لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4237

تکنوبلید خالق ماینکرفت در پی نبرد با سرطان درگذشت

 امروز خانواده تکنوبلید در پیام ویدیویی اعلام کردند که، استریمر ماینکرفت و خالق محتوا، تکنوبلید در پی نبرد طولانی با سرطان مرحله چهار درگذشت.

تکنو قبلاً فاش کرده بود که در آگوست گذشته به سرطان مبتلا شده بود و در حالی که همچنان به درمان و ایجاد محتوا در یوتیوب ادامه می داد، به طور پراکنده جامعه خود را در مورد وضعیت خود به روز می کرد.

در ویدئویی که در 30 ژوئن منتشر شد، پدر تکنو آخرین پیام پس از مرگش را با عنوان «اینقدر آدم های بزرگ“، برای چنین مناسبتی نوشته شده است. تا لبه با امضای خالق طنز خشک و غالباً تیره و تار پر شده بود، اما همچنین به عنوان آخرین “تشکر” از همه کسانی که از آن حمایت کردند عمل می کند. ماین کرافت ستاره در طول سالها

“از همه شما برای حمایت از محتوای من در طول سال ها متشکرم. اگر 100 زندگی دیگر داشتم، فکر می‌کنم هر بار دوباره تکنوبلید باشم. همانطور که آن سالها شادترین سالهای زندگی من بودند، “تکنو گفت.

“امیدوارم از مطالب من لذت برده باشید و برخی از شما را بخندانم. امیدوارم همه شما به زندگی طولانی، مرفه و شاد ادامه دهید زیرا من شما را دوست دارم. تکنوبلید خارج شد.»

در پیام خود، تکنو که فاش می‌کند نامش در واقع الکس است، در مورد چگونگی استفاده از پول حاصل از کالاها و دیگر فشارهای “فروش” در سال گذشته برای فرستادن خواهر و برادرش به کالج صحبت می‌کند. با تشکر از تماشاگرانش برای دادن چنین لحظات شادی به او – همه اینها در حالی است که نمایش اسلایدی از تصاویری که او را از نقاط مختلف درمانش نشان می دهد روی صفحه نمایش داده می شود.

پس از آخرین پیام تکنو، پدرش توضیح می‌دهد که چگونه او در ابتدا قصد داشت این ویدئو را قبل از مرگش بنویسد و ضبط کند، اما رو به وخامت سلامتی و عوامل دیگر مانع از وقوع آن شد. به گفته پدرش، او این پیام را از روی تخت نوشت و حدود هشت ساعت بعد از دنیا رفت.

پدر تکنوبلید “او شگفت‌انگیزترین بچه‌ای بود که می‌توانست از او بخواهد.” گفت. من دلم برای تکنوبلید تنگ شده است. ممنون از همه شما، برای همه چیز. تو برای او ارزش زیادی داشتی.»

خانواده تکنوبلید اراده می کنند به فعالیت فروشگاه تجاری خود ادامه دهد، با تمام عواید حاصل از سفارشات به بنیاد خیریه مورد علاقه او، بنیاد سارکومای آمریکا، اهدا می شود، زیرا آنها می خواهند “به انتشار پیام او ادامه دهند.” این شامل راه‌اندازی مجموعه‌ای با عنوان «نردهای طولانی» که زندگی او را جشن می‌گیرد، به شکل تکوبلید است.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.