لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=3960

React UI Developer (قرارداد 2 ماهه) در Taloflow

درباره Taloflow:

Taloflow در حال ساخت یک دفترچه یادداشت مشترک برای ارزیابی های فروشنده است که به انبوهی از داده های فروشنده که توسط تحلیلگران برتر مدیریت می شود، متصل است. ما روی تیم‌های توسعه‌دهنده تمرکز می‌کنیم که باید با هم کار کنند تا مناسب‌ترین ابزار توسعه‌دهنده و خدمات ابری را برای موارد استفاده خود انتخاب کنند. ما ماه‌ها از کار تیم‌ها برای تحقیق در مورد فروشندگان صرفه‌جویی می‌کنیم، همسویی تیم را ساده می‌کنیم و به کاهش ریسک تصمیم‌ها کمک می‌کنیم.

ما توسط Y Combinator، Wonder Ventures، Voyager Capital، و چندین سرمایه‌گذار فرشته برجسته مانند Ian Wong، Scott Belsky، John Seely Brown و Lance Tracey حمایت می‌شویم.

درباره نقش:

مشابه سایر نوت‌بوک‌های مشترک، مانند Coda یا Notion، نوت‌بوک ما در زیر واحدهایی به نام «بلوک» سازمان‌دهی شده است. هر یک از این بلوک‌ها را می‌توان به بلوک‌های دیگر در نوت‌بوک پیوند داد، می‌توان آن‌ها را به‌صورت ناهمزمان توسط بسیاری از کاربران کار کرد، و به چندین شکل مختلف ارائه می‌شوند: متن، جداول، فهرست‌ها، نمودارها و کارت‌ها.

به منظور برآورده کردن جدول زمانی خود برای ارائه یک آلفا از نوت بوک مشترک خود در ۲ ماه، می‌خواهیم توسعه‌دهندگان React UI دیگری را برای کار بر روی بلوک‌های خاص اضافه کنیم. اگر شما یک توسعه‌دهنده رابط کاربری React هستید، مایلیم با هم صحبت کنیم و ببینیم که آیا می‌توانیم با هم کار کنیم تا ارزیابی‌های فروشنده برای تیم‌های توسعه‌دهنده به تجربه‌ای بسیار بهتر تبدیل شود.

الزامات:

  • بیش از 5 سال کار با React
  • 2+ سال کار با Next JS
  • 1+ سال کار با GraphQL

خوش دست ها:

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.