لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3768

در اینجا نامه Google آمده است که می گوید کارکنان می توانند به ایالت های دارای حق سقط جنین نقل مکان کنند

در پی تصمیم روز جمعه دیوان عالی کشور مبنی بر لغو رو در مقابل ویدفیونا سیکونی، مدیر ارشد گوگل، ایمیلی را برای کارکنان ارسال کرد و آنها را از پاسخ گوگل به این حکم آگاه کرد. از جمله موارد دیگر، این ایمیل تاکید می‌کند که کارمندان Google می‌توانند «بدون توجیه برای جابه‌جایی درخواست دهند» و افرادی که مسئولیت فرآیند جابه‌جایی را دارند در ارزیابی درخواست‌های خود «از وضعیت آگاه خواهند شد». در یک ایمیل در اوت گذشته گزارش شده توسط بلومبرگگوگل به کارمندان گفت که از 10000 درخواست طی چند ماه گذشته برای کار از راه دور یا جابجایی، 85 درصد مورد تایید قرار گرفته است.

حکم دادگاه عالی، سقط جنین را در سراسر ایالات متحده غیرقانونی نمی داند – در عوض، تصمیم گیری را به دولت های ایالتی واگذار می کند. تعدادی از ایالت ها دارند بلافاصله حقوق سقط جنین را محدود کرداز جمله لوئیزیانا، میسوری و کنتاکی. ایالت های دیگر، از جمله کالیفرنیا، جایی که دفتر مرکزی گوگل در آن قرار دارد، این کار را انجام داده اند قول داد از حقوق سقط جنین حمایت کند در داخل مرزهای خود

این نامه به طور کامل:

سلام به همه،

صبح امروز دادگاه عالی آمریکا حکمی را صادر کرد سازمان بهداشت زنان دابز علیه جکسون که به عقب می چرخد رو در مقابل وید.

این یک تغییر عمیق برای کشور است که عمیقاً بر بسیاری از ما به ویژه زنان تأثیر می گذارد. هر کس به روش خود پاسخ خواهد داد، خواه فضا و زمان برای پردازش، صحبت کردن، داوطلب شدن در خارج از محل کار، عدم تمایل به بحث در مورد آن یا اصلاً چیز دیگری باشد. لطفاً مراقب احساسات همکارانتان باشید و مانند همیشه با احترام با یکدیگر رفتار کنید.

ارزش سهام برای ما به عنوان یک شرکت فوق العاده مهم است و نگرانی های ما در مورد تأثیری که این حکم بر سلامت، زندگی و شغل افراد خواهد داشت را به اشتراک می گذاریم. ما به کار خود ادامه خواهیم داد تا اطلاعات مربوط به مراقبت های بهداشتی باروری را در محصولات خود در دسترس قرار دهیم و به کار خود برای محافظت از حریم خصوصی کاربران ادامه خواهیم داد.

برای حمایت از کارمندان Google و وابستگان آنها، طرح مزایای ایالات متحده و بیمه درمانی ما، رویه‌های پزشکی خارج از ایالت را پوشش می‌دهد که در محل زندگی و کار یک کارمند در دسترس نیستند. کارمندان Google نیز می‌توانند بدون دلیل درخواست جابه‌جایی کنند و کسانی که بر این فرآیند نظارت دارند از وضعیت آگاه خواهند شد. اگر به پشتیبانی اضافی نیاز دارید، لطفاً از طریق 1:1 با مشاور مردمی ارتباط برقرار کنید [link to internal tool redacted].

در روزهای آینده جلسات پشتیبانی را برای کارمندان Google در ایالات متحده ترتیب خواهیم داد. این موارد در Googler News پست خواهند شد.

لطفاً از تکیه بر انجمن Google خود در روزهای آینده دریغ نکنید و به مراقبت از خود و یکدیگر ادامه دهید.

آستانه با گوگل تماس گرفت تا مشخص کند که آیا چیزی در مورد سیاست جابجایی به طور خاص به دلیل تصمیم دادگاه عالی تغییر کرده است یا خیر. اگر جزئیات بیشتری وجود داشته باشد، این داستان را به روز خواهیم کرد.

به روز رسانی 9:12 عصر به وقت شرق: اطلاعات بیشتری در مورد خط‌مشی‌های جابجایی Google اضافه شد.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.