لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3665

بازگشت به دفتر برای شما استعدادهای بکر هزینه دارد

کار از راه دور تمام وقت می تواند تأثیر مثبتی بر همه افراد بگذارد، به ویژه گروه هایی از مردم که اغلب استعدادهای دست نخورده جوامعی هستند که از لحاظ تاریخی به حاشیه رانده شده اند. و من هرگز به اندازه زمانی که کووید در بهار 2020 شیوع یافت بخشی از یک سازمان از راه دور بودم سپاسگزار نبودم. بسیاری از شرکت‌ها تلاش کردند تا نیروی کار از راه دور را علاوه بر هر چیز دیگری که با آن مواجه بودند، جای دهند. Test Double از بسیاری از مسائل ناشی از کووید مستثنی نبود: عدم اطمینان مالی، استرس و فرسودگی شغلی کارکنان، بی ثباتی در مورد پیش‌بینی مشتری، و غیره. اینکه باید بفهمیم چگونه محیط کاری و شیوه‌های ارتباطی کارکنان خود را تغییر دهیم – خوشبختانه – یکی نبود. از آن چالش ها

یک بار دیگر، ما از منبع دیگری از استرس شدید در امان هستیم – بازگشت به دفتر.

پس از دو سال اقامت در خانه، بسیاری از سازمان ها قصد دارند کارگران را به صورت تمام وقت به دفتر بازگردانند یا یک مدل ترکیبی معرفی کنند که در آن کارگران یا 2 تا 3 روز در هفته به دفتر می آیند یا تنها بخشی از کارگران در خانه می مانند. همین روز دیگر ایلان ماسک به همه کارمندان تسلا گفت برای بازگشت به دفتر – و او آن را خیلی زیبا نگفت. شرکت های دیگر در حال معرفی مدل های هیبریدی هستند. سیب کارمندان در حال حاضر 2 روز در دفتر کار می کنند، با افزایش برنامه ریزی شده به 3.

در ظاهر این منطقی است. به عنوان یک سازمان از راه دور، Test Double دائماً در حال بررسی مجدد اتصال کارکنان است و راه‌های جدیدی را برای افراد ما فراهم می‌کند تا زمان خود را با هم و با رهبری بگذرانند تا روابط و همسویی در سراسر شرکت ایجاد کنند. فضاهای اداری مزیت مجاورت فوری را دارند که می تواند به صورت ارگانیک تر این اتفاق را بیابد. اما ما همچنین بیش از 10 سال به عنوان یک شرکت راه دور داریم که نشان می دهد شما می توانید در حالی که کاملاً از راه دور هستید، همکاری کنید و روابط ایجاد کنید. شما باید در مورد ایجاد زمان و مکان دقیق تر باشید – و عقب نشینی های حضوری در زمانی که بیماری همه گیر وجود ندارد، ایجاد روابط را آسان تر می کند.

به عنوان نماینده منابع انسانی، اجازه دهید به شما بگویم که این وضعیت بازگشت به دفتر یک کابوس است. همانطور که در مورد تسلا، منابع انسانی قوانین را وضع نمی کند، اما ما باید مجری آن باشیم. منابع انسانی اکنون گروه کاری پیش‌فرض COVID و پرسنل «آنها را به دفتر بازگردانید یا در غیر این صورت» است. مدیریت منابع انسانی به پرسش‌ها، نگرانی‌ها، شکایات، شکایات و ردیابی قرارداد کووید کارکنان مربوط به کووید. سرگرم کننده. برای اضافه کردن توهین به آسیب، ما باید همه این کارها را انجام دهیم و همزمان همان کارمندان را متقاعد کنیم که به دفتر بازگردند.

آیا گفته ام که چقدر کار از راه دور را دوست دارم؟

بسیار خوب، اما در کل این مسئله تمام وقت یا ترکیبی بیشتر از این است که یک بار دیگر مردم از عادت ها و روال شکل گرفته منحرف شوند. همچنین خطر بسیار واقعی ایمن کردن کار در مقابل محیط های فراگیر که همه می توانند در آن پیشرفت کنند، وجود دارد. اعتقاد شخصی من و Test Double’s این است که کارمندان بهتر می دانند چگونه آن محیط را برای نیازهای فردی خود تنظیم کنند. این ها چند پاسخ برای چرا هستند:

  • در خانه، افراد دارای معلولیت در محیطی هستند که نیازهای آنها برآورده می شود و از سیستم های حمل و نقل، فضاهای اداری و تشریفات کاری که توسط افراد غیرمعلول برای افراد غیرمعلول طراحی شده است اجتناب می کنند. و آیا لازم است اشاره کنم که افراد دارای نقص ایمنی چقدر از خانه کار می کنند؟ گوچا! من فقط انجام دادم.

  • بسیاری از حمام‌های عمومی در دسترس نیستند و/یا می‌توانند موقعیت‌های شرم‌آوری را برای افراد دارای معلولیت ایجاد کنند. آنها ممکن است به دلیل طولانی بودن یا زیاده روی کردن مورد قضاوت قرار گیرند.

  • اکثر حمام های عمومی باینری هستند. این باعث ناراحتی و حتی خطر برای افرادی است که جنسیتی ندارند. انتخاب حمام «اشتباه» می‌تواند منجر به تابش خیره‌کننده، قلدری و سایر اشکال خشونت شود، فقط برای اینکه باید خود را تسکین دهند، کاری که هر انسانی باید انجام دهد!

  • افراد متنوع عصبی اغلب زمانی که از تجهیزات کار خود در فضاهای خود استفاده می کنند، پیشرفت می کنند. برخی از افراد با چت، ایمیل و سایر ارتباطات مبتنی بر متن عملکرد بهتری دارند. در دفتر، ارتباط پراکنده حضوری انتظار می رود. افرادی که با آن راحت نیستند بلافاصله برچسب “بازیکنان تیمی” نمی‌شوند، که این درست نیست و منصفانه نیست.

  • کار از راه دور همچنین می تواند از برخورد با نژادپرستی و تبعیض جنسی در محل کار جلوگیری کند. زمانی که در مشاغل قبلی در دفاتر کار می‌کردم، اعمال نامحسوس طرد – «خرد تهاجم‌ها» که اصلاً خرد نیستند- مسائل رایجی بودند که برای منابع انسانی مطرح می‌شد. استفاده از توهین‌ها و کلیشه‌ها در جوک‌ها، پرسیدن سؤالات نامناسب، و توکن‌سازی زمانی که تعامل انسانی تقریباً ثابت است و مکالمه‌های غیرقابل شنیدن اتفاق می‌افتد، بیشتر رایج است، حتی زمانی که آرزو می‌کنید این کار را نمی‌کردید.

حتی اگر مردم در دسته بندی های فوق الذکر قرار نگیرند، همه برنده می شوند. آنها در هزینه های حمل و نقل صرفه جویی می کنند، کنترل بیشتری بر برنامه های خود دارند، استقلال بیشتری دریافت می کنند و زمان بیشتری را بدون رفت و آمدهای طولانی برمی گردند. این همچنین باعث صرفه جویی در هزینه های شرکت در اجاره، برق، مبلمان و غیره می شود. و منابع انسانی دیگر مجبور نیست پلیس کووید شود یا به طور مداوم راه های جدیدی برای رشوه دادن به مردم برای بازگشت به دفتر ارائه دهد.

همان‌قدر که کار از راه دور برای همه، از جمله افرادی از جوامع به حاشیه رانده شده تاریخی می‌تواند شگفت‌انگیز باشد، همه مشکلات مردم شما را حل نخواهد کرد. و مطمئناً برابری، تنوع و شمول (EDI) را حل نخواهد کرد. اما دور بودن، به‌عنوان بخشی از کار گسترده‌تر EDI روی سیستم‌ها و شیوه‌های دیگر، می‌تواند شما را قادر سازد تا بر اساس یک محیط حمایت‌کننده‌تر به استعدادهای بکر دست یابید. این تلاش‌ها می‌توانند فضای امن‌تری از نظر روان‌شناختی ایجاد کنند، افراد هیجان‌زده هستند که بخشی از آن باشند – در حالی که در مکان مورد نظر خود کار می‌کنند.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.