لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3523

Meticulous (YC S21) مهندس موسس شماره 3 را در لندن استخدام می کند

هی HN،

من گابریل، بنیانگذار Meticulous هستم.

ماموریت ما این است که کد جهان را ایمن، کارآمد و قابل اعتماد کنیم. ما با ابزاری شروع می‌کنیم تا رگرسیون‌های جاوا اسکریپت را در برنامه‌های وب بدون تلاش توسعه‌دهندگان دریافت کنیم.

چگونه کار می کند: یک خط جاوا اسکریپت را در سایت خود قرار دهید و ما هزاران جلسه کاربر واقعی را ضبط می کنیم. سپس این جلسات را با کد جدید مجدداً پخش می کنیم تا به طور خودکار اشکالات را قبل از شروع تولید پیدا کنیم. شما می توانید یک نسخه نمایشی 60 ثانیه ای را در meticulous.ai تماشا کنید.

ما یک شرکت YC مستقر در لندن هستیم. تیم مهندسی ما قبلا در Dropbox، Opendoor و Google کار می کرد. ما به تازگی 4 میلیون دلار جمع آوری کرده ایم و توسط برخی از بهترین بنیانگذاران و رهبران فنی در سیلیکون ولی، از جمله گیلرمو راخ (بنیانگذار Vercel، نویسنده next.js)، جیسون وارنر (CTO GitHub)، اسکات بلسکی (CPO Adobe)، کالوین حمایت می شویم. فرنچ اوون (موسس سگمنت)، جرد فریدمن (شریک YC و CTO سابق Scribd) و تعدادی دیگر از افراد باورنکردنی.

گرفتن رگرسیون های جاوا اسکریپت فقط شروع کار است. یک دسته کامل از محصولات برای ساخت در بالای پخش وجود دارد. این محدوده از پیش نمایش خودکار UI تا آشکار کردن تأثیر عملکرد کد فرانت اند را شامل می شود.

ما می خواهیم روش توسعه نرم افزار در جهان را تغییر دهیم و روی رویکردهای نرم افزاری برای دهه های آینده تأثیر بگذاریم.

ما در حال کاشت یک دفتر در لندن و استخدام یک مهندس موسس در محل (چند روز در هفته) هستیم تا به تیم سه نفره ما بپیوندد.

شما در ساخت این فناوری استقلال خواهید داشت، اما در اینجا چند مشکل وجود دارد که ممکن است روی آنها کار کنید:

– ساخت یک سیستم توزیع شده برای پخش همزمان هزاران جلسه، به طوری که یک توسعه دهنده در چند ثانیه نتیجه را دریافت کند.

– سرعت پخش مجدد جلسات را به گونه ای افزایش دهید که جبرگرایی حفظ شود.

– الگوریتم‌هایی را برای شناسایی جلساتی که مسیرهای کد متفاوت و موارد لبه را پوشش می‌دهند، استخراج کنید و جلساتی را که بیش از حد مشابه هستند نادیده بگیرید.

– به ایجاد تیمی از مهندسین نرم افزار در سطح جهانی و با همکاری بسیار کمک کنید.

به عنوان مهندس موسس، می‌توانید شرکت را شکل دهید و فرهنگ و فناوری را از پایه بسازید.

آنچه ما به دنبال آن هستیم:

در یک جمله: از نظر فنی درخشان، کار کردن با آن لذت بخش، همراه با خودآگاهی و میل شدید به پیشرفت. ما همچنین می خواهیم مطمئن شویم که همه از یکدیگر حمایت می کنند. ما به عنوان یک تیم پیروز می شویم

ما در حال حاضر فقط به دنبال جذب افرادی با مجموعه مهارت های سطح متوسط ​​تا ارشد هستیم. شما باید اصول قوی وب و عشق عمیق به مهندسی نرم افزار داشته باشید. شاید از کتاب های برنامه نویسی مانند Clean Code، Designing Data Intensive Applications، Pragmatic Programmer و غیره لذت ببرید یا از هک کردن پروژه های جانبی جالب لذت ببرید. شما برای شفافیت و بازخورد صریح ارزش قائل هستید و انگیزه شما این است که به بهترین مهندس تبدیل شوید.

آنچه کسب می کنید:

غرامت: ما 100 تا 160 هزار پوند به عنوان حقوق پایه، همراه با مزایا و مزایای برتر پرداخت می کنیم. کمک هزینه سهام بین 0.5٪ تا 3٪ با شرایط مناسب کارمند خواهد بود (10 سال پنجره تمرین برای گزینه ها). شما می توانید در مورد ارزش های ما در اینجا بخوانید https://sumptuous-lungfish-609.notion.site/Meticulous-values

یادگیری: به شما فضا و زمان داده می شود تا خود را به عنوان یک مهندس از نظر کنفرانس ها، خواندن یا هر چیزی که فکر می کنید ارزشمندتر است ارتقا دهید. همچنین اگر بخواهید، از رهبران مهندسی برتر (افرادی که 100 سازمان مهندسی را در شرکت‌های فناوری پیشرو جهان اداره می‌کنند) شما را راهنمایی می‌کنیم.

اگر جالب به نظر می رسد، لطفا با من در gabe تماس بگیرید [at] دقیق [dot] ai با “HN” در خط موضوع و 2-3 جمله در مورد آنچه در مورد Meticulous و رزومه شما/LinkedIn/GitHub جالب است.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.