لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4072

تولید داستان های کودکان با استفاده از GPT-3 و DALL·E

پیکاچو و سنگ جادو هوش مصنوعی

تصور کنید 5 ساله هستید، رویای ماجراجویی های جدید برای پیکاچو و علاءالدین را در سر می پرورانید و آن داستان ها را درست جلوی چشمان خود به یک کارتون تبدیل می کنید… (شاید حتی با شما به عنوان شخصیت اصلی!) GPT-3 و DALL·E چه نوع تجربه‌های جدیدی از کتاب داستان را می‌توانند فعال کنند؟

مهدکودک خودم، نوح، عاشق داستان های جدید قبل از خواب است، پس بیایید بفهمیم.

نسل داستان GPT-3

ابتدا از نوح پرسیدم که چه داستانی می خواهد؟ به قول او که اندکی نقل شده است: «من داستانی می‌خواهم درباره آش و پیکاچو که ارتشی از پوکمون‌ها را فرماندهی می‌کنند. آنها از زمین و اقیانوس به تیم راکت و پوکمون های دشمن حمله می کنند.

سپس از GPT-3 خواستم تا داستان را شرح دهد:

GPT-3 داستانی در مورد Ash and Pikachu در مقابل Team Rocket را بیان می کند

شبی تاریک و طوفانی بود و آش و پیکاچو ارتش پوکمون های خود را به نبرد علیه تیم راکت و پوکمون های دشمنشان هدایت می کردند. از خشکی صدای پای رعد و برق می آمد و از دریا صدای کوبیدن امواج. دو طرف در میانه میدان به هم رسیدند و جنگ آغاز شد.

پیکاچو و ارتش پوکمون های برقی اش ابتدا ضربه زدند و دشمن را با صاعقه های قدرتمند منفجر کردند. پوکمون های تیم راکت با قدرت پیکاچو و دوستانش قابل مقایسه نبودند و آنها خیلی زود شروع به عقب نشینی کردند.

اما پوکمون های دشمن از دریا به این راحتی شکست نخوردند. آنها ضد حمله ای را با حرکات آب انجام دادند و ارتش آش و پیکاچو را خیس کردند.

اما آش و پیکاچو تسلیم نشدند. آنها سربازان خود را جمع کردند و با هر آنچه داشتند به مقابله پرداختند. در نهایت آنها پیروز بیرون آمدند و دشمن شکست خورد.

رولد دال، مراقب باش

تصاویر DALL·E

سپس، DALL·E تصاویری برای داستان تولید کرد. وارد کردن جملات خام به خودی خود چندان خوب کار نمی کرد، بنابراین من آنها را برای بهبود تصاویر تغییر دادم.

اینم کتاب داستان!

شبی تاریک و طوفانی بود و آش و پیکاچو ارتش پوکمون های خود را به نبرد علیه تیم راکت و پوکمون های دشمنشان هدایت می کردند.

از خشکی صدای پای رعد و برق می آمد و از دریا صدای کوبیدن امواج.

دو طرف در میانه میدان به هم رسیدند و جنگ آغاز شد.

پیکاچو و ارتش پوکمون های برقی اش ابتدا ضربه زدند و دشمن را با صاعقه های قدرتمند منفجر کردند.

پوکمون های تیم راکت با قدرت پیکاچو و دوستانش قابل مقایسه نبودند و آنها خیلی زود شروع به عقب نشینی کردند.

اما پوکمون های دشمن از دریا به این راحتی شکست نخوردند. آنها ضد حمله ای را با حرکات آب انجام دادند و ارتش آش و پیکاچو را خیس کردند.

اما آش و پیکاچو تسلیم نشدند. آنها سربازان خود را جمع کردند و با هر آنچه داشتند به مقابله پرداختند.

در نهایت آنها پیروز بیرون آمدند و دشمن شکست خورد.

چه روزگاری برای بچه بودن

آیا می خواهید ببینید نوح چگونه واکنش نشان می دهد و به داستان امتیاز می دهد؟ آیا فکر می کنید او آن را دوست دارد یا روزها کابوس می بیند؟ (در Surge AI، ما از سنین جوانی شروع به آموزش برچسب‌زنان داده‌های خود می‌کنیم.) با ما همراه باشید تا امشب داستان را برای او می‌خوانم…

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.