لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3365

دلایل تور با دوچرخه

من یک تور طولانی با دوچرخه را به عنوان یکی از بهترین راه ها برای دیدن نقاطی از جهان به ویژه آمریکا توصیه می کنم.

وجود داشت یک مقاله در نیویورک تایمز اخیر در مورد 8 مسیر دوچرخه سواری عالی در ایالات متحده. اتفاقاً این 8 مسیر مسیرهایی را دنبال می‌کنند که از راه‌آهن‌های سابق به مسیرهای دوچرخه‌سواری تبدیل شده‌اند. بنابراین آنها دارای تپه های ملایم و مناظر متورم هستند. همانطور که در قسمت ذکر شده است، مسیرها برای بچه ها نیز عالی هستند، زیرا آنها وسایل نقلیه خودکار نیستند، بنابراین ترافیک خطرناکی برای نگرانی وجود ندارد.

دلایل من برای شرکت در یک تور طولانی با دوچرخه در آمریکا؛

1) ارزان است. اگر کمپ میزنید که انجامش راحته و توصیه میکنم هزینه اصلیتون فقط غذاست. بدون گاز! پیدا کردن مکانی برای قرار دادن چادر روی دوچرخه خود معمولاً سخت نیست. در برخی مسیرها مناطق کمپ رسمی مکرر است.
2) اما لازم نیست همیشه کمپ بزنید. با دوچرخه (برخلاف پیاده‌روی) می‌توانید به راحتی از مسیرهای انحرافی برای یافتن اقامتگاه استفاده کنید. شما همچنین می توانید آن را با هتل ها یا اقامت در دوستان در طول مسیر ترکیب کنید. بنابراین اگر بخواهید می توانید گلم کنید.
3) دوچرخه سواری بهترین راه برای دیدن آمریکا است. برای پیاده روی خیلی بزرگ است و ماشین ها خیلی سریع هستند، اما دوچرخه سواری مقیاس مناسبی است. پیمودن 50 مایل در روز یا 300 مایل در هفته کار سختی نیست، یعنی می توانید چیزهای زیادی ببینید. با این حال، در یک ثانیه، هر جا توقف کنید.
4) وقتی در یک تور دوچرخه سواری هستید یک قهرمان هستید. همه دوست دارند در مورد سفر شما بشنوند. ملاقات با افراد جالب، فرصت های غیرعادی آسان است و دعوت نامه های زیادی برای اقامت در جایی دریافت خواهید کرد.
5) مسیرهای طراحی شده زیادی با نقشه ها و راهنماها و بهترین مسیرها برای دوچرخه وجود دارد. همه در مسیرهای دوچرخه سواری نیستند، اما بسیاری از آنها هستند. (بالا را ببین مقاله و دوچرخه سواری ماجراجویی).
6) یک تور دوچرخه سواری بسیار سازگار است و به راحتی با ژورنالینگ، عکاسی، طراحی و غیره ترکیب می شود.

من دو بار با دوچرخه در سراسر آمریکا رفتم: یک بار از سانفرانسیسکو به نیویورک، و یک بار، با پسر و برادرزاده ام، از کانادا تا مکزیک در امتداد ساحل اقیانوس آرام. انجام آن دشوار نیست (به طور متوسط ​​فقط 50 مایل در روز). شما فقط وارد دنده کم می شوید و آهسته می روید. اما آنها جزو خاطره انگیزترین دوران زندگی من هستند. من هر روز از یک سفر یک کتاب طراحی نگه داشتم و یک هایکو نوشتم. اسمش را گذاشتم هایکو دوچرخه. بیست سال پیش همچنین از بیش از صد دوچرخه سواری که در سراسر آمریکا رکاب زدند پرسیدم که چگونه این کار را انجام دادند (پایان این مقاله را ببینید.)

هر کسی می تواند یک سفر طولانی با دوچرخه را انجام دهد. من خانواده های زیادی را با بچه های جوان دیده ام. من مادربزرگ ها را دیده ام. من شخصی را با یک پا دیده ام. شما نه به تجهیزات زیادی نیاز دارید (می توانید بار اول قرض بگیرید یا اجاره کنید)، و نه پول زیادی. شما فقط به زمان نیاز دارید که در اختیار دارید. با دو شب سواری آخر هفته با دوچرخه از راه آهن به مسیر شروع کنید. پس از آن هر چیزی ممکن است.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.