لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3705

FTC شرکت هایی را که به طور غیرقانونی از آموزش آنلاین کودکان نظارت می کنند، سرکوب می کند

کمیسیون تجارت فدرال امروز اعلام کرد که در صورت نظارت غیرقانونی از کودکان هنگام ورود به اینترنت برای یادگیری، با شرکت های فناوری آموزشی برخورد خواهد کرد. در بیانیه سیاست جدیدی که امروز تصویب شد، کمیسیون به صراحت اعلام کرد که شرکت‌ها مجبور می‌کنند والدین و مدارس را مجبور به تسلیم شدن از حقوق حریم خصوصی فرزندان خود به منظور انجام تکالیف مدرسه به صورت آنلاین یا حضور در کلاس از راه دور کنند، خلاف قانون است. بر اساس قانون حفاظت از حریم خصوصی آنلاین کودکان، زمانی که والدین یا مدرسه آنها از ثبت نام برای نظارت تجاری امتناع می ورزند، شرکت ها نمی توانند دسترسی کودکان را به فناوری های آموزشی منع کنند.

ساموئل لوین، مدیر دفتر حمایت از مصرف‌کننده FTC، گفت: «دانش‌آموزان باید بتوانند تکالیف مدرسه‌شان را بدون نظارت شرکت‌هایی که به دنبال جمع‌آوری داده‌هایشان برای تکمیل نتایج هستند، انجام دهند. والدین نباید بین حریم خصوصی فرزندان و مشارکت آنها در کلاس درس دیجیتال یکی را انتخاب کنند. FTC به دقت این بازار را زیر نظر خواهد داشت تا اطمینان حاصل کند که والدین مجبور به تسلیم نظارت نیستند تا فناوری فرزندانشان روشن شود.

بیانیه خط مشی تاکید می کند که، حتی زمانی که شرکت ها در سرتاسر اقتصاد در جمع آوری و کسب درآمد از داده های افراد تهاجمی تر می شوند، ارائه دهندگان فناوری ویرایش نمی توانند همین کار را انجام دهند: ارائه دهندگان فناوری Ed باید به طور کامل از تمام مفاد قانون COPPA پیروی کنند. بیانیه سیاست امروز روشن می کند که کمیسیون با هوشیاری قانون را اجرا خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که شرکت های تحت پوشش COPPA از تمام مفاد این قانون پیروی می کنند، از جمله:

  • ممنوعیت وصول الزامی: شرکت‌ها نمی‌توانند از کودکان بخواهند اطلاعات بیشتری از آنچه منطقاً برای شرکت در یک فعالیت لازم است ارائه دهند.
  • استفاده از ممنوعیت ها: ارائه‌دهندگان فناوری Ed که اطلاعات شخصی کودک را با مجوز مدرسه جمع‌آوری می‌کنند، از استفاده از اطلاعات برای هر هدف تجاری دیگر از جمله بازاریابی یا تبلیغات منع می‌شوند.
  • محدودیت های نگهداری: ارائه‌دهندگان فناوری Ed از نگهداری اطلاعات شخصی کودکان برای مدت طولانی‌تر از زمانی که برای تحقق هدفی که برای آن جمع‌آوری شده است، منع شده‌اند و بنابراین نمی‌توانند چنین داده‌هایی را فقط به این دلیل که ممکن است بخواهند در آینده از آن استفاده کنند، نگهداری کنند.
  • الزامات امنیتی: ارائه دهندگان فناوری Ed باید رویه هایی برای حفظ محرمانه بودن، امنیت و یکپارچگی اطلاعات شخصی کودکان داشته باشند.

بیانیه سیاست اشاره می کند که جشرکت هایی که از قانون COPPA پیروی نمی کنند می توانند با مجازات های مدنی بالقوه و الزامات و محدودیت های جدید در رویه های تجاری خود با هدف توقف رفتار غیرقانونی مواجه شوند.

کمیسیون در یک جلسه علنی به تصویب بیانیه سیاستی 5-0 رأی داد. رئیس لینا ام. خان و همچنین کمیسران ربکا کلی اسلاتر، کریستین ویلسون و آلوارو بدویا بیانیه هایی در این خصوص صادر کرد.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.