لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3759

CoinDesk می گوید: گلدمن ساکس به دنبال افزایش 2 میلیارد دلاری برای خرید دارایی های شبکه سلسیوس است.

CoinDesk به نقل از دو نفر از آشنایان با این موضوع گزارش داد – شرکت Goldman Sachs Group Inc به دنبال جذب 2 میلیارد دلار از سرمایه گذاران برای خرید دارایی های مضطرب از Celsius Network LLC است.

در این گزارش آمده است که معامله پیشنهادی به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در صورت تشکیل پرونده ورشکستگی، دارایی های سلسیوس را با تخفیف های بالقوه بزرگ خریداری کنند. وال استریت ژورنال اوایل روز جمعه گزارش داد که پلتفرم وام دهی کریپتو مشاوران بازسازی ساختار را از شرکت مشاوره آلوارز و مارسال برای مشاوره در مورد پرونده احتمالی ورشکستگی استخدام کرده است. ژورنال در اوایل این ماه گزارش داد که این شرکت همچنین با شرکت حقوقی Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP برای مشاوره در مورد گزینه های احتمالی تجدید ساختار استخدام کرد.

کوین دسک گزارش داد – به نظر می رسد گلدمن ساکس تعهدات جالب و جالبی را از صندوق های ارز دیجیتال Web3، وجوه متخصص در دارایی های آسیب دیده و مؤسسات مالی سنتی با پول نقد در دست ارزیابی می کند.

– سلسیوس که اعلام کرد تا ماه می 11.8 میلیارد دلار دارایی داشته و 1.7 میلیون کاربر دارد، برداشت، مبادله و نقل و انتقالات را در اوایل ماه جاری به دلیل نوسان شدید بازار متوقف کرد. ژورنال گزارش داد که ارزش دارایی های آن از حدود 25 میلیارد دلار در ماه اکتبر کاهش یافته است.

 

داستان کامل در https://www.coindesk.com/business/2022/06/24/goldman-sachs-raising-funds-to-buy-celsius-assets-sources/

 

به Denny Jacob در denny.jacob@wsj.com بنویسید

 

(پایان) Dow Jones Newswires

24 ژوئن 2022، 17:01 ET (21:01 GMT)

حق چاپ (ج) 2022 Dow Jones & Company, Inc.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.