لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4064

چرا باید سخنرانی کنفرانس خود را به یک پست وبلاگ تبدیل کنید؟

اگر یک مهندس نرم افزار هستید که سخنرانی کنفرانسی ارائه کرده است، قطعاً ارزش آن را دارد که آن را در یک پست وبلاگ بنویسید و آن را در Subreddit مربوطه به اشتراک بگذارید (مانند r/برنامه نویسی) DEV.to، و اخبار هکرها.

مطمئناً ایده‌های خود را در معرض دید افراد بیشتری قرار خواهید داد – در اینترنت، متن همچنان سریع‌تر از پادکست یا یوتیوب (به طور متوسط) حرکت می‌کند – و می‌تواند افراد بیشتری را به سخنرانی کنفرانس بکشاند.

خارج از تالیف انجام خلاقانه، مدیر تحریریه هم هستم شاتل شگفت انگیز، جایی که من و تیمم به سازمان هایی مانند کمک کرده ایم Shopify، فلیپ، و Wealthsimple مربی می شوند و با تیم های مهندسی در نوشتن مطالب در وبلاگ های مهندسی خود همکاری می کنند. من دیده ام که یک پست وبلاگ منتشر شده در Medium بیش از 100 برابر بیشتر از سخنرانی کنفرانس مربوطه در YouTube بازدید داشته است..

اگر می خواهید DIY کنید، در اینجا چند راه برای تسریع روند نوشتن وجود دارد:

  • اگر آن را ضبط کردید، ارائه خود را رونویسی کنید و از رونویسی به عنوان پیش نویس اول استفاده کنید. از آنجا آن را ویرایش و بازنویسی کنید. (احتمالاً باید کلمات زیادی را کوتاه کنید!)
  • اگر آن را ضبط نکردید، فقط یک ساعت وقت بگذارید و دوباره آن را ارائه کنید و این بار خودتان را ضبط کنید. (من ترجیح می دهم سمور. یا روی این کلیک کنید لینک ارجاع اگر می خواهید از کار من حمایت کنید.) آن را به یک اردک لاستیکی ارائه دهید.
  • یا، اگر می‌خواهید مهارت‌های نوشتاری خود را تقویت کنید، به عرشه خود مراجعه کنید و آن را یک طرح کلی بنویسید، سپس آن طرح کلی را به پاراگراف‌ها گسترش دهید. من در مورد چگونگی سریعتر نوشتن در اینجا نوشته ام. شما همچنین می توانید با استفاده از کپی کار گرم کنید.
  • در صورت شک، فقط آن را به عنوان مقدمه و پایان نامه، سه نکته حمایتی و سپس یک نتیجه بیان کنید. این یک نقطه شروع خوب است – البته نه لزوماً پیش نویس نهایی شما چگونه خواهد بود.
  • آن را برای ویرایش در اختیار همکاران یا همتایان خود قرار دهید.
  • اگر خیلی مشغول ویرایش هستید، یک ویرایشگر آزاد استخدام کنید تا رونویسی را به یک پست وبلاگ تغییر دهد. شما باید مطمئن شوید که آنها یک ویراستار فنی هستند، یا حداقل تا حدودی سواد فنی دارند، مگر اینکه این مقاله در مورد رهبری بسیار کلی باشد. بدیهی است که پس از اینکه دوباره آن را برگرداندند، همچنان باید آن را اصلاح کنید.
  • انتشار آن در متوسط، بنابراین نیازی به راه اندازی یا نگهداری وبلاگ ندارید. الان 9 سال است که آنجا می نویسم.
  • به اشتراک بگذارید من در مورد نحوه توزیع نوشته شما نوشته ام. مایکل لینچ دارد یک دوره آموزشی سریع و مفید برای تبلیغ کار شما.

اگر هزینه فرصت برای نوشتن یک پست وبلاگ بالا باشد (به عنوان مثال، اگر مهندس یا رهبر مهندسی را می شناسید که نویسنده کندی است که از این روند بدش می آید، که مسدود شده است، و ماه ها طول می کشد تا یک پست وبلاگ را جمع آوری کند – اگر چنین باشد! )، لطفا در صورت تمایل برای تیم من در شاتل شگفت انگیز پیامی ارسال کنید.

PS، اگر این را می خوانید و مهندس نیستید، به پشت سر خود دست بزنید که آن را تا اینجا به پایان رسانده اید. و، شما همچنان باید قطعا سخنرانی خود را به یک پست وبلاگ تبدیل کنید. آیا میدانستید اولین کتاب تجاری گری واینرچوک لهش کن! آغاز شده به عنوان سخنرانی در Web 2.0 Expo 2008?

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.