لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4565

ویدیوی وحشتناکی که سر تسلای خودران را در ترافیک روبرو نشان می دهد

“این خوب نیست.”

راه اشتباه

انتشار نسخه بتای بحث‌برانگیز «خودرانی کامل» (FSD) تسلا حداقل به چالش کشیده است.

ویدئوهای بی‌شماری نشان داده‌اند که وسایل نقلیه تسلا قوانین راهنمایی و رانندگی را زیر پا می‌گذارند، به خط اشتباه منحرف می‌شوند، به طور خطرناکی به عابران پیاده نزدیک می‌شوند و پیچ‌های اشتباه را انجام می‌دهند.

در آخرین ویدیو، که به ماه می برمی گردد اما تازه شروع شده است دور این هفتهگالیله راسل از کانال یوتیوب HyperChange هنگام آزمایش ویژگی کمک راننده نیمه کاره، حادثه وحشتناک خود را داشت.

ماشین انتخاب کرد به راست بپیچد – مستقیماً از یک خیابان یک طرفه در سانفرانسیسکو به سمت اشتباه (حدود 6:35 دقیقه زیر).

شنیده می شود که راسل می گوید: «این خوب نیست. “لعنتی، این بدترین L است.”

خوب شدن؟

علیرغم برخورد بسیار خطرناک، که می توانست به راحتی به یک برخورد ختم شود، راسل هنوز به نرم افزار خوشبین است. برای یکی، این ویدیو با عنوان “نرم افزار خودران تسلا در حال خوب شدن است” است.

یوتیوبر نیز بارها در مورد خود صحبت کرده است سرمایه گذاری های شخصی در تسلا و اینکه او چگونه فکر می کند هنوز “یک شرکت ویژه” است که “پارادایمی جدید را تعیین می کند.”

راسل در ویدئوی اخیر خود با FSD نتیجه می‌گیرد: «فقط احساس می‌کردم باید این ویدیو را بسازم، زیرا، در اخبار فوری، در نهایت شروع کردم به استفاده از FSD به عنوان یک فرد عادی که ماشین خود را رانندگی می‌کند – و من یک راننده فوق‌العاده محتاط هستم.

نظرات راسل نشان دهنده این است که چگونه برخی از بزرگترین طرفداران تسلا می توانند گاهی اوقات به نظر می رسد که این شرکت را به خاطر بسیاری از چیزها می بخشند، علیرغم خطرات آشکار FSD بتای این شرکت در جاده های عمومی.

به طور خلاصه، با توجه به آنچه تاکنون دیده‌ایم، تسلا باید به وضوح درباره دسترسی به نرم‌افزار ناتمام خود دو بار فکر کند.

اطلاعات بیشتر در مورد تسلا: تسلا 200 نفر را که روی فناوری ناتمام خودرانش کار می کردند اخراج کرد

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.