لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3272

طبق گزارش ها، Three Arrows Capital با ورشکستگی مواجه است، حباب کریپتو در حال ترکیدن است

  • Three Arrows Capital در حال حاضر پس از انحلال توسط وام دهندگان خود با ورشکستگی بالقوه مواجه است.
  • این شرکت از پروژه هایی مانند Avalanche، Polkadot و Ethereum با کاهش دو رقمی طی ماه گذشته حمایت کرده است.
  • زو به جامعه کریپتو اطمینان می دهد که Three Arrows Capital متعهد به انجام آن است.

به روز رسانی: سه پیکان پایتختیکی از بزرگ‌ترین صندوق‌های پوشش ریسک ارزهای دیجیتال در جهان، در روز چهارشنبه سرفصل‌های ریسک‌گریزی بیشتری را ایجاد می‌کند و باعث می‌شود که کل ارز دیجیتال همراه با آن سقوط کند. 3AC، که توسط همکلاسی های خود، زو سو و کایل دیویس تأسیس شده است، پس از اینکه وب سایت ارزهای دیجیتال The Block به نقل از منابع نزدیک گزارش داد ممکن است با ورشکستگی مواجه شود، در تلاش است سرپا بماند. در میان زیان‌های سنگین ناشی از موقعیت‌های بسیار اهرمی که صندوق تامینی متحمل می‌شود، یکی از قابل‌توجه‌ترین و علت اولیه آن چیزی که به نظر می‌رسد از بین رفتن نسلی بازار باشد، موقعیت‌هایی در ترا LUNA – اکنون به لونا کلاسیک (LUNC) تبدیل شده است – که از ارزش تقریباً 600 میلیون دلاری تقریباً در حال حاضر بی ارزش شده است. علیرغم اینکه زو سو توییت کرد که “کاملاً متعهد به انجام این کار هستند”، مشکل سنگین 3AC یک گام دیگر (پس از شکست‌های Terraform Labs و شبکه سلسیوس) در روند چیزی است که شبیه انفجار یک حباب کریپتو است. ممکن است فضا را برای دوره جدیدی از این اکوسیستم مالی هنوز جوان فراهم کند.

سه تیر بزرگ، به عنوان موفق‌ترین صندوق تامینی کریپتو در جهان شناخته می‌شد، و به دلیل پیشبرد تز «ابر چرخه» و تأیید بهمن، سولانا، پولکادوت و ترا قبل از تجمع‌هایشان بدنام بود. اکنون این دارایی ها دیده شده است ضرر دو رقمی و Three Arrows به نظر مشکل دارد. موافقان در نظر بگیرند بیانیه ژو سو، یکی از بنیانگذاران، مرموز است.

آیا Three Arrows Capital موفق به پاسخگویی به مارجین نشد؟

این هفته سه پیکان پایتخت، یک صندوق تامینی که در سال 2012 تأسیس شد، شروع به انتقال دارایی های رمزنگاری به سمت افزایش سرمایه در پلتفرم های DeFi مانند AAVE کرد تا از انحلال احتمالی جلوگیری کند. با کاهش شدید قیمت اتریوم نزدیک به 1000 دلار، نزدیک به 81 میلیون دلار در موقعیت های خرید و فروش در سراسر پلتفرم های صرافی نقد شد.

چنین انحلال هایی که توسط قیمت اتریوم کاهش یافته است می توانست بر Three Arrows Capital تاکید کند و صدها میلیون در موقعیت های مختلف انحلال را به خطر بیندازد. جامعه کریپتو شروع به گمانه زنی در مورد عدم توانایی شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر برای پاسخگویی به مارجین کرد. Three Arrows بلافاصله در اطراف ارزهای رمزپایه حرکت کرد تا سرمایه خود را افزایش دهد.

کالین وو، یک خبرنگار ارز دیجیتال فاش کرد که Three Arrows Capital در ماه می 2022 از طریق معامله در Bitfinex 31.37 میلیون دلار از دست داد. آدرسی که به عنوان 3AC علامت گذاری شده است دارای موقعیت وثیقه 211,999.12aWETH (به ارزش 235 میلیون دلار) در AAVE V2 و کل بدهی 183 میلیون دلاری USDC در استیبل کوین است. و USDT. وو استدلال می کند که اگر قیمت اتریوم به 1014 دلار سقوط کند، موقعیت های وثیقه نقد می شود. بنابراین، 3AC اکنون در حال پرداخت بدهی خود است.

آدرس کیف پول علامت گذاری شده است 3AC:

  • از USDT/USDC برای بازپرداخت بدهی و برداشت اتریوم استفاده کرد
  • ETH را از طریق “sinofate.eth” به USDT/USDC تبدیل کرد و آن را بازپرداخت کرد.

در یک مدت 24 ساعت، آدرس حدود 50000 اتر فروخته است.

Three Arrows Capital به شدت در حال پرداخت بدهی AAVE است

درجه سانتیگراد، یک وام دهنده پیشرو کریپتو، موقعیت هایی را برای کاهش ریسک انحلال ها حفظ کرد و بخش قابل توجهی از کل ارزش قفل شده (TVL) را در پلتفرم های مختلف در DeFi به خود اختصاص داد. Three Arrows Capital یک وام گیرنده اصلی است و سقوط وام دهندگان یا وام گیرندگان در DeFi می تواند تأثیر قابل توجهی بر اکوسیستم داشته باشد.

آیا Three Arrows Capital با ورشکستگی احتمالی مواجه است؟

بلاک گزارش داد که به گفته منابع معتبر، Three Arrows Capital صرافی گزینه Deribit و شرکت خدمات مالی BlockFi را تامین مالی کرده است. در میان دیگر شرط‌بندی‌ها در اکوسیستم کریپتو. صندوق تامینی اکنون در حال تکمیل شدن خود با وام دهندگان و طرف مقابل پس از انحلال در وام دهندگان رده بالای رمزارز است.

منابع از به اشتراک گذاشتن نام شرکت های وام دهنده خودداری کرده اند. با این حال، Three Arrows Capital یک را گرفته است 400 میلیون دلار در انحلال ضربه خورد. منابع گزارش شده توسط The Block اظهار داشتند که صندوق تامینی از زمان انحلال، ارتباط محدودی با طرف مقابل داشته است.

انحلال موقعیت های متعدد یکی از چندین نگرانی است که صندوق های تامینی کریپتو در مواقعی که پروژه ها با آن مواجه هستند بهمن، سولانا و پولکادوتبا حمایت 3AC، به ترتیب 57٪، 51.7٪ و 38.6٪ کاهش یافته است.

جالب اینجاست که در سقوط عظیم توکن‌های خواهر Terraform Labs، LUNC (قبلاً LUNA) و TerraUSD (UST)، 3AC به دلیل سرمایه‌گذاری سنگین روی توکن، ضررهای قابل توجهی متحمل شد.

مردچاقیک افشاگر از انجمن Terra Community، فاش کرد که صندوق تامینی خرید کرده است 10.9 میلیون LUNC قفل شده (قبلاً LUNA) به قیمت 559.6 میلیون دلار، و ارزش سرمایه گذاری اکنون 670.45 دلار است.

3AC تز “ابر چرخه” را برای بیشتر سال 2021 تحت فشار قرار داد

در سرتاسر سال 2021، Three Arrows Capital به دلیل فشار دادن به آن بدنام در نظر گرفته شد پایان نامه “ابر چرخه”. و سولانا، آوالانچ و ترا را پیش از افزایش قیمت سهموی اتریوم تأیید می کند.

از آن زمان، LUNC (قبلاً LUNA) گرد و غبار را گاز گرفت و تقریباً 100٪ از ارزش خود را از دست داد، و Solana و Avalanche هر دو 50٪ از قیمت خود را در سال گذشته از دست دادند. کریپتو توییتر اشاره کرد که زو سو، یکی از بنیانگذاران 3AC، اکنون ارجاعات به این پروژه های جایگزین اتریوم را که تایید کرده بود، از بیوگرافی توییتر خود حذف کرده است.

زو با بیانیه ای بیرون می آید، شایعات را تعلیق می کند

زو سکوت خود را در مورد گمانه زنی ها در مورد انحلال شکست و گفت:

رایان سلکیسموسس و مدیر عامل مساری، استدلال کرد که 3AC می توانست پس از قرار گرفتن در ترازنامه، تغییر وضعیت ترازنامه خود را آغاز کند.

طرف اشتباه دو معامله مصنوعی – با اندازه – در GBTC و stETH.

سلکیس معتقد است که با ادغام اتریوم در راه است، این احتمال وجود دارد که 3AC بتواند پذیره نویسانی را برای کمک به شرکت در هر گونه ورشکستگی موقت بیابد.

تحلیلگران برنده هفتگی را شناسایی کردند

تحلیلگران FXStreet معتقدند برترین برندگان هفتگی FLM، UNFI و LIT به اصلاح شدید قیمت خود اشاره می کنند. برای اطلاعات بیشتر، این ویدیو را تماشا کنید:لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.