لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4261

Doom Builder: ویرایشگر نقشه سه بعدی پیشرفته برای Doom

Doom Builder چیست؟

Doom Builder یک ویرایشگر نقشه سه بعدی پیشرفته برای Doom و بازی های مبتنی بر موتور Doom مانند Heretic، Hexen و Strife است. این ویرایشگر برای موتورهای بازی مختلف جامعه Doom بسیار قابل گسترش است. Doom Builder حالت ویرایش سه بعدی را در جامعه Doom معرفی کرد و همچنان ویرایشگر پیشرو برای سطوح Doom است. برای نگاهی سریع به این ویرایشگر به صفحه اسکرین شات ها مراجعه کنید یا صفحه دانلودها را برای معامله واقعی ببینید. می توانید افزونه ها را در صفحه افزونه ها پیدا کنید.

فورک / پورت منبع

از زمان انتشار اولین نسخه Doom Builder، اشتیاق زیادی از سوی دیگر اعضای انجمن در توسعه مستمر و افزودن ویژگی‌های پیشرفته‌تر تخصصی به برخی از منبع‌های Doom وجود داشته است. یکی از این شاخه ها (Doom Builder X) روی بهبودهای مستمر تمرکز می کند و در عین حال ویرایشگر را به سبک کلاسیک خود و عمومی برای همه منابع منبع Doom نگه می دارد. شعبه دیگر (Ultimate Doom Builder) ویرایشگر منبع پورت GZDoom را کاملاً تخصصی کرده است و ابزارهایی را برای ویرایش ویژگی های خاص GZDoom مانند نورپردازی پویا و طبقه های سه بعدی اضافه کرده است. مشابه، Doom Builder 64 شعبه ویژگی های مخصوص بازی Doom 64 را اضافه کرده است. لطفاً این ویرایشگرهای Doom Builder را بررسی کنید، آنها ارزش وقت شما را دارند و می توانند به شما کمک کنند از پروژه نقشه برداری خود بیشترین بهره را ببرید!

Doom، آن تیرانداز از سال 1993

با وجود قدمت این بازی، هنوز هم بسیار محبوب و شناخته شده ترین تیرانداز اول شخص است. Doom جامعه بزرگی از بازیکنان، نویسندگان نقشه و حتی نویسندگان مد دارد. ساختن نقشه برای این بازی نسبتاً ساده است و در عین حال امکان تجربه گیم پلی عالی را فراهم می کند. به خصوص با اضافه شدن اسکریپت در نقشه ها، این امکان را برای پازل های جالبی فراهم می کند که حتی با بازی های نسل بعدی امروزی رقابت می کنند! انجمن چندین موتور Doom جدید ایجاد کرده است که ویژگی‌های جدید قابل توجهی برای بازی در نقشه شما دارند (و می توانید از آن ها در Doom Builder استفاده کنید!). روی پیوندهای سمت راست این وب‌سایت کلیک کنید تا نقاط شروع خود را وارد انجمن Doom کنید.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.