لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3257

مهندس ارشد ML & Data

Smarking ارائه‌دهنده پیشرو نرم‌افزار سازمانی و راه‌حل‌های فناوری داده برای صنعت پارکینگ جهانی نادیده گرفته شده ۶۵۵ میلیارد دلاری است. با بهبودی پس از همه گیری در سراسر صنعت، Smarking’s Automated Yield Management (AYM) – اولین موتور قیمت گذاری پویا مبتنی بر یادگیری ماشین (ML) در صنعت پارکینگ – به سرعت در حال رشد است و نیاز به مقیاس بندی سیستماتیک برای برآورده کردن نیازهای بازار دارد.

این یک موقعیت عالی برای یک مهندس نرم‌افزار بسیار توانا است که علاقه‌مند به مقیاس‌بندی زیرساخت‌های Backend است. ساخت و بهبود خطوط لوله داده و ML، اصلاح الگوریتم های یادگیری ماشینی، گسترش ادغام با شرکای خود و بردن Smarking AYM به سطح بعدی.

Sr. ML & Engineer Data با گزارش مستقیم به CTO، این کار را انجام خواهد داد کار با فناوری های روز صنعت از جمله خدمات Python، Postgres، Flask، Docker، Redis، ElasticSearch، Airflow، Terraform و AWS مانند EC2، S3، RDS و ECS و تلاش های مهندسی عمده ای را هدایت کنید که فوراً بر تجارت و عملیات ما تأثیر می گذارد. زیرساخت ما بومی ابر است و به سمت معماری کمتر سرور حرکت می کنیم.

درباره Smarking

علامت زدن گروهی متشکل از دکترای پرشور MIT، دانشمندان داده، مهندسان دره سیلیکون، و حرفه‌ای‌های تجاری آزمایش‌شده در نبرد، متعهد هستند که با ایجاد زیرساخت‌های دیجیتالی برای صنعت پارکینگ جهانی نادیده گرفته شده ۶۵۵ میلیارد دلاری (۱۳۱ میلیارد دلار در ایالات متحده)، تحرک شهری بسیار کارآمد را فراهم کنند. .

Smarking توسط سازمان هایی مانند Brookfield Properties، City of Miami، ABM Industry Groups و بسیاری دیگر از رهبران صنعت سازمانی استخدام شده است تا داده های پارکینگ خود را به نتایج تجاری تبدیل کنند. موتور قیمت گذاری پویا Smarking باعث افزایش درآمد 40٪ – 400٪ برای فروش آنلاین پارکینگ در تاسیسات پارکینگ در شیکاگو، نیویورک، بوستون و بسیاری از شهرهای دیگر شده است، بدون اینکه نیازی به دخالت دستی مدیران املاک باشد، و از مدیریت عملکرد کاملاً خودکار مبتنی بر الگوریتم استفاده می کند. فناوری هایی مشابه صنایع هواپیمایی و هتلداری.

Smarking با ارائه اولین هوش تجاری و شرکت مدیریت بازده SaaS به صنعت پارکینگ، خود را به عنوان یک رهبر نوظهور در بازار پارکینگ ایالات متحده تثبیت می کند. Smarking در حال حاضر با بیش از 2500 مکان پارکینگ در سراسر آمریکای شمالی، مستقر در سانفرانسیسکو، و با حمایت سرمایه‌گذاران برجسته مانند Khosla Ventures و Y Combinator کار می‌کند.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.