لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3972

از هر 5 آمریکایی که به انسولین نیاز دارند، 4 نفر برای پوشش هزینه دارو، از کارت اعتباری‌شان استفاده می‌کنند

 مطالعه جدید از CharityRx نشان داد که بار مالی برای افرادی که برای مدیریت دیابت خود از انسولین استفاده می کنند چقدر سخت است. برای افرادی که سال‌ها به انسولین نیاز داشته‌اند، نتایج شگفت‌انگیز نخواهد بود، اما نشان می‌دهد که افزایش قیمت انسولین به چه مشکل گسترده‌ای تبدیل شده است.

79 درصد از بیماران دیابتی در ایالات متحده که به انسولین متکی هستند، گفتند که افزایش قیمت مشکلات مالی ایجاد کرده است. 4 نفر از هر 5 نفر گزارش می دهند که برای پوشش هزینه، بدهی کارت اعتباری را دریافت می کنند متوسط ​​بدهی 9000 دلار.

از گروهی که گفته‌اند بدهی‌های خود را متقبل شده‌اند، 83 درصد باید نگران تامین هزینه‌های دیگر برای تهیه داروهای خود باشند. 63 درصد احساس کرده‌اند که برای پرداخت هزینه انسولین نیاز به فروش دارایی‌های باارزش دارند در حالی که نیمی از آنها از کاهش دادن غذا می‌ترسیدند. 62 درصد گزارش دادند که جیره بندی یا حذف دوزها بسیار خطرناک اقدام کاهش هزینه 29٪ حتی قیمت انسولین را تحت تأثیر قرار داده اند توانایی پرداخت اجاره یا رهن خود را دارند.

کاترین یکی از آنهاست. او هست یک سردبیر خوداشتغال در اوایل دهه 60 خود مبتلا به دیابت نوع 2 بود. هر دوی والدین کاترین دیابت داشتند. پدرش تیپ 1 و مادرش تیپ 2 داشتند.

او به من گفت: «در دوران بارداری‌ام که هر یک از پسرانمان را حمل می‌کردم، دیابت بارداری داشتم و مجبور بودم انسولین مصرف کنم. پس از تولد پسر دوم ما، من در سن 42 سالگی به دیابت نوع 2 مبتلا شدم. این امر مستلزم آن است که کاترین هر شب قبل از خواب، علاوه بر سه دوز انسولین کوتاه‌اثر در وعده‌های غذایی، انسولین طولانی‌اثر مصرف کند.

شوهرش یک کابینت ساز استاد است که برای یک شرکت کوچک کار می کند که کارهای سفارشی انجام می دهد. با توجه به بزرگی شرکت، نیازی به ارائه بیمه درمانی نیست. خانواده کاترین نمی توانند بیمه درمانی را از طریق بازار قانون مراقبت مقرون به صرفه در نیویورک بپردازند. بنابراین، او هزینه داروهای خود را از جیب خود پرداخت می کند. انسولین طولانی اثر او، Basaglar، 250.91 دلار برای 5 قلم از پیش پر شده قیمت دارد. انسولین کوتاه اثر او، Lispro، برای 1 ویال 70.22 دلار قیمت دارد که حدود 30 روز برای او دوام می آورد.

کاترین گفت: “از مشاغل ما، می توانید بفهمید که ما حقوق زیادی دریافت نمی کنیم.” من معاینات بعدی توسط پزشکم را به تعویق انداختم زیرا باید بین پرداخت هزینه انسولین یا پرداخت هزینه ویزیت از جیب خود یکی را انتخاب کنم. ما هر چند وقت یکبار پرداخت وام مسکن را عقب انداخته ایم زیرا باید انسولین و مواد غذایی من را نیز بخریم.

کاترین از جمله تعداد فزاینده آمریکایی هایی است که به دلیل سودجویی شرکتی برای تامین هزینه انسولین خود با مشکل مواجه هستند. مطالعه CharityRX نشان داد که «هنگام مقایسه ایالات متحده با کشورهای سراسر جهان، هزینه انسولین در ایالات متحده 8 برابر بیشتر است از مجموع میانگین سایر کشورهای پردرآمد.» در میان کشورهای OECD، ایالات متحده خارج از کل است.

زمانی که محققان برای اولین بار انسولین را تولید کردند، آنها حق ثبت اختراع را به قیمت 1 دلار فروختند به دانشگاه تورنتو اما به دلیل ترکیب مضر اختراعات و موانع نظارتیتنها سه شرکت – Eli Lilly، Sanofi و Novo Nordisk – انسولین را در ایالات متحده تولید و می فروشند. آ عدم شفافیت در فرآیند قیمت گذاری منجر به سه برابر شدن قیمت ها در 15 سال گذشته شده است. شما می توانید یک تفکیک عالی از چگونگی رسیدن ما به این نقطه را بخوانید در چشم انداز آمریکا.

بحران مقرون به صرفه بودن انسولین در ایالات متحده آنقدر بد است که اخیراً باعث شده است گزارش دیده بان حقوق بشر.

افزایش قیمت دارو و پوشش نامناسب بیمه درمانی می‌تواند منجر به هزینه‌های غیرقابل تحملی شود که حق سلامتی را تضعیف می‌کند، مردم را دچار مشکلات مالی و بدهی می‌کند، و به طور نامتناسبی بر افرادی که از نظر اجتماعی و اقتصادی به حاشیه رانده شده‌اند، تأثیر می‌گذارد و اشکال ساختاری موجود را تقویت می‌کند. تبعیض،” گزارش ایالت ها.

دیابت رتبه هفتم در علل اصلی مرگ و میر در ایالات متحده است. رفتن بدون انسولین – یا حتی جیره بندی برای کاهش هزینه ها – می تواند منجر به مرگ شود. دیابتی‌هایی که به انسولین متکی هستند، نمی‌توانند صرفاً انسولین مصرف نکنند، بنابراین گران‌قیمت‌های شرکتی افرادی است که گزینه‌های دیگری ندارند، چیزی است که لورا، 40 ساله را بر آن داشت تا انسولین مصرف کند. یک مدافع بیمار. او 26 سال پیش به دیابت نوع 1 مبتلا شد و شاهد افزایش قیمت هومالوگ بود از 21 دلار به 300 دلار، افزایش بیش از 1300 درصدی.

«برای تأمین مالی انسولینی که برای زنده ماندن نیاز دارم، حتی به عنوان یک وکیل، ظاهراً همه چیز را رها کرده ام. در سال 2012 هنگامی که صاحب دفتر حقوقی من به طور غیر منتظره درگذشت، من ناگهان شغلم را از دست دادم و بیمه نشدم. «از سال 2012 تا اواخر سال 2014، برای تهیه انسولین، تمام دارایی‌هایم از جمله ماشینم را فروختم، حساب بازنشستگی‌ام را نقد کردم و با چند کارت اعتباری بدهی انباشته کردم. من مجبور شدم سگم را برای فرزندخواندگی رها کنم زیرا دیگر نمی توانستم ما را زنده و سالم نگه دارم. و من یکی از خوش شانس ها هستم چون هنوز زنده ام

طمع شرکتی که به افزایش قیمت انسولین دامن می زند، منجر به عواقب مخربی در میان دوستان لورا و در محافل اجتماعی او شده است.

من دیابتی‌های جوان در مرحله نهایی نارسایی کلیه را از جیره‌بندی انسولین می‌شناسم. دوستان من به دلیل عدم توانایی مالی دست و پا قطع کرده اند. و تعداد بی‌شماری از دیابتی‌ها بر اثر کتواسیدوز دیابتی جان خود را از دست داده‌اند، زیرا هزاران دلار برای پرداخت انسولین مورد نیاز برای زنده ماندن نداشتند.»

روز چهارشنبه، سناتورهای جین شاهین (D-NH) و سوزان کالینز (R-ME)، روسای مشترک انجمن دیابت سنا، معرفی کردند. قانون بهبود حفاظت های لازم برای کاربران انسولین نجات جان (INSULIN) هدف آن محدود کردن هزینه‌های مشارکت از جیب برای انسولین به مبلغ 35 دلار در ماه است. در صورت حساب، که ارسال می کند پیشرفت مجلس در اوایل سال جاری، چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، که وعده رای دادن به آن را داده بود، به سرعت مورد حمایت قرار گرفت.خیلی زود

اما همانطور که مردم بود سریع به اشاره کند که در پاسخ های او، این کمکی نمی کند افراد بدون بیمه درمانی. تخمین زده شده 31.6 میلیون آمریکایی طبق گفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، بیمه درمانی ندارند. لورا موافق است که به اندازه کافی دور نمی‌رود، به‌ویژه به این دلیل که از هر 10 دیابتی که بین سال‌های 2017 تا 2019 بر اثر جیره‌بندی انسولین جان خود را از دست دادند، 9 نفر بیمه نبودند.

«برای واجد شرایط بودن، باید بیمه درمانی یا مدیکر داشته باشم و از هر انسولینی که بیمه‌گر سلامتم – نه پزشکم – دستور می‌دهد، استفاده کنم. با تمرکز صرفاً بر پرداخت انسولین برای بیمه شده، طرح دموکرات ها هیچ کمکی به قیمت روزافزون انسولین نمی کند.لورا گفت. «اگر بیمه نباشم، اگر توان پرداخت بیمه را نداشته باشم، یا اگر شغلم و بیمه‌ای که کارفرما ارائه می‌کند را از دست بدهم، باید بیش از 300 دلار به ازای هر ویال برای انسولینی که بدون آن خواهم مرد، بپردازم. راه‌حل‌های پیشنهادی که آسیب‌پذیرترین افراد را کنار می‌گذارند، کسانی که بیشترین هزینه را برای انسولین می‌پردازند، اصلاً راه‌حل نیستند.»

Zoe، یک سازمان دهنده با کمک متقابل دیابت (شبکه ای از بیماران دیابتی که پشتیبانی همتایان و کمک مستقیم را ارائه دهید برای سایر بیماران دیابتی)، موافق است که سقف پرداخت مشارکتی که به شرکت های بیمه برای انتخاب برند موکول می شود، راه حلی نیست.

هنگامی که گزینه 35 دلاری طرح بیمه آنها با نام تجاری اشتباه است، چه اتفاقی برای بیماران دیابتی مبتلا به آلرژی می افتد؟ چه اتفاقی می‌افتد اگر بیمه شما قبل از اینکه آن را با 35 دلار پوشش دهد، مجوز قبلی بخواهد، اما باید امروز آن را با قیمت فهرست کامل بخرید، زیرا تقریباً تمام شده‌اید؟ وقتی به 3 ویال نیاز دارید اما آنها فقط 2 ویال را با قیمت 35 دلار پوشش می دهند چه اتفاقی می افتد؟ چه اتفاقی می‌افتد زمانی که خانه ندارید و آدرسی برای دریافت نامه ندارید و نمی‌توانید بیمه بگیرید؟ اما تا زمانی که انسولین نداشته باشید نمی توانید شغل یا خانه ای پیدا کنید؟ و تا زمانی که خانه نداشته باشید نمی توانید انسولین خود را در یخچال نگهداری کنید؟ و تا زمانی که بیمه نشوید نمی توانید نسخه جدیدی برای انسولین دریافت کنید؟ زویی گفت.

این نقص های فاحش در صورتحساب باعث می شود افرادی مانند مدیسون در ترازو معلق مانده باشند. باریستای 24 ساله مبتلا به دیابت نوع 1 سپاسگزار است که هنوز از بیمه والدینش برخوردار است اما در مورد آینده خود نامطمئن است. با تولد 25 سالگی او در اکتبر، او فقط یک سال دیگر واجد شرایط ماندن در برنامه بیمه فعلی خود نیست.

زمانی که من در یک سال آن بیمه را نداشته باشم، شغلی که دارم مزایایی را ارائه نمی دهد، بنابراین باید 325 دلار برای دارویی که مرا زنده نگه می دارد و فقط [around] 3 دلار برای تولید،” او گفت. و علیرغم اینکه در حال حاضر بیمه شده است، هنوز هم به شدت تحت تأثیر هزینه های مرتبط با سایر لوازم است.

محصولات پمپ انسولین او هر ماه 50 دلار قیمت دارند، لوازم مانیتور گلوکز هر 2 ماه یکبار 180 دلار است و او باید حدود 100 دلار اضافی را هر چند ماه یک بار برای لوازم مکمل خرج کند. هنگامی که آن صورت حساب ها تقریباً در همان زمان سقوط می کنند، همانطور که گاهی اوقات انجام می شود، پرداخت آن بسیار دشوار می شود.

او به من گفت: «من باید لباس، خرید جیره‌بندی مواد غذایی و بنزین بفروشم تا بتوانم به مقدار پولی که نیاز دارم برسم. “من هفته ها بدون مواد خواهم بود و فقط هر روز در مورد آن استرس دارم.”

گروه‌هایی مانند دیابت کمک‌های متقابل به افراد کمک می‌کنند تا هزینه‌های زندگی خود را تامین کنند، اما آنها اذعان دارند که این فقط یک راه‌حل موقت برای یک مشکل دائمی است.

از آنجایی که ما هم به نسخه ای برای انسولین (اغلب مجوز قبلی) و هم به راهی برای پرداخت آن نیاز داریم، حتی افرادی که توانایی مالی دارند نیز می توانند خود را بدون انسولین بیابند. زوئی گفت: 50 درصد از درخواست‌هایی که MAD برای دریافت انسولین دریافت می‌کند، از بیماران دیابتی است که بیمه نشده‌اند. «بسیاری از پزشکان نسخه ای برای یک فرد وابسته به انسولین نمی نویسند، مگر اینکه به یک قرار ملاقات مراجعه کنند – چیزی که افراد بیمه نشده مطلقاً نمی توانند از عهده آن برآیند. و البته در ایالات متحده از آنجایی که بیمه ما اساساً مبتنی بر کارفرما است، اگر به طور غیرمنتظره شغل خود را از دست بدهیم، خود را بدون بیمه می بینیم.

یک نظرسنجی اخیر توسط Data For Progress نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان در خطوط حزبی هستند به طور عمده از سقف قیمت انسولین حمایت می کنند. 87 درصد از دموکرات ها، 86 درصد از جمهوری خواهان و 82 درصد از مستقل ها از سقف حمایت می کنند.

لورا گفت: «دولت فدرال باید برای محدود کردن قیمتی که سازندگان انسولین می‌توانند بیش از 20 دلار بپردازند (معادل هزینه‌ای که سایر کشورها می‌پردازند)، اقدام کند. کنگره باید قانونی را معرفی کند که نیازهای بیماران دیابتی را متمرکز کند [big pharma’s] حرص و طمع رو به رو، تضمین می کند که تک تک بیماران دیابتی ایالات متحده می توانند انسولینی را که بدون آن می میریم، صرف نظر از وضعیت مالی و بدون توجه به اینکه بیمه درمانی داشته باشیم، بخرند و دریافت کنند.

می‌توانید با نماینده و سناتورهای خود تماس بگیرید و به آنها بگویید که می‌خواهید کنگره قیمت انسولین را از طریق تابلوی کاپیتول ایالات متحده به شماره 202-224-3121 محدود کند.

کمک متقابل دیابت به دنبال داوطلب است، به ویژه افرادی که تجربه دریافت داروها و لوازم دیابت را دارند، هر کسی که تجربه ارتباط اعضای جامعه با خدمات (کمک غذایی، کمک مسکن، مدیکید، مدیکر، بیمه، و غیره) را دارد و هر کسی که در این زمینه کار کرده است. مراقبت از تروما یا سایر گروه های متقابل. می توانید ایمیل بزنید MutualAidDiabetes@gmail.com درگیر شدن.

ممنون که خواندید. اگر از این قطعه لذت بردید، آن را به اشتراک بگذارید و نظر خود را بنویسید. و اگر می خواهید در این Substack مشترک شوید، می توانید این کار را در زیر انجام دهید. بخشی از درآمد حاصل از اشتراک های ماهانه به گروه هایی اختصاص می یابد که از دوستان و همسایگان بدون خانه ما حمایت می کنند.

عکس از عکاسی 2C2K/عوام خلاق

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.