لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3688

هرگز از دست ندهید هنر کمیک جدید و اصلی برای فروش

هنگامی که به روز رسانی در سایت های هنرمند و فروشنده آثار هنری مورد علاقه شما شناسایی شد، مطلع شوید. هرگز دوباره یک دراپ هنری کمیک اصلی جدید را از دست ندهید!

برای این کار فوق العاده هیجان زده هستم – من یک فرد تجارت الکترونیک هستم که آثار هنری اصیل را جمع آوری می کنم و دیدن کسی که برای کمک به مدرن کردن دنیای هنر اصلی تلاش می کند، هیجان انگیز است!

چقدر تا الان کمک کرده ایم…

41

ادغام سایت

480,868

بررسی های سایت

11 ماه

وب سایت های تازه سازی ذخیره شده

سوالات متداول

چرا Nerd Crawler ساخته شد و چگونه کار می کند؟

Nerd Crawler به این دلیل ساخته شد که می‌خواستیم بدانیم چه زمانی هنر کمیک اصلی جدید برای خرید از هنرمندان و فروشندگان مورد علاقه‌مان آماده است، اما زمان زیادی را برای تازه کردن سایت‌ها تلف می‌کردیم، بنابراین می‌خواستیم راهی برای خودکارسازی این کار پیدا کنیم. ما یک فناوری اختصاصی برای خزیدن برای به‌روزرسانی در سایت‌های هنر کمیک اصلی مورد علاقه خود ایجاد کردیم، و اکنون آن را برای سایر طرفداران هنر کمیک در دسترس قرار می‌دهیم تا از آن استفاده کنند!


آیا استفاده از آن رایگان است؟

آره! Nerd Crawler همیشه یک طرح رایگان دارد که می توانید از آن برای خزیدن حداکثر 3 صفحه در روز استفاده کنید. اگر می‌خواهید بیش از 5 صفحه بخزید یا تعداد دفعات خزیدن را افزایش دهید، می‌توانید به یکی از طرح‌های پولی ما ارتقا دهید.


خزیدن به چه معناست و خزنده چیست؟

آ “خزیدن” هر بار که یک وب سایت را بررسی می کنیم تا ببینیم آیا به روز رسانی وجود دارد یا خیر، تعریف می شود. وقتی می‌خزیم و به‌روزرسانی صفحه‌ای را که می‌خواهید بخزیم تشخیص دهیم، برای شما ایمیل ارسال می‌کنیم. همچنین می‌توانید هنگام شناسایی به‌روزرسانی با ارتقا به هر یک از طرح‌های پولی ما، هشدارهای پیامکی دریافت کنید. وقتی به ما می‌گویید که چه صفحه سایتی را می‌خواهید نظارت کنیم و چند وقت یکبار می‌خواهید آن را بررسی کنیم، یک مورد را ایجاد کرده‌اید “خزنده”.


هر چند وقت یکبار می توانم یک صفحه را در یک وب سایت خزیدم؟

کاربران رایگان می توانند یک صفحه در روز را بخزند. اگر به یک طرح پولی ارتقا دهید، فرکانس را به یکی از موارد زیر تغییر می‌دهید: هر 1، 5، 10، 20، یا 30 دقیقه، هر 1، 3، 6 یا 12 ساعت، هر روز، هر هفته یا هر ماه.


آیا می توانم تست کنم که خزنده من بدون شارژ کار می کند؟

آره! هنگام ایجاد حساب کاربری می توانید هر خزنده را در هر زمانی به صورت دستی آزمایش کنید. خزیدن آزمایشی بدون توجه به برنامه ای که دارید همیشه رایگان است. اگر به‌روزرسانی شناسایی نشود، خزیدن‌های آزمایشی ممکن است هشداری ارسال نکنند.


من یک هشدار دریافت کردم اما چیز جدیدی در سایت وجود نداشت؟


شما سایتی را که من استفاده می کنم از دست داده اید. میتونی اضافه کنی؟


لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.