لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4503

مطالعه یوفو پنتاگون توسط محققی که به ماوراء طبیعی اعتقاد دارد

زمانی که دولت آمریکا آزاد شد یک گزارش مورد انتظار در مورد بشقاب پرنده ها یک سال پیش، بسیاری از اینکه نمی تواند 143 مورد از 144 مشاهده ای را که بررسی کرده بود توضیح دهد، متحیر بودند. (در تنها پرونده بسته، گزارش به این نتیجه رسید که شی مرموز یک بالون بزرگ و در حال تخلیه است.) “بیگانگان کجا هستند؟” ترک خورده یک تیتر

حقیقت هنوز آنجا بود. اینطور بود که چه کسی تجزیه و تحلیل را انجام داده بود، زیرا دفتر مدیر اطلاعات ملی که این مطالعه را منتشر کرد، هیچ جزئیاتی در مورد اینکه چه کسی این پرونده ها را بررسی کرده بود ارائه نکرد. با این حال، هفته گذشته، یک اخترفیزیکدان سابق وزارت دفاع (DOD) و شخصیت تلویزیونی واقعیت به نام تراویس تیلور اظهار داشت که او “دانشمند ارشد” برای مطالعه اجباری کنگره است.

این افشاگری شکاکان یوفو را در جامعه علمی شوکه کرد. آنها خاطرنشان می کنند که تیلور در طول حضورهای تلویزیونی ادعاهای خارق العاده ای از جمله داشتن آن داشته است “بیشتر از آن چیزی که بتوانم بشمارم یوفو دیده ام” و اینکه او توسط موجودات ماوراء طبیعی ردیابی شده است که باعث خرابی ماشین و وسایلش شده است. ست شوستاک، ستاره شناس مؤسسه SETI که با دخالت تیلور در این زمینه آشنایی دارد، می گوید: «بسیار سخت است باور کنم» مقامات فدرال به تیلور نقش برجسته ای در تهیه گزارش بشقاب پرنده ها دادند. فضایی های باستانی، یک برنامه تلویزیونی کابلی که روایت های دور از ذهن یوفو را تبلیغ می کند.

سوزان گوگ، سخنگوی پنتاگون تایید کرد که در واقع، تیلور در گروه ویژه پدیده‌های هوایی ناشناس دولت (UAP) که گزارش مبهم یوفو سال 2021 را تهیه کرده بود، نقش اصلی را ایفا کرد. علوم پایهخودی. اما تیلور “به طور غیررسمی … به عنوان دانشمند اصلی نامیده می شد زیرا تلاش ها برای جمع آوری یک تیم بزرگتر در حال انجام بود” و این یک موقعیت تمام وقت نبود. (تیلور به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.)

تراویس تیلور در تور Ancient Aliens Live ماه گذشته در نیوآرک، نیوجرسی صحبت کرد.مایکل لوکسانو/ گتی ایماژ برای تاریخ

تیلور، با توجه به پروفایل لینکدین خود، دارای پنج مدرک علمی پیشرفته، از جمله دکترا است. در فیزیک نوری و دکتری. در هوافضا و مهندسی، و “در حال حاضر بر روی مفاهیم پیشرانه پیشرفته، تلسکوپ های فضایی بسیار بزرگ، سیستم های انرژی پرتوهای مبتنی بر فضا و مفاهیم پرتاب فضایی نسل بعدی کار می کند.” او دو کتاب درسی دانشگاهی و چندین مقاله با داوری منتشر کرده است.

در اظهارات اخیر به جورج ناپ، روزنامه نگار تلویزیونی در لاس وگاس، تیلور گفت جی استراتن از او خواسته شد تا دانشمند ارشد دولت در مورد بشقاب پرنده ها در سال 2019 باشد که او را همکار و دوست قدیمی وزارت دفاع آمریکا می داند. در آن زمان، تیلور در فرماندهی فضایی و دفاع موشکی ارتش ایالات متحده بود و از سال 2007 تا 2 ماه پیش بازنشسته شد. استراتون قبل از بازنشستگی اخیراً در دفتر اطلاعات نیروی دریایی مستقر بود. هر دو نفر اکنون برای Radiance Technologies، یک پیمانکار دفاعی مستقر در هانتسویل، آلاباما، کار می کنند.

علاوه بر کار تلویزیونی اش با فضایی های باستانی، در طول 3 سال گذشته تیلور در یک نشان می دهد تماس گرفت راز مزرعه اسکینوکر. این در یک مزرعه در یوتا اتفاق می افتد که ادعا می کند سابقه فعالیت های ماوراء الطبیعه دارد. تیلور به Knapp گفت که نهادهای پولترگیست مانند Knapp از مزرعه او را به خانه در آلاباما تعقیب کرده اند و باعث آشفتگی مکانیکی شده اند. تیلور گفت: “ماشین من خود به خود روشن و متوقف شده است.” یک بار، پس از لکنت ماشینش در خیابان، تیلور گفت: «به بالا نگاه کرد و یک گرداب عجیب در ابرهای بالای خانه من بود.

منتقدان تیلور به سادگی از چیزی که آنها آن را در آغوش گرفتن ضدعلمی او از ماوراء طبیعی می نامند – و تمایل پنتاگون برای همکاری با او شگفت زده شده اند. “من شروع به دیدن دلیلش می کنم [the government’s] گروه ضربت در شناسایی UAP های خود بسیار ناموفق بود! نوشت رابرت شیفر، شکاک و نویسنده یوفو، در وبلاگ خود.

این خبر در حالی منتشر می شود که علاقه سازمانی به بشقاب پرنده ها افزایش یافته است. ماه گذشته، ماه‌ها پس از آن که کنگره به پنتاگون دستور داد تا دفتر یوفو را برپا کند و گزارش‌های سالانه تهیه کند، ماه گذشته اعلام کرد که برای یک مطالعه آزمایشی بشقاب پرنده‌ها هزینه خواهد کرد. در همین حال، آوی لوب، اخترفیزیکدان مشهور دانشگاه هاروارد، میلیون‌ها دلار برای پروژه گالیله جمع‌آوری کرده است که آسمان را برای یوفوها اسکن می‌کند. (لوب به دلیل تمایل خود به همکاری با مؤمنان غیور بشقاب پرنده مورد انتقاد قرار گرفته است.) ماه گذشته، لوب و تیلور هر دو با هم در یک نمایشگاه ظاهر شدند.سمپوزیوم افشای یوفودر یوتا، جایی که آنها ویدئوهای مختلف بشقاب پرنده را بررسی و بحث کردند.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.