است ارباب حلقه ها.

یک اژدهای نارنجی متمایل به قرمز دور انبوهی از گنج در سالنی تاریک می پیچد.

جی آر آر تالکین، مکالمه با اسماگ، ژوئیه 1937

با حسن نیت از املاک تالکین / © The Tolkien Estate Limited

بسیاری از کتاب های تالکین به عنوان داستان های قبل از خواب برای چهار فرزندش آغاز شد: جان، مایکل، کریستوفر و پریسیلا. تالکین که پدری فداکار بود، در جوانی برای فرزندانش نقاشی های زیبایی می کشید و در بزرگسالی نامه های مکرر برای آنها می نوشت. (این نقاشی ها و حروف را می توانید در وب سایت جدید مشاهده کنید.)

کریستوفر بسیاری از نقشه ها را برای ارباب حلقه ها هریت شروود بر اساس برنامه‌های دقیق پدرش خاطر نشان می‌کند نگهبان. او تا زمان مرگش در سال 2020 به عنوان مجری ادبی تالکین خدمت کرد. (تالکین به نوبه خود در سال 1973 در سن 81 سالگی درگذشت.) کوچکترین فرزند و تنها دختر نویسنده، پریسیلا، ماه گذشته، در 28 فوریه، در سن 81 سالگی درگذشت. 92، طبق الف بیانیه از انجمن تالکین، یک انجمن خیریه و ادبی که مستقل از املاک تالکین فعالیت می کند.

تالکین شروع به کار بر روی نسخه خطی کرد که به آن تبدیل شد هابیت در اوایل دهه 1930 آن کتاب پس از انتشار در سال 1937 به قدری موفق بود که ناشران تالکین او را تشویق کردند تا داستان های بیشتری درباره آن بنویسد. هابیت ها، که او آنها را افرادی کوتاه قد و مهربان توصیف می کند که در سوراخ های زیر زمین زندگی می کنند.

نمایی هوایی از هابیتون، منظره‌ای سبز از تپه‌های غلتان با آسیاب، مزارع و خانه‌های کوچک پراکنده در چشم‌انداز

نسخه سیاه و سفید این تصویر در نسخه اصلی ظاهر شد هابیت; اندکی بعد، جی آر آر تالکین تصویر را اصلاح کرد و نسخه رنگی آن را در اولین نسخه آمریکایی کتاب منتشر کرد. تپه: هابیتون در آن سوی آب، اوت 1937

با حسن نیت از املاک تالکین / © The Tolkien Estate Limited

این داستان های بعدی تبدیل به ارباب حلقه ها، که در سه جلد بین جولای 1954 تا اکتبر 1955 منتشر شد و به سرعت به یکی از مشهورترین سریال های فانتزی انگلیسی زبان در تاریخ مدرن تبدیل شد. بیشتر از 150 میلیون کپی از سه گانه، که به ترجمه شده است ده ها از زبان ها، تا به امروز فروخته شده است.

علاقه مندان به کاوش بیشتر در مورد هنر تالکین می توانند به «تالکین: سازنده سرزمین میانهنسخه آنلاین 2018 نمایشگاه در مورد هنر و زندگی نویسنده در کتابخانه های بودلیان آکسفورد. بیش از 100 نقاشی و تصویر از تالکین نیز برای مطالعه در دسترس است جی آر آر تالکین: هنرمند و تصویرگر، یک کاتالوگ در سال 1995 که توسط محققان تالکین وین جی. هاموند و کریستینا اسکال گردآوری شد.لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.