لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4100

افزایش قیمت اشتراک برای IDE ها، ابزار دات نت و بسته همه محصولات

اخبار

این پست را به زبان های دیگر بخوانید:
Français، 日本語، 한국어، Deutsch، 简体中文

از زمان معرفی اشتراک ها در 7 سال پیش، ما قیمت IDE ها، ابزار دات نت، یا بسته همه محصولات خود را افزایش نداده ایم. در این مدت، ما محصولات جدیدی را معرفی کرده‌ایم که بدون هیچ هزینه اضافی برای همه افرادی که از این دومی استفاده می‌کنند، قرار داده شده‌اند. ما همچنین یکی از معدود شرکت‌هایی هستیم که هنگام تمدید، هزینه اشتراک را تا 40 درصد کاهش می‌دهیم. این راه ما برای تشکر از وفاداری شماست.

با این حال، ما در نقطه ای هستیم که باید قیمت اشتراک خود را افزایش دهیم. قیمت‌های جدید بر IDE‌ها، ابزارهای دات‌نت، dotUltimate و بسته همه محصولات ما تأثیر می‌گذارند و از اول اکتبر 2022 اعمال می‌شوند. هم قیمت‌های جدید و هم قیمت فعلی در فهرست فهرست شده‌اند سایت اینترنتی صفحات قیمت گذاری

پیش پرداخت به قیمت فعلی برای بیش از یک سال

هم برای مشتریان جدید و هم برای مشتریان فعلی، ما در حال تمدید حداکثر دوره مجاز تمدید هستیم. اکنون سه سال برای اشتراک های فردی و دو سال برای اشتراک های تجاری است. در حالی که این امر مستلزم پرداخت اولیه است، به شما امکان می دهد با قیمت فعلی برای بیش از یک سال تمدید کنید.

ما درک می کنیم که افزایش قیمت چیزی نیست که هیچ یک از ما دوست داشته باشیم. با این حال، ما به تلاش خود برای به حداقل رساندن این موارد ادامه خواهیم داد، درست همانطور که در زمان معرفی قیمت اشتراک برای اولین بار گفتیم.

طی چند هفته آینده با این به‌روزرسانی با همه مشتریان خود تماس خواهیم گرفت.

از حمایت شما متشکرم

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.