لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4061

ارتقای جدی برای ارتباطات شما

تاندربرد 102 اینجاست! از طرف کل تیم Thunderbird، من بسیار هیجان زده هستم که در دسترس بودن نسخه اصلی سالانه خود را اعلام کنم. Thunderbird 102 با ویژگی‌های بسیار درخواستی بارگذاری شده است و ما فکر می‌کنیم که از آنها خوشحال خواهید شد.

دارای آیکون‌های تازه‌سازی‌شده، پوشه‌های رنگی، و ارتقای کیفیت زندگی مانند سرصفحه پیام بازطراحی‌شده است. این کتاب آدرس کاملاً جدیدی را ارائه می کند تا شما را بیشتر از همیشه به افرادی که با آنها در ارتباط هستید نزدیک کند. به علاوه ابزارهای مفید جدید برای کمک به مدیریت داده های خود، پیمایش سریعتر در برنامه و افزایش بهره وری. ما حتی ماتریکس را به مهمانی می آوریم!

[Press friends: we also have a press release with lots of screenshots and GIFs for you right here.]

آیکون ها و پوشه های رنگی جدید

Thunderbird 102 در دسترس است همین الان دانلود کنید برای جامعه جهانی ما از 20 میلیون کاربر لینوکس، macOS و Windows. (از Thunderbird 91 استفاده می‌کنید و نیازی به ارتقاء فوری ندارید؟ مشتری شما باید طی چند هفته آینده به‌طور خودکار به‌روزرسانی شود، زیرا ما به تدریج آن را عرضه می‌کنیم.)

بیایید در مورد برخی از بهترین ویژگی های جدید Thunderbird 102 صحبت کنیم.


دفترچه آدرس جدید: مخاطبین شما در تاندربرد 102 ارتقای جدی دریافت می کنند

شما با مخاطبین ارتباط برقرار نمی کنید، شما با مردم ارتباط برقرار می کنید. به همین دلیل است که Thunderbird 102 یکی از بهترین ابزارها را برای ردیابی و تعامل بهتر با همه افراد مهم زندگی خود در اختیار شما قرار می دهد.

طرح بندی تماس جدید در تاندربرد 102
Thunderbird 102: نمای اولیه مخاطب در حالت‌های تاریک/روشن (در اینجا در لینوکس نشان داده شده است)
نمای اصلی مخاطب در حالت‌های تاریک/روشن (در اینجا در لینوکس نشان داده شده است)

یکی از ویژگی‌های سرفصل Thunderbird 102، Address Book جدید است که نشان‌دهنده اولین قدم‌ها به سوی یک جهت جدید و مدرن برای UX/UI تاندربرد است. دفترچه آدرس بازطراحی شده یک نمایش بصری تمیز و چندین زمینه اطلاعاتی جدید ارائه می دهد تا به شما کمک کند بهتر درک کنید با چه کسی در حال ارتباط هستید. همچنین با مشخصات کارت مجازی، استاندارد صنعتی برای ذخیره مخاطبین، سازگار است. اگر برنامه شما (مانند Google Contacts) یا دستگاه شما (مانند یک تلفن هوشمند Android) می تواند مخاطبین موجود را به فرمت کارت مجازی صادر کند، Thunderbird می تواند بدون زحمت آنها را وارد کند. در نهایت، Address Book جدید به عنوان یک راه اندازی یک مرحله ای برای ارسال پیام یا ایجاد رویداد با هر یک از مخاطبین شما عمل می کند.

نوار ابزار فضاهای جدید: سریعتر به آنجا برسید

سفارشی کردن نوار ابزار Spaces
نوار ابزار Spaces Thunderbird 102

Thunderbird اکنون دارای یک نوار ابزار مرکزی Spaces برای دسترسی سریع و آسان به مهم‌ترین فعالیت‌های شما در داخل برنامه است: با یک کلیک، می‌توانید بین Mail، Address Book، Calendar، Tasks، Chat و افزونه‌های نصب شده خود حرکت کنید. و اگر دوست دارید Thunderbird را با ترجیحات شخصی خود تطبیق دهید، دکمه ای برای تنظیمات نیز وجود دارد!

جادوگر جدید واردات / صادرات: انتقال داده ها با سهولت

جادوگر واردات / صادرات Thunderbird 102 (در اینجا در لینوکس نشان داده شده است)
جادوگر واردات / صادرات Thunderbird 102 (در اینجا در لینوکس نشان داده شده است)

انتقال حساب‌ها و داده‌ها به داخل و خارج از Thunderbird باید آسان باشد! قبلاً، این نیاز به نصب و استفاده از افزونه‌ها داشت، اما تیم Thunderbird خوشحال است که به اشتراک بگذارد که اکنون یک ویژگی اصلی و داخلی است. یک جادوگر گام به گام یک تجربه متنی و هدایت شده برای وارد کردن داده های مهم شما فراهم می کند. این بدان معناست که جابجایی از Outlook، SeaMonkey یا سایر نصب های Thunderbird آسان تر از همیشه است.

سربرگ پیام بازطراحی شده: روی آنچه مهم است تمرکز کنید

سرصفحه پیام بازطراحی شده
سرصفحه پیام: TRANSFORM!

یکی از فلسفه های اصلی توسعه Thunderbird 102 انجام کارهای بیشتر با کمتر بود. اکنون، هنگام خواندن ایمیل خود، هدر پیام بازطراحی شده به شما این امکان را می دهد که بر روی آنچه مهم است تمرکز کنید زیرا اطلاعات مهم را برجسته می کند. همچنین پاسخگوتر است و پیمایش آن آسان تر است. به علاوه، می‌توانید پیام‌های مهم را از خود هدر ستاره‌دار کنید و آنها را به یک رویداد تقویم یا یک کار تبدیل کنید.

پشتیبانی از چت ماتریکس: ارتباطات غیرمتمرکز برای همه

تیم Thunderbird عاشق منبع باز و استانداردهای باز است. به همین دلیل است که در Thunderbird 102 از پروتکل چت محبوب و غیرمتمرکز Matrix پشتیبانی خارج از جعبه خواهید یافت. Matrix قابلیت های پیام رسانی امن، VOIP و انتقال داده را فراهم می کند و به سرعت در حال گسترش مجموعه ویژگی های خود است.


امیدواریم همانقدر که ما عاشق ساختن آن هستیم، از آن استفاده کنید! و با پیشرفت توسعه Thunderbird 102 هنوز چیزهای بیشتری در راه است! جزئیات کامل همه تغییرات را می توانید در قسمت پیدا کنید یادداشت های انتشار تاندربرد برای نسخه 102 و جدیدتر

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.