لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4034

این مسئولیت شماست که پیگیری کنیددیدن: بحث reddit این پست (بیش از 50 نظر)، بحث Tildes از این پست (بیش از 20 نظر)

همچنین ببینید: ایمیل های سرد (با مثال)


اینباکس تراویس کالانیک در سال 2013 چگونه بود:

منبع (همیشگی)

اگر می‌خواهید به تراویس دسترسی پیدا کنید – و به خاطر داشته باشید که در شش سال گذشته او احتمالاً #inbox1m را زده است – آیا فقط یک ایمیل برای او ارسال می‌کنید و امیدوار هستید که وقتی به طور تصادفی چیزی را در صندوق ورودی خود می‌گیرد، در قرعه‌کشی برنده شود؟

احتمالا نه. در عوض، اگر می‌خواهید او واقعاً ایمیل شما را بخواند، کاری که شما انجام می‌دهید این است:

  1. برایش ایمیل بفرست
  2. چند روز بعد برایش ارسال کن
  3. سپس یک هفته بعد یک پیگیری دیگر ارسال کنید
  4. و سپس یک پیگیری دیگر فقط برای اندازه گیری خوب

حال، اگر او پس از 4 فرصت به شما پاسخ نداد، یعنی نشانه بسیار خوبی است که او نمی خواهد با شما صحبت کند. اما قبل از آن – فقط شما احمق هستید و بیش از حد به خودتان فکر می کنید.

اخلاقیات در اینجا به شرح زیر است: هر زمان که برای کسی ایمیل می فرستید (مخصوصاً برای شخصی که مشغول است)، تصور کنید صندوق ورودی آنها به این شکل است. تا زمانی که پیگیر ارسال نکنید، حتی تلاش نمی کنید. و آنها آن را می دانند، بنابراین تا زمانی که پیگیری نکنید، احتمالاً شما را نادیده می گیرند و به درستی معتقدند که شما حتی نمی خواهید آنقدر با آنها صحبت کنید. در نقش جنیفر دولاک یادداشت (دائمی):

من با این قانون زندگی می کنم که اگر مهم باشد، فرستنده آن را پیگیری می کند.

این حتی برای افرادی که شخصاً می شناسید نیز صادق است! یک داستان: وقتی می خواستم با یک واقعا دوست پرمشغله ام در SF، ابتدا 2 دی ام توییتر، سپس 2 ایمیل، و سپس 3 پیامک برایش فرستادم و به او اطلاع دادم که به ارسال یک پیامک در روز ادامه خواهم داد، تا اینکه بالاخره یک ایمیل از او در صندوق ورودی من آمد و به من اجازه داد. بدانید که او دوست دارد ناهار بخورد.

از آنجایی که عادت داشتم ماهانه یک ایمیل شخصی دریافت کنم (در بهترین حالت)، سال ها طول کشید تا متوجه شدم که افراد پرمشغله ده ها و صدها مورد از آنها را هر روز دریافت می کنند. این است فراموش کردن پاسخ دادن به کسی در چنین شرایطی بسیار آسان است.

یک بار دیگر، اگر واقعاً خواهان پاسخ هستید یا اگر می خواهید با کسی ملاقات کنید، این مسئولیت شماست که پیگیری کنید.

به نظر می رسد یک قانون کلی در اینجا این است که ارسال 1/2/maaaaybe 3 برای کسی که نمی شناسید بی ادبانه نیست.

به هر حال، فکر نمی‌کنم واقعاً بتوانم چیزهای بیشتری در اینجا اضافه کنم، به غیر از ذکر این واقعیت که فقط مانند 20-30٪ از ایمیل‌های سرد من برای اولین بار پاسخ دریافت می‌کنند (به 40-50٪ پس از پیگیری افزایش می‌یابد)، بنابراین بقیه پست فقط نمونه‌هایی از افراد دیگر است که به شما می‌گویند پیگیری کنید، تا مطمئن شوید پیام را دریافت می‌کنید، و تعدادی اسکرین شات از من که نشان می‌دهد توصیه من در عمل چگونه به نظر می‌رسد:

درک سیورز

به طور مکرر پیگیری کنید تا به شما اهمیت دهد. (دائمی):

من نمی‌توانم به همه گوش کنم، بنابراین نمی‌توانم بدانم چه کسی بهترین موسیقی را دارد. اما کسانی که پیگیری می‌کنند نشان می‌دهند که سرسختی و انگیزه لازم برای موفقیت را دارند. تا زمانی که موسیقی آنها خوب باشد، پس اینها کسانی هستند که من می خواهم با آنها کار کنم.”

منیت نبود این فقط یک راه عملی برای مقابله با سیل و یک فیلتر بسیار خوب برای انتخاب مشتریان جدید بود.

شاید هیچ کس دیگری چنین سیستم رسمی نداشته باشد. اما به طور غیر رسمی، آنها انجام می دهند. افراد غرق وقت برای همه اولین تماس های تصادفی ندارند. صبر و پشتکار شما را از بقیه جدا می کند و نشان می دهد که چقدر برایتان اهمیت دارد.

گرگ کوگان

نحوه یافتن مشتریان مشاور (آ):

بهترین پروژه ها زمانی اتفاق می افتد که هر دو طرف سرمایه گذاری کنند و پروژه چالشی حیاتی را برای شرکت حل کند. من حداکثر 3 بار پیگیری می‌کنم زیرا ایمیل‌ها در صندوق‌های ورودی دفن می‌شوند، اما پس از آن تصور می‌کنم هیچ علاقه‌ای یا مشکل مهمی (“مو روی آتش”) وجود ندارد که آنها نیاز به حل دارند. [emphasis mine]

فرد Destin

چگونه مانند یک BOSS سرمایه جمع آوری کنیم (دائمی):

اگر مردم پاسخ ندادند ناراحت نشوید و تعقیب کنید. بسیاری از بنیان‌گذاران VC را بر اساس نرخ پاسخ قضاوت می‌کنند – خوب، برخی از بهترین سرمایه‌گذاران موجود در آنجا، آنهایی که شما می‌خواهید، ممکن است پاسخ دادن به ایمیل را بد کنند. Inbox zero یک KPI نیست. انجام کار یک KPI است. آیا این نامتقارن و ناعادلانه است، چرا که انتظار می رود در همان روز تغییری از شما وجود داشته باشد؟ آره. کلا ناعادلانه با ثبات تعقیب کنید. هفته ای یک ایمیل ایمیل های مشابه را دوباره فوروارد نکنید – از ایمیل های از پیش آماده شده استفاده کنید که نوعی پیشرفت شرکت را نشان می دهد یا حاوی اطلاعات جدیدی است. لوله خود را در حال حرکت نگه دارید. رفتاری شبیه ماشین داشته باشید به ایمیل زدن ادامه دهید تا زمانی که نه بگویند. [emphasis mine]

الیزابت یین

چگونه باید با سرمایه گذار پیگیری کرد؟ (دائمی):

من قبلاً فکر می کردم که اگر سرمایه گذاران را اینقدر ایراد بگیرم، اذیت می شوند. صادقانه بگویم، اکنون در آن طرف حصار، من آنقدر ایمیل در صندوق ورودی خود دارم، حتی متوجه نمی شوم که کسی سه بار به من پینگ کرده باشد. …

اکنون که در سمت سرمایه گذار هستم، اجازه دهید کمی در مورد آنچه در نهایت اتفاق می افتد توضیح دهم – حداقل اگر به من ایمیل بزنید:

ملاقات می کنیم. من به شما می گویم که در مورد آن فکر می کنم / در مورد معامله خود بحث می کنم / تا تاریخ X مراحل بعدی را مشخص می کنم. من به جلسه بعدی می روم. و یا حلقه را در جلسه ببندید یا همان را بگویید. من به جلسه بعدی می روم. در واقع، من تمام جلساتم را پشت سر هم انجام می‌دهم… بیشتر هفته. در حالی که من سعی می کنم تا تاریخ X را دنبال کنم، به ناچار به اشتباه بیش از حد متعهد شده ام، اما هنوز در پس ذهن من است. اما من آنقدر در جلسات شعبده بازی می کنم که هنوز فرصت نکرده ام بنشینم و فکر کنم یا اقدامی انجام دهم، بنابراین هنوز هیچ چیز جدیدی برای گفتن به شما ندارم، در حالی که به جای شما بودم، متوجه شدم که زمان بسیار مهم است. و سپس به من ایمیل می‌زنید، و این دوباره به ذهنم می‌رسد، اما من هنوز آنقدر جلسات دارم که به آن نرسیده‌ام. و سپس چند صد ایمیل در بالای ایمیل شما جمع می شود، بنابراین دوباره به پشت ذهن من می رود. و سپس دوباره با یک به روز رسانی جدید ایمیل می زنید. و معامله شما دوباره به ذهن شما تبدیل می شود، اما این چرخه ادامه دارد.


همچنین ببینید: Patrick McKenzie’s (patio11) نکات عمومی برای ارسال ایمیل به افراد پرمشغله (دائمی)


یک چت تصادفی شل و ول

من


استفانی هورلبرت

منبع (همیشگی)

بیشتر از من


در اینجا یک سرگرمی وجود دارد:

(بعد از اینکه او را فوروارد کردم چندین مسائل بیشتر، او به من ایمیل زد و به من اطلاع داد هضم واقعا عالی و مشترک است)


حتی افراد بیشتری به شما می گویند که پیگیری کنید

اگر برای من بنویسید و من پاسخ ندهم، این احتمال وجود دارد که ایمیل شما را با هرزنامه علمی اشتباه گرفته باشم. همچنین احتمال زیادی وجود دارد که ایمیل شما را دیدم (در تلفنم)، به پاسخ دادن فکر کردم، فراموش کردم واقعاً پاسخ دهم و سپس فراموش کردم که واقعاً پاسخ ندادم. لطفا دوباره ایمیل بزنید.

اسکات چگونه ممکن است که شما همیشه پاسخ دهید؟ حدود یک سال پیش از این خط عبور کردم که نمی‌توانم به صورت فیزیکی به تمام ایمیل‌های قانونی ارسال شده برای من بدون صرف 3 ساعت در روز روی ایمیل پاسخ دهم (که هم باعث دیوانه شدن من می‌شود و هم اخراج می‌شوم).

من قطعا به همه ایمیل های قانونی پاسخ نمی دهم. من با این قانون زندگی می کنم که اگر مهم باشد، فرستنده آن را پیگیری می کند.لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.