لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3783

آرای دادگاه | تایپوگرافی برای وکلا

نظرات دادگاهمتنوع تر از چیزی که فکرش را می کنید

یک استدلال متقابل رایج که من از وکلای دادگستری در برابر تایپوگرافی بهتر می شنوم، آنچه قضات می خواهند نام دارد. در قالب Mad Libs، به این صورت است: “مطمئن متیو، این ایده خوبی است، اما ____ اسم ____ این چیزی است که قضات می خواهند، زیرا همه قضات همینطور هستند ____ عبارت صفتی ____

در جاهای خالی چه چیزی می رود؟
“14 امتیاز نوع”…“قدیمی و عینک بزن.»
“بار نیو روم”…“خواندن بر روی کاغذ.”
“حوصله سر بر تایپوگرافی”…“فقط علاقه مند به ماده.”

یا هر چیزی واقعا زیرا آنچه قضات می خواهند مبتنی بر همان استدلال نادرست است که همه استدلال های کلنگ زنی. چه ده قاضی ملاقات کرده باشید یا با هزاران، واضح است که آنها به اندازه وکلا با یکدیگر متفاوت هستند. چرا سعی کنید تعمیم دهید؟

من این کار را نمی کنم. به جای بحث در مورد آنچه قضات می خواهند، من این وکلای دادگستری را تشویق می کنم که بر شواهد تکیه کنند. قوانین دادگاه یکی است مثال.

آرای دادگاه نیز مورد دیگری است. اگر درست بود که قضات هستند “فقط علاقه مند به محتوا» – یک بحث مورد علاقه – پس از داوران انتظار داریم که تلاشی برای ارائه کار خود نداشته باشند. اما اینطور نیست. مطمئناً، بسیاری از قضات اسنادی را صادر می کنند که افتضاح به نظر می رسند. همانطور که بسیاری از وکلا انجام می دهند. اما بسیاری دیگر قدردان هستند که تایپوگرافی باعث ایجاد یک تفاوت.

این مثال بعدی تخیلی نیست. این نشان دهنده پیشرفت های اخیر دادگاه عالی یوتا در تایپوگرافی آن است نظرات.

 1. فونت تک فاصله.
  خط جداکننده از حروف الفبا ساخته شده است شخصیت ها.

 2. وسط صفحه نامرتب است و دنبال کردن آن سخت است.
  زیر خط کشیدن برای تاکید.

 3. حاشیه های کوچک صفحه؛ طول خط بزرگ
  فاصله خطوط هم تنگ.

این نظر خلاصه‌ای عالی از فصل‌های قبلی است که نشان می‌دهد چه اتفاقی می‌افتد وقتی عادت‌های منسوخ ماشین تحریر را کنار بگذارید و آنها را با اصول ساده خوب جایگزین کنید. تایپوگرافی.

 1. فونت متن بدن قابل خواندن بیشتر.
  خطوط جداکننده ساخته شده با قوانین و مرزها.
  پررنگ یا مورب به مقدار کم استفاده می شود تاکید.

 2. متن مرکزی برای سازماندهی وسط صفحه استفاده می شود.
  کلاهک های کوچک به جای خط کشی

 3. متن توجیه شده با خط فاصله.
  حاشیه های صفحه گسترده تر؛ خطوط خوانا تر
  خط بلندتر فاصله گذاری

مشابه تست رزومه Violet–Trixie در مورد اینکه چرا تایپوگرافی اهمیت دارد، من اغلب این دو نظر را به وکلای شکاک نشان می دهم. می پرسم: کدام را ترجیح می دهید؟ هیچ کس در انتخاب این شکست نمی خورد یکی

با توجه به اینکه آنها از کجا شروع کردند، دادگاه عالی یوتا مستحق اعتبار برای بهبود بیشتر است. اگر آنها می توانند این کار را انجام دهند، شما می توانید انجام دهید آی تی.

اما چه کسی بهترین طراحی رای دادگاه را در کشور ارائه می کند؟ شاید انتخاب واضحی باشد، اما این دادگاه تقریباً است خطاناپذیر-

دادگاه عالی ایالات متحده، از دوره.

 1. حاشیه های صفحه سخاوتمندانه. محجوب سرتیتر.

 2. فونت قرن برای متن بدنه.
  متن توجیه شده استفاده شده با خط فاصله

 3. نشانگرهای بخش کم بیان، با فضای سفید به جای پررنگ یا برجسته مورب

درست است، حواشی که در اینجا دیده می‌شود، به‌واسطه ویژه دیوان عالی کشور ضروری است “دفترچه” فرمت، که از کاغذ کوچکتر از استاندارد استفاده می کند. اما این به سادگی یک نکته از حداکثر طرح‌بندی صفحه را نشان می‌دهد: وقتی بلوک متن را به درستی طراحی می‌کنید، فضای سفید از خودش مراقبت می‌کند. این بلوک متنی به اندازه کتابچه در بزرگترها به همان اندازه قابل خواندن است کاغذ.

تمرین‌کنندگان باید توجه داشته باشند که در دادگاه عالی، Times New Roman ممنوع است. بنابراین اگر در حال آماده کردن اولین دادخواست خود هستید، تا شب قبل منتظر نمانید تا قانون 33 (ب) را بخوانید و یک فونت در آن پیدا کنید. “قرن خانواده»، همانطور که لازم است. برخی از فونت‌های سیستمی در خانواده Century و گزینه‌های فونت حرفه‌ای وجود دارد خوب.

“صبر کن – آن را به نظر می رسد دادگاه عالی از دو فاصله بین احکام استفاده می کند. چنین به نظر می رسد. اما من آن نوع پلیس نیستم. همانطور که تاکنون جمع آوری کرده اید، هدف این کتاب به اشتراک گذاشتن دانش و ابزارهایی است که برای بهتر کردن تایپوگرافی خود نیاز دارید. اما شما باید تصمیم بگیرید که این به چه معناست – و کجا آن را بگیرید بعد.

و چه کسی می داند؟ دیوان عالی ممکن است همچنان به یک مکان تغییر مکان دهد. سوابق بزرگتر لغو شده است. خلاصه آمیکوس من است آماده.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.