لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3631

چکیده / بیوگرافی

چکیده / بیوگرافی

گروه مهندسی برق دانشگاه استنفورد

همایش سیستم های کامپیوتری

16:15، چهارشنبه، 26 اکتبر 2005
سالن اجتماعات NEC، ساختمان علوم کامپیوتر گیتس B03
http://ee380.stanford.edu

سیستم فایل Reiser4
روش‌هایی که در روش‌شناسی علمی می‌تواند سال‌ها از زندگی شما را ببرد،
و چگونه نتیجه می تواند بسیار ارزشمند باشد

هانس ریزر
namesys.com

درباره بحث:

اگر می‌خواهید یک سیستم فایل بتواند نام‌هایی را که کوئری‌های داده نیمه ساختاریافته هستند، مدیریت کند، باید یک لایه ذخیره‌سازی داشته باشید که بتواند فایل‌های بزرگ و کوچک را مدیریت کند. فایل‌سیستم‌های سنتی فایل‌های کوچک را بسیار ضعیف مدیریت می‌کنند، و پایگاه‌های داده سنتی فایل‌های بزرگ را ضعیف مدیریت می‌کنند.

Reiser4 مشکلات عملکرد را با الگوریتم‌های درخت متعادل سنتی که باعث می‌شد برای الگوهای استفاده از سیستم فایل ضعیف عمل کنند، برطرف می‌کند و سپس یک سیستم فایل را در بالای آن پیاده‌سازی می‌کند.

نتیجه یک فایل سیستم با عملکرد تقریباً دو برابر سایر فایل سیستم های لینوکس است. کار آینده اضافه کردن پرس و جوهای داده نیمه ساختار یافته به سیستم فایل خواهد بود.

درباره گوینده:

هانس ریزر پس از اتمام کلاس هشتم وارد دانشگاه کالیفرنیا برکلی شد و مدرک لیسانس خود را در سیستم سازی دریافت کرد که یک رشته انفرادی بود. پایان نامه ارشد او تفاوت های موجود در فلسفه علوم کامپیوتر و علوم فیزیکی را مورد بحث قرار می دهد، همانطور که در فضای نام (سیستم فایل) مسائل طراحی نشان داده شده است.

او فهمیده بود Namesys و تیم کوچکی از برنامه نویسان را برای پیاده سازی فایل سیستم Reiserfs برای لینوکس استخدام کرد. معیارها در
www.namesys.com/benchmarks.html.

سیستم فایل Resierfs به جای تخصیص بلوک، بر اساس الگوریتم های درختی متعادل است. هانس معمار اصلی، مدیر پروژه و یکی از برنامه نویسان سیستم فایل است.

قبل از تأسیس Namesys، هانس در سینوپسیس، IBM Research، Premos، ARDC و UCB Open Computing Facility مشغول به کار بود.

هانس یک هنرمند فعال رسانه های تعاملی است و در تعدادی از نمایشگاه ها و نمایش ها شرکت کرده است.

اطلاعات تماس:

هانس ریزر
reiser@namesys.com

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.