لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3268

کارگران زندان در ایالات متحده 11 میلیارد دلار کالا و خدمات تولید می کنند با “حداقل کم یا بدون دستمزد”

بر اساس یک گزارش جدید، علیرغم تولید نزدیک به 11 میلیارد دلار کالا و خدمات در سال، کارگران زندانی در ایالات متحده به طور متوسط ​​بین 13 تا 52 سنت در ساعت در سراسر کشور درآمد دارند.

گزارش جدید اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا روز چهارشنبه منتشر شد گفت که دستمزدها پایین است و در بیشتر موارد دولت تا 80 درصد از دستمزد اتاق و غذا، هزینه های دادگاه، استرداد و سایر هزینه ها از جمله ساخت و نگهداری زندان ها را می گیرد.

کارگران زندانی این گزارش افزود: سالانه بیش از 2 میلیارد دلار کالا و بیش از 9 میلیارد دلار در سال خدمات برای نگهداری از زندان ها تولید می شود.

بر اساس این گزارش، کسر دستمزد کارگران را با کمتر از نیمی از دستمزد ناخالص خود مواجه می‌کند که انتظار می‌رود از آن هزینه محصولات بهداشتی و مراقبت‌های پزشکی خود را تامین کنند.

تقریباً 70 درصد از کارگران زندانی که در نظرسنجی شرکت کردند، گفتند که نمی توانند مایحتاج اولیه را با دستمزد زندان خود تامین کنند.

این گزارش همچنین نشان داد که کارگران زندان در هفت ایالت – آلاباما، آرکانزاس، فلوریدا، جورجیا، می سی سی پی، کارولینای جنوبی و تگزاس – هیچ غرامتی برای اکثر کارشان پرداخت نمی شود.

ACLU همچنین دریافت که بیش از 76 درصد از کارگران زندانی که توسط اداره آمار دادگستری مورد بررسی قرار گرفته‌اند می‌گویند که «آنها باید کار کنند یا با مجازات‌های اضافی مانند سلول انفرادی، محرومیت از فرصت برای کاهش مجازات و از دست دادن ملاقات با خانواده مواجه می‌شوند. ”

بر اساس این گزارش، زندانیان نمی‌توانند نوع کار خود را انتخاب کنند و گفته می‌شود که «مورد تصمیمات خودسرانه، تبعیض‌آمیز و تنبیهی مدیران زندان که وظایف کاری خود را انتخاب می‌کنند، قرار می‌گیرند».

بسیاری از کارگران زندانی نیز کارهای خطرناکی را در شرایط ناامن انجام می دهند. این گزارش افزود که در نتیجه جمع آوری ضعیف داده ها، تعداد واقعی کارگران مجروح در محل کار مشخص نیست.

«کار زندان ذاتاً قهری و استثماری است. طبق گزارش ACLU، کارگران زندانی توسط قوانین استاندارد کار، مانند حداقل دستمزد، حمایت از اضافه کاری، حق عضویت در اتحادیه و تضمین های ایمنی در محل کار محافظت نمی شوند.

نویسندگان این گزارش از زندان‌های سراسر کشور خواسته‌اند دستمزد کارگران زندانی را افزایش دهند تا به آنها اجازه دهند هزینه‌هایی مانند «نفقه کودک، تماس تلفنی با خانه و هزینه‌های کمیسیون» را بپردازند و در عین حال از خانواده‌هایشان حمایت کرده و برای ورود مجدد به جامعه پس‌انداز کنند. ”

آنها همچنین از قانون‌گذاران خواسته‌اند که قانون اساسی را اصلاح کنند تا استثنائات متمم سیزدهم را که بردگی و بندگی غیرارادی را به عنوان مجازات جرم مجاز می‌داند، لغو کنند.

بیش از 1.2 میلیون نفر در ایالات متحده در حال حاضر در زندان های ایالتی و فدرال زندانی هستند که تقریباً دو سوم آنها در سیستم زندان مشغول به کار هستند.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.