لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3207

تسلا کارمندان آموزش ندیده ای را برای کار روی خودروها می فرستد زیرا خدمات رسانی مشکل ساز می شود

تسلا تعدادی از کارمندان خود را که در سرویس نیستند و آموزش ندیده اند تا روی خودروها کار کنند، به مراکز خدمات می فرستد تا وسایل نقلیه را تعمیر کنند. به نظر می رسد مشکلات خدمات تسلا بزرگتر از آن چیزی است که فکر می کردیم.

در اوایل این ماه، ما در مورد اعلامیه مدیرعامل ایلان ماسک مبنی بر اینکه تسلا در حال کار بر روی خدمات در آمریکای شمالی است و اینکه چگونه تلسا قصد دارد اکثر قرارهای ملاقات را در همان روز انجام دهد، گزارش دادیم. همانطور که اشاره کردیم، از آنجایی که ناوگان مشتریان تسلا بسیار سریعتر از زیرساخت خدمات آن در حال رشد است، بسیار مورد نیاز است.

هفته گذشته، مدیرعامل همچنین یک جلسه شرکتی در تسلا برگزار کرد که در آن گفت که این خودروساز می‌خواهد خدمات را با مراکز بزرگ‌تر و تخصصی‌تر «انقلابی» کند.

ماسک اینطور به نظر می‌رسد که این شرکت عمدتاً در تلاش است تا بخش خدمات خود را بازسازی کند، اما اکنون متوجه شدیم که مشکلات جدی‌تری در کوتاه‌مدت خدمات وجود دارد که تسلا در تلاش است تا آنها را برطرف کند.

منابع آگاه به این موضوع گفتند الکترک که ماسک قویاً در داخل اعلام کرده است که از وضعیت خدمات تسلا ناراضی است و آن را در اولویت قرار داده است.

این بسیار اولویت است که ماسک اهداف فروش و تحویل را برای سه ماهه لغو کرده است و کارمندان آن تیم ها را به کار در خدمات کشانده است. نتیجه این است که کارمندان فروش، کارگران سطح ابتدایی یا مدیرانی که هیچ آموزشی در زمینه سرویس دهی به خودروها ندارند، خود را در مراکز خدماتی که روی وسایل نقلیه کار می کنند پیدا می کنند.

اگر منصف باشیم، آن‌ها روی کارهای ساده‌تر مانند تعویض لاستیک‌ها تمرکز می‌کنند، اما هنوز هم یک راه‌حل فوق‌العاده است که به یک مشکل شدیدتر در خدمات تسلا اشاره می‌کند.

منابع آگاه به این موضوع گفتند الکترک نگرانی اصلی کاهش معیار “قرار ملاقات بعدی” است، که زمانی بین زمانی که مالک تسلا یک قرار ملاقات درخواست می‌کند تا زمانی که تسلا اسلات خدمات در دسترس دارد، است.

این معیار بسته به بازار بسیار متفاوت است، اما برخی از بازارها در آمریکای شمالی وجود دارند که مالکان تسلا در حال حاضر نمی‌توانند تا یک ماه وقت خدمات دریافت کنند. ماسک بیش از یک هفته نمی خواهد و همانطور که قبلاً گزارش شده است، او همچنین می خواهد که دو سوم قرار ملاقات ها در همان روز باشد.

Electrek’s Take

در دسترس بودن خدمات به طور گسترده در مناطق مختلف تغییر می کند. از مالکان در مورد زمان‌های انتظار طولانی شنیده بودم، اما نمی‌دانستم که این موضوع به اندازه کافی بزرگ است. ظاهراً تسلا به دلایل زیادی از درون نگران این موضوع است.

رضایت مشتریان کاهش یافته است و برخی از مالکان خودروهای تسلا خود را به دلیل خدمات نامناسب رها می کنند. تسلا نرخ نگهداری باورنکردنی دارد و این احتمالاً تنها دلیلی است که مردم خودروهای تسلا خود را کنار می‌گذارند.

جالب اینجاست که می‌شنوم که تسلا نیز نگران است زیرا زمان قرار خدمات به نوعی داده‌های عمومی است، زیرا هرکسی با خودروی تسلا می‌تواند از طریق برنامه رفته و آن را بررسی کند، به این معنی که شورت‌های تسلا می‌توانند از داده‌ها استفاده کنند. تسلا این را دوست ندارد.

ما این داستان را در هفته های آینده دنبال خواهیم کرد تا ببینیم به کجا می رسد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای ویدیوهای اختصاصی در Electrek در YouTube مشترک شوید و در پادکست مشترک شوید.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.