لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3215

چرا من دیگر صلاحیت این را ندارم که مشتری برکس باشم؟

©2021 Brex Inc. “Brex” و آرم Brex علائم تجاری ثبت شده هستند.

محصولات برکس ممکن است برای همه مشتریان در دسترس نباشد. شرایط و ضوابط اعمال می شود و ممکن است تغییر کنند.

Brex Inc. کارت اعتباری شرکتی Brex Mastercard® را ارائه می‌کند که توسط Emigrant Bank، FDIC عضو یا Fifth Third Bank, NA., Member FDIC صادر می‌شود. را ببینید توافق پلت فرم برکس برای جزئیات

استفاده از Brex API تابع توافقنامه دسترسی برکس است.

Brex Treasury LLC یک کارگزار و فروشنده ثبت شده در SEC و عضوی از FINRA و SIPC که Brex Cash را فراهم می‌کند، حسابی که به مشتریان اجازه می‌دهد تا مانده‌های نقدی سرمایه‌گذاری نشده را به صندوق‌های مشترک بازار پول یا حساب‌های بانکی بیمه‌شده FDIC در بانک‌های شریک برکس، مانند JPMorgan Chase Bank، Member FDIC و LendingClub Bank، NA، Member FDIC منتقل کنند. سرمایه گذاری در محصولات اوراق بهادار مستلزم ریسک است. Brex Treasury یک بانک نیست و حساب Brex Cash شما یک حساب بانکی نیست. فهرستی از بانک های شریک در https://www.brex.com/legal موجود است. لطفاً برای افشای مهم حقوقی از بیانیه افشای برنامه پاکسازی سپرده بازدید کنید.

خزانه داری برکس یک مشاور سرمایه گذاری نیست. قبل از سرمایه گذاری، اهداف سرمایه گذاری شرکت خود و ریسک ها، هزینه ها و هزینه های مربوطه را در نظر بگیرید. پیشینه وزارت خزانه داری برکس یا متخصصان سرمایه گذاری آن را بررسی کنید FINRA’s BrokerCheck سایت اینترنتی.

اگرچه خزانه داری برکس کارمزد تراکنش یا حساب را دریافت نمی کند، صندوق های بازار پول هزینه ها و کارمزدها را متحمل می شوند. ارسال حواله های سیمی برای مشتریان Brex Cash رایگان است، اما موسسه مالی گیرنده ممکن است هزینه دریافت سیمی را دریافت کند.

شما می توانید با سرمایه گذاری در یک صندوق سرمایه گذاری در بازار پول ضرر کنید. وجوه بازار پول ارائه شده توسط برکس کش به طور مستقل مدیریت می شوند و به خزانه داری برکس وابسته نیستند. بازده متغیر است، نوسان دارد و شامل هزینه های کاهش یافته است که صرفاً توسط مدیر صندوق تعیین می شود. افشای برنامه و دفترچه صندوق قابل اجرا قبل از سرمایه گذاری برای جزئیات و سایر اطلاعات در مورد صندوق. برای دریافت نسخه ای از دفترچه صندوق و داده های عملکرد اخیر با ما تماس بگیرید. عملکرد گذشته است لزوما نشان دهنده نتایج آینده نیست.

صندوق نمی تواند تضمین کند که ارزش سرمایه گذاری شما را 1 دلار در هر سهم حفظ می کند. سرمایه گذاری در صندوق توسط FDIC یا هیچ سازمان دولتی دیگری بیمه یا تضمین نمی شود. اسپانسر صندوق هیچ گونه تعهد قانونی در قبال حمایت مالی از صندوق ندارد و نباید انتظار داشته باشید که در هر زمانی این کار را انجام دهد. هیئت مدیره صندوق پس از ارائه حداقل 60 روز اخطار کتبی به سهامداران، این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت کاهش نقدینگی صندوق به زیر سطوح معین، کارمزدی را برای فروش سهام اعمال کند یا بازخریدها را به طور موقت متوقف کند.

موجودی های سرمایه گذاری نشده در حساب نقدی Brex شما در ابتدا با موجودی های سرمایه گذاری نشده سایر مشتریان خزانه داری برکس ترکیب می شود و در یک حساب واحد در LendingClub Bank، NA (“بانک تسویه کننده”)، عضو FDIC سپرده می شود. ظرف دو روز کاری، وجوه به یک حساب پرداخت در یک ارائه‌دهنده خدمات شخص ثالث خزانه‌داری Brex («حساب تسویه حساب») منتقل می‌شود و سپس به‌طور خودکار به حساب‌های سپرده همه‌جانبه که توسط خزانه‌داری برکس به نام خود از طرف مشتریان خزانه‌داری برکس ایجاد شده است، منتقل می‌شود. در بانک های شریک تعیین شده برکس. تنها 250000 دلار اولیه سپرده های ترکیبی در هر بانک شریک مشمول پوشش FDIC خواهد بود. پوشش FDIC برای سپرده‌هایی که در بانک تسویه حساب یا هر حسابی در مؤسسه سپرده‌گذاری واسط حضور دارند، اعمال نمی‌شود. سپرده‌هایی که در حساب تسویه حساب هستند و در حال انتقال به بانک شریک یا از آن هستند، مشمول پوشش FDIC تا سقف 250000 دلار برای هر مشتری خواهند بود (همراه با سایر سپرده‌های مشتری در بانکی که حساب تسویه حساب را دارد).

این یک پیشنهاد، درخواست پیشنهاد، یا توصیه برای خرید یا فروش اوراق بهادار، یا افتتاح حساب کارگزاری در هر حوزه قضایی که Brex Treasury LLC ثبت نشده است، نیست.

عضو SIPC اوراق بهادار موجود در حساب شما تا سقف 500000 دلار (شامل 250000 دلار ادعای پول نقد) محافظت می کند. برای جزئیات و بروشور توضیحی، لطفاً به www.sipc.org مراجعه کنید.

استفاده از Bill Pay منوط به شرایط و ضوابط خدمات پرداخت قبض.

برکس هیچ محصول، خدمات، اطلاعات یا توصیه شخص ثالثی را ارائه نمی کند و تضمین نمی کند. برکس ممکن است به اشخاص ثالث پرداخت کند و/یا برای ارجاع مشتری توسط آنها پرداخت شود.

خدمات ممکن است توسط Brex Payments LLC (NMLS #2035354) ارائه شود.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.