لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3548

معرفی مدل‌های هوش مصنوعی نسل بعدی ما

امروز، من مشتاقم چند اطلاعیه مهم را اعلام کنم:

بیش از 1,000,000 توسعه دهنده از Tabnine استفاده می کنند!

خوشحالم به اشتراک بگذارم که Tabnine با موفقیت 30٪ (و اغلب بیش از 40٪) کد ایجاد شده توسط بیش از 1,000,000 توسعه دهنده را خودکار می کند. من می خواهم از جامعه کاربر فوق العاده ما تشکر کنم. یک میلیون توسعه‌دهنده بزرگ است، اما از آنجایی که ما مطمئن هستیم که همه توسعه‌دهندگان در آینده نزدیک از هوش مصنوعی استفاده خواهند کرد، شما اولین پذیرندگان فناوری هوش مصنوعی برای ایجاد سریع‌تر نرم‌افزار با کیفیت بالاتر هستید. اعتماد و بازخورد شما ما را بر آن می‌دارد تا محدودیت‌های ممکن را کنار بگذاریم و Tabnine را به یک پایه فناوری جدید و هیجان‌انگیز سوق دهیم.

مدل‌های جدید هوش مصنوعی کد بومی Tabnine، تکمیل کد تمام خط، با عملکرد کامل و تکمیل‌های زبان به کد طبیعی را امکان‌پذیر می‌سازد.

در طول سال گذشته، ما مدل‌های هوش مصنوعی و همچنین رویکرد خود را برای ادغام مدل‌های جدید در پلتفرم کاملاً اصلاح کرده‌ایم. برخلاف رویکرد یکپارچه که یک مدل هوش مصنوعی را الزامی می کند، Tabnine اکنون از هر مدل هوش مصنوعی سازگار برای ارائه راهنمایی به توسعه دهندگان پشتیبانی می کند.

در واقع، Tabnine اکنون از خانواده ای متشکل از ده ها مدل کد بومی استفاده می کند. مدل‌های جدید کد بومی از ابتدا روی کد آموزش داده می‌شوند (در مقایسه با مدل‌هایی که از قبل روی متن آموزش داده شده‌اند و برای یادگیری کد نصب شده‌اند). هر یک از این مدل‌ها از «واژگان» اصلی خود برای تناسب با یک زبان و دامنه خاص بهینه شده‌اند، بنابراین از کل ظرفیت یادگیری مدل برای الگوهای کد مربوطه استفاده می‌کنند. مدل‌های کد بومی ما Tabnine را با ارائه دقت بهتر و افزایش 5 برابری در طول پیشنهادها بهبود می‌بخشند.

مدل‌های هوش مصنوعی Tabnine روی یک کلاستر GPU قدرتمند اجرا می‌شوند تا کد را برای شما پیش‌بینی کند. ما نمی توانیم منتظر باشیم تا شما آن را امتحان کنید!

با مدل‌های جدید هوش مصنوعی، Tabnine می‌تواند خطوط کامل کد و حتی توابع کامل را به صورت متنی تکمیل کند، و همچنین کدی را بر اساس توضیحات زبان طبیعی در نظرات تولید کند. این قابلیت اکنون برای پایتون، جاوا اسکریپت، تایپ اسکریپت، جاوا و ۷ زبان دیگر به عنوان بخشی از Tabnine Pro با استفاده از Visual Studio Code و JetBrains IDE.

مدل‌های جدید اکنون برای پیش‌بینی خطوط کامل و تکه‌های کد مورد استفاده قرار می‌گیرند، و ما به تدریج آن‌ها را برای دقت و طول بهتر نسبت به تکمیل کد میان خط فعلی موجود در Tabnine Starter عرضه خواهیم کرد.

راه اندازی Tabnine Pro

ما عملکرد جدید تکمیل خط و تکمیل قطعه را در برنامه Pro جدید خود قرار داده ایم، که اکنون برنامه پیشنهادی ما برای توسعه دهندگان حرفه ای است. طرح جدید Pro همچنین به مشتریان اعضای تیم 3+ اجازه می دهد تا مدل هوش مصنوعی را بر اساس کد موجود در مخازن GitHub، GitLab یا BitBucket خود آموزش دهند.

دور جدید تامین مالی

ما همچنین خوشحالیم که اعلام کنیم که یک دور مالی جدید به مبلغ 15.5 میلیون دلار جمع آوری کرده ایم تا رشد خود را تقویت کنیم و سفر خود را برای ایجاد تجربه توسعه نرم افزار در آینده تسریع کنیم.

به صورت رایگان شروع کنیدلینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.