لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4333

به روز رسانی وویجر 1 ژوئیه 2022

امروز، وویجر تصمیم دشوار اما ضروری را برای تعلیق موقت معاملات، سپرده‌ها، برداشت‌ها و پاداش‌های وفاداری گرفت که از ساعت 14:00 به وقت شرقی روز اول ژوئیه اعمال شد.

این زمان برای ادامه کاوش جایگزین های استراتژیک و حفظ ارزش پلت فرم وویجر که با هم ساخته ایم فراهم می کند. ما در حال مذاکره با طرف های مختلف هستیم و در زمان مناسب اطلاعات تکمیلی را ارائه خواهیم کرد. اطلاعات بیشتر را می توان در اینجا یافت: بیانیه مطبوعاتی.

چه زمانی می توانم به دارایی های پلتفرم دسترسی داشته باشم؟

  • ما تأثیر قابل توجه این تصمیم را درک می کنیم و به سرعت در حال رفع تعلیق معاملات، سپرده ها، برداشت ها و پاداش های وفاداری هستیم. ما اطلاعات به روز شده را به محض در دسترس قرار دادن ارائه خواهیم کرد.
  • در حالی که امروز در موقعیتی نیستیم که چیز دیگری را اعلام کنیم، امیدواریم که به زودی چیزهای بیشتری برای اشتراک گذاری داشته باشیم. ما همچنان شما را در جریان خواهیم گذاشت.

آیا برنامه هنوز کار می کند؟

  • همچنان می‌توانید داده‌های بازار را مشاهده کنید و نمونه کارها خود را در برنامه پیگیری کنید، پاداش‌های ماه ژوئن را دریافت خواهید کرد و ما قصد داریم در ماه جولای به پرداخت پاداش‌های ماهانه ادامه دهیم.

من یک کارت نقدی وویجر دارم. چگونه تحت تأثیر این اطلاعیه قرار می گیرد؟

  • کارت نقدی شما از کار می افتد. شما باید هرگونه واریز مستقیمی که در حال حاضر به حساب متصل به کارت نقدی شما و همچنین هرگونه پرداخت خودکار از آن حساب انجام می شود را متوقف کنید.

“کاوش در جایگزین های استراتژیک” به چه معناست؟ آیا وویجر برای فروش است؟

  • ما در حال مذاکره با طرف های مختلف در مورد نقدینگی اضافی و استراتژی پیشروی برای شرکت هستیم. در حالی که امروز چیز دیگری برای به اشتراک گذاشتن نداریم، با جدیت کار می کنیم و امیدواریم به زودی اطلاعات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن داشته باشیم.

در Three Arrows Capital چه می گذرد؟ چرا وام(های) شما را بازپرداخت نکرده اند؟ گزارش های مطبوعاتی بیان می کنند که آنها مجبور به انحلال شده اند. معنی آن چیست؟

  • سوالات مربوط به وضعیت سه فلش پایتخت (3AC) باید به آنها ارسال شود.
  • وویجر به طور فعال در حال پیگیری بازیابی از 3AC از طریق فرآیند انحلال به دستور دادگاه در جزایر ویرجین بریتانیا است و قصد دارد سایر راه‌حل‌های موجود را نیز دنبال کند.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.