لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3539

مناسب | مشاغل

ما اول از راه دور هستیم

ما از زمان کارمند شماره 1 به طور کامل توزیع شده ایم. ما در سرتاسر آمریکای شمالی هم تیمی داریم – از ونکوور تا سانفرانسیسکو تا دالاس تا دیترویت تا نیویورک – که انعطاف پذیری لازم برای کار از خانه یا فضای کاری مشترک را دارند. ما مشتاق ساختن یک تیم متنوع از افراد با استعداد هستیم که بدون در نظر گرفتن اینکه کجا هستند، کارهای بزرگی را با هم انجام می دهند.

ما بر ارزش ها متمرکز هستیم

ما در مورد فرهنگی که می‌خواهیم ایجاد کنیم عمدی هستیم و برای بیان منظورمان از «ما» وقت می‌گذاریم. در اوایل، ما ارزش‌های ما را با هم نویسندگی کردیم تا به وضوح نحوه کار با یکدیگر را به‌عنوان یک تیم به خوبی بیان کنیم. هرچه این ارزش‌ها بیشتر شبیه شما باشند – و افرادی را که می‌خواهید با آنها کار کنید توصیف می‌کنند – احتمال موفقیت شما در Aptible بیشتر است.

ما از ریسک کردن حمایت می کنیم

ما عمیقاً به ایجاد محیطی اهمیت می‌دهیم که در آن هم‌تیمی‌ها احساس امنیت می‌کنند که در آن خطر می‌کنند – سؤال پرسیدن، ایده‌های جدید ارائه می‌کنند، اشتباه می‌کنند – و خود احساسی کامل خود را به کار می‌گیرند. ما یکدیگر را تشویق می کنیم که ترجیحات شخصی و سبک کاری خود را به اشتراک بگذارند و آشکارا در مورد چیزهایی که می دانیم در مورد خود واقعی و منحصر به فرد هستند صحبت کنیم.

ما روی شفافیت سرمایه گذاری می کنیم

ما به طور منظم اهداف و استراتژی خود را برای دستیابی به آنها به اشتراک می گذاریم. مانند بسیاری از شرکت های موفق، ما از اهداف و نتایج کلیدی (OKR) برای سازماندهی کار خود استفاده می کنیم. در طول هر هفته، ما برای 1:1، Team Syncs، و All-Hands گرد هم می آییم تا اطمینان حاصل کنیم که روی OKR ها تمرکز می کنیم و به هم تیمی ها برای پیشرفت به سمت آنها قدرت می دهیم.

ما برای تأثیرگذاری تلاش می کنیم

ما مرتباً در مورد کاری که انجام می دهیم و تأثیر آن بر دیگران فکر می کنیم. ما روابط قوی با مشتریان خود برقرار می کنیم و به طور معمول با آنها در ارتباط هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که در حال توسعه محصولاتی هستیم که طنین انداز شده و ارزش ارائه می دهند. در داخل، فضایی ایجاد می کنیم تا به یکدیگر بازخورد بدهیم، قدردانی کنیم و پیروزی هایمان را جشن بگیریم.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.