لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3699

قفل های Deadbolt حس امنیت کاذب را ارائه می دهند…

… زمانی که به درستی نصب نشده اند. در واقع، قفل‌های ددبولت اولین خط دفاعی شما در برابر دزدان و تهاجمات به خانه هستند. از آنجایی که من در جنوب فلوریدا زندگی می کنم، با افراد زیادی ملاقات می کنم که در ایالت های دیگر زندگی می کنند، اما زمستان را در شهرستان پالم بیچ می گذرانند. من هنوز افرادی را ملاقات می کنم که وقتی بیرون می روند درهای خود را قفل نمی کنند، زیرا درهای خود را از جایی که از آنجا هستند قفل نمی کنند. سایر افراد برای جلوگیری از افراد بد به سیستم هشدار متکی هستند، اما زنگ هشدار فقط به شما می گوید که شخصی قبلاً وارد شده است.

با این حال، اکثر مردم هنگام بیرون رفتن یا ماندن در خانه از قفل کردن درهای خود آگاه هستند. تقریباً هر هفته یک گیره 1 اینچی را می بینم که در یک سوراخ عمیق نیم اینچی قفل می شود. قبلاً در مورد این موضوع نوشته بودم، این موضوع تبدیل به حیوان خانگی من شده است. من به صاحبان خانه نشان داده‌ام که چگونه می‌توانم قفل خانه‌شان را سریع‌تر از بیرون آوردن کلید از جیب‌شان باز کنم، همه این‌ها به این دلیل است که نجار، متخصص نصب درب، دست‌ساز یا قفل‌ساز وقت نمی‌گذارد تا مطمئن شود که گیره 1 اینچی قفل می‌شود. سوراخ عمیق 1 اینچی در چارچوب در.

هفته گذشته در خانه ای بودم تا بعد از اینکه یک پیمانکار کار بازسازی را تمام کرد، قفل ها را دوباره کلید زدم. به پیمانکار کلید داده شد تا اگر صاحبان خانه در خانه نبودند وارد خانه شود و کار کند. از آنجایی که کلید خانه بسیار رایج بود و به راحتی تکرار می شد، من استخدام شدم تا قفل ها را به یک کلید جدید تغییر دهم. دری که من عکس گرفتم پشت گاراژ در یک منطقه خلوت بود. هرکسی می توانست این در را با یک چاقوی جیبی باز کند بدون اینکه متوجه شود. هنگامی که در را قفل کردم، احساس کردم که گیره پیچ به سمت پایین در سوراخ ضربه ای قرار گرفته است، با این تفاوت که گیره به طور کامل تا پرتاب 1 اینچی خود کشیده نشده بود. پیچ‌های بسته که تا اینچ کامل امتداد نمی‌یابند قفل نمی‌شوند، پیچ را می‌توان به داخل در فشار داد. اصطلاح “ددبولت” پیچ را زمانی توصیف می کند که به طور کامل کشیده شود. پیچ “مرده” است و نمی توان آن را به در بازگرداند.

درهای خود را بررسی کنید در را باز کنید و مهره را پرتاب کنید، توجه کنید که کلید یا انگشت شست تا چه اندازه می چرخد. سعی کنید پیچ ​​را به سمت در فشار دهید، پیچ نباید حرکت کند. اگر بتوانید پیچ ​​را به داخل در فشار دهید، ممکن است به یک قفل جدید یا حداقل یک پیچ جدید برای قفل خود نیاز داشته باشید. حالا در را ببندید و گیره را قفل کنید. کلید یا چرخش انگشت شست باید به همان فاصله زمانی که در باز بود بچرخد. در غیر این صورت ممکن است درب شما به درستی قفل نشده باشد. این به راحتی با برش سوراخ ضربه ای عمیق تر تصحیح می شود تا زمانی که دکمه “کلیک” را احساس کنید. گزینه دیگر این است که با یک قفل ساز حرفه ای تماس بگیرید تا مطمئن شوید که قفل های شما به درستی نصب شده اند.P1110115P1110111P1110108P1110116P1110129P1110118P1110121P1110123P1110127P1110128

این نوشته در دسته بندی نشده توسط JeffGater ارسال شده است. پیوند ثابت را نشانه گذاری کنید.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.