لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3344

افت قیمت بیت کوین از مرز 20000 دلار، لحظه مینسکی برای کریپتو است: «از نظر روانی برای بسیاری از مردم، این اتفاق تلخ است».

آیا بیت کوین BTCUSD است،
+3.83٪
با یک نقطه شکست مواجه هستید؟ این همان چیزی است که برخی از سرمایه گذاران، شرکا و غیره، ممکن است به آن فکر کنند، زیرا نزول این ارز دیجیتال در آخر هفته شتاب می گیرد. دارایی دیجیتال شماره 1 جهان آخرین بار با قیمت 18654 دلار معامله شد که بیش از 70 درصد نسبت به اوج خود در حدود 65000 دلار کاهش یافته است، در حالی که بازار ارزهای دیجیتال گسترده تر برای برخی احساس می کند که در حال سقوط آزاد است.

چارلز هایتر، مدیر اجرایی CryptoCompare، شرکتی که داده‌ها و تجزیه و تحلیل‌هایی درباره بازار ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند، گفت: «از نظر روان‌شناختی برای بسیاری از مردم، این موضوع تلخ است.

هایتر، در مصاحبه آخر هفته با MarketWatch، اجازه داد که خطرات ذاتی بیت کوین بخشی از جذابیت آن است.

Yves Lamoureux، رئیس شرکت تحقیقاتی اقتصاد کلان Lamoureux & Co مستقر در مونترال، گفت که چرخش بدهی در بازار کریپتو نوسانات اخیر را تقویت کرده است، به طوری که تعدادی از شرکت‌های بسیار بدهکار با مارجین فراخوان‌ها و نسخه این تجارت مخفی مواجه شده‌اند. از بانک وال استریت اجرا می شود. Lamoureux گفت: “اگر خواندن من درست باشد، این یک انحلال عظیم اهرم بزرگ در سیستم است.”

طبق معمول خیلی آسان است زیرا بیت کوین این راه را دارد [extending]،” او گفت.

در واقع، وام دهنده Crypto Celsius Network LLC گزارش شده است که وکلای تجدید ساختار را از شرکت حقوقی Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP استخدام کرده است تا پس از اینکه این شرکت به کاربران گفت که تمام برداشت‌ها، مبادله‌ها و نقل و انتقالات بین حساب‌ها را متوقف می‌کند، «به دلیل شرایط شدید بازار» به آن مشاوره داده است. ”

از دست نده: درجه سانتی گراد به طور ناگهانی جلسه AMA را لغو می کند زیرا شرکت در حال عبور از “چالش های بسیار دشوار” است

همچنین مشاهده کنید: مایکل نووگراتز: کریپتو از «لحظه مدیریت سرمایه بلندمدت» رنج می‌برد

علاوه بر این، یک بازیگر اصلی در بازارهای مالی غیرمتمرکز یا DeFi، گوشه‌ای از دنیای ارزهای دیجیتال که در آن معامله‌گران اغلب به دنبال کسب درآمد از ارزهای دیجیتال اهرمی هستند، ظاهراً با چالش‌های خاص خود مواجه شده است.

هایتر گفت: «ما شاهد چرخه های سریع مینسکی در این فضا هستیم.

هیمن مینسکی، اقتصاددان، که در سال 1996 درگذشت، از آن حمایت کرد چشم انداز که یک دوره انحراف در سیستم مالی در نهایت بسیار بد به پایان می رسد.

نشانه‌های مشکل در بازارهای کریپتو در ماه مه با فروپاشی Terra، یک بلاک چین پایدار الگوریتمی که به ارزهای فیات مانند دلار متصل شده بود، ظاهر شد، ارزهایی که قصد دارند ارزش خود را در برابر ثابت نگه ندارند.

دیدن: این جوان 24 ساله شغل خود را در نیروگاه صندوق سرمایه گذاری سیتادل رها کرد تا دوباره روی بلاک چین Terra بسازد – که دو ماه بعد از بین رفت.

بیت کوین قبلاً شکسته شده است [and is] کتی استاکتون، تحلیلگر بازار در Fairlead Strategies، پیش از انتشار گزارش شنبه به مشتریان در مورد سطوح فنی بیت کوین، به MarketWatch گفت:

او گفت که فروپاشی بیت کوین 100% تایید نشده است اما احساسات را به شدت بدتر کرده است. او گفت که اگر شتاب منفی ادامه یابد، بر اساس تحلیل خود، حمایت بعدی را 13900 دلار می بیند.

هایتر گفت که وضعیت فعلی باید به عنوان مسیری برای بیت کوین و امثال آن در نظر گرفته شود، “شاید”، او حدس زد، “تکرار بعدی اجازه می دهد تا مقررات نقاط ضعف طبیعی را تقویت کند.”

همانطور که در افراد سختکوش رمزارزها معمول است، خوش بینی حاکم است: “من فکر می کنم بیت کوین خوب است.” “این در حال حرکت از دست های ضعیف به دست های قوی است.”

در حالی که بیت کوین در سال 2022 59 درصد کاهش یافته است، معیار سهام S&P 500 SPX،
+0.22٪
تقریبا 23 درصد کاهش یافته است. تراشه آبی Dow DJIA،
-0.13٪
17.8 درصد کاهش یافته است. طلا GC00،
+0.05٪
0.61 درصد افزایش یافته است و شاخص دلار آمریکا DXY،
+0.98٪
بیش از 9 درصد

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.