لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4122

GiveCampus – مهندس قابلیت اطمینان سایت Sr

GiveCampus پیشرو در جهان برای جمع آوری کمک مالی و پلت فرم مشارکت برای موسسات آموزشی غیر انتفاعی است. ماموریت ما که مورد اعتماد بیش از 1000 کالج، دانشگاه و مدرسه K-12 است، کمک به ارتقای کیفیت، مقرون به صرفه بودن و دسترسی به آموزش است. ما در سال 2015 سرمایه‌گذاری اولیه را از Y Combinator دریافت کردیم و از سال 2016 سودآور بوده و جریان نقدی مثبتی داشته‌ایم، که به ما این قدرت را داده است که بر ارزشی که به مشتریان خود ارائه می‌دهیم تمرکز لیزری داشته باشیم. در حالی که ما در مقیاس معنی‌داری فعالیت می‌کنیم (بیش از 500 میلیون دلار در امور بشردوستانه در سال 2021 تسهیل کردیم)، نسبت به فرصت‌های تجاری و اجتماعی خوب پیش رویمان هنوز کوچک هستیم و هر کارمند GiveCampus تأثیر قابل‌توجهی بر مسیر حرکت ما دارد.

تیم هدف محور ما متشکل از 60+ نفر در سراسر ایالات متحده واقع شده است: اعضای تیم از هر جایی که انتخاب می کنند کار می کنند. ما یک دفتر 12000 sf زیبا در واشنگتن دی سی داریم که در دسترس افراد است تا هر زمان که بخواهند از آن استفاده کنند، و ما به طور منظم جلسات تیمی، رویدادها و استراحت در مکان های مختلف را سازماندهی می کنیم. ما به دنبال گسترش تیم خود با انجام دهندگان متنوع و مشارکتی هستیم که به ماموریت ما و قدرت تحول آفرین آموزش مقرون به صرفه و با کیفیت باور دارند.

ما با گروه مهندسی خود در حال برپایی یک عملکرد SRE هستیم و به دنبال یک مهندس قابلیت اطمینان سایت باهوش و با انگیزه هستیم تا به GiveCampus بپیوندد و به ما کمک کند پلتفرم را به سطح بعدی ببریم. شما یکی از اعضای کلیدی تیم ما خواهید بود و تصمیمات فنی می گیرید که آینده شرکت را شکل می دهد. شما با پشته ما به زمین خواهید خورد و شما کسی هستید که عاشق طوفان فکری، نوشتن زیرساخت به عنوان کد، بهینه سازی سیستم های تولید و تاثیرگذاری بزرگ است. دفتر مرکزی ما در واشنگتن دی سی است و هم در منطقه دی سی و هم در منطقه دور (ایالات متحده) استخدام می کنیم.

در GiveCampus، ما برای تنوع ارزش قائل هستیم و متعهد می‌شویم که محیطی از پشتیبانی، فراگیری و یادگیری را هم در حین کار و هم در طول فرآیند درخواست ایجاد کنیم. با این روحیه، ما داوطلبان با هر زمینه‌ای را تشویق می‌کنیم که درخواست دهند.

GiveCampus یک کارفرمای فرصت برابر است. متقاضیان و کارمندان به دلیل نژاد، رنگ، عقیده، جنسیت، گرایش جنسی، هویت یا بیان جنسیتی، سن، مذهب، منشاء ملی، وضعیت شهروندی، ناتوانی، اجداد، وضعیت تأهل، وضعیت جانبازی، وضعیت پزشکی یا هر مورد محافظت شده مورد تبعیض قرار نمی گیرند. دسته بندی که توسط قوانین محلی، ایالتی یا فدرال ممنوع است.

اگر احساس می کنید که تمام شرایط لازم برای این نقش را ندارید، لطفاً در هر صورت درخواست دهید. ما می دانیم که شکاف اعتماد به نفس و سندروم فریبنده اغلب مانع از برقراری ارتباط با افراد باورنکردنی می شود و نمی خواهیم آنها مانع از ملاقات با شما شوند.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.