لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4195

اجرای کلاس گروهی روی App school live تا بدانید چطور با urbit برنامه بسازید

بعد از مدرسه هون چه باید کرد؟ خب، احتمالاً شما علاقه مند شده اید در ساخت اپلیکیشن در Urbit، و مطمئنا دانستن زبان یک پیش نیاز است. اما برنامه ها نیاز به دانستن پلتفرم به عنوان یک پلتفرم دارند – چه سرویس های سیستمی و مقرون به صرفه بودن، نحوه اتصال یک رابط کاربری front-end و نحوه ساخت برنامه هایی که با یکدیگر تعامل دارند.

بنیاد Urbit، Hoon School Live را به عنوان راه‌اندازی مجدد Hoon قبلی ارائه کرد تلاش های آموزشی، از جمله Hooniversity و Hoon 101. HSL شامل جلسات پخش زنده همزمان، تکالیف و ساعات اداری، و به پایان رسید یک مسابقه (که نتایج آن به زودی بیشتر خواهد شد). 61 شرکت کننده تکمیل شد HSL و فینیشر دریافتی %gorae.

در ژوئیه، بنیاد Urbit HSL را با App School Live، یکی دیگر، پیگیری خواهد کرد کلاس کوهورت همزمان بر اساس راهنماهای App School (که قبلاً به آن معروف بود راهنمای گال). ما ساختار یک برنامه Backend Urbit، Urbit OS را پوشش خواهیم داد تماس‌های سیستمی، هماهنگی برنامه‌ها در چندین کشتی، نحوه ساخت یک فرانت‌اند، و بیشتر.

بیشتر – اما نه همه – توسعه برنامه Urbit تا کنون بر رسانه های اجتماعی و برنامه های کاربردی ارزهای دیجیتال این منطقی است، و این یک نقطه قوت است اصول اولیه پلتفرم Urbit فعلی اما خیلی چیزهای بیشتری ممکن است: بازی ها، از البته، بلکه مدیریت زندگی، ابزار دقیق، CLI، تجسم داده ها، و به همین ترتیب. با سیستم توزیع نظیر به نظیر Urbit، هیچ وجود ندارد دروازه‌بانان، و هر کسی می‌تواند فروشگاه اپلیکیشن خود را راه‌اندازی کند.

همزمان با ASL، بنیاد Urbit یک هکاتون با جوایز برگزار می کند در رونمایی شود مونتاژ میامی. ما هیجان زده ایم تا ببینم چه چیزی می خواهید بسازید اگر مطمئن نیستید که چگونه خود را تولید کنید با این حال، با App School Live شروع کنید و سپس موارد ارسالی را مطالعه کنید جاری پروژه های کمک مالی تا ببینم دیگران چطور هستند ساختن موفقیت آمیز اپلیکیشن ها

اگر علاقه مند به شرکت در App School Live هستید، با ما تماس بگیرید این ثبت نام فرم یا به ما در مریخ در ~hiddev-dannut/new-hooniverse بپیوندید. از سه شنبه شروع می کنیم، 12 جولای و تا 23 آگوست ادامه دارد.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.