لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4684

بحران خبری محلی شکاف های آمریکا را عمیق تر می کند

طبق یک گزارش جدید، حدود دو روزنامه در ایالات متحده هر هفته بسته می شوند، که نشان می دهد بحران خبری محلی ناشی از همه گیری در سال های آینده بدتر خواهد شد.

چرا مهم است: جوامع ابرمحلی به طور نامتناسبی تحت تأثیر سقوط روزنامه های محلی در مقایسه با شهرهای بزرگتر قرار گرفته اند و شکاف اقتصادی آمریکا را عمیق تر می کند.

 • متوسط ​​نرخ فقر در یک بیابان خبری یا جامعه بدون روزنامه محلی در ایالات متحده 16 درصد است در مقایسه با میانگین ملی 11 درصد. گزارش جدید از Northwestern مدیل دانشکده روزنامه نگاری، رسانه، ارتباطات بازاریابی یکپارچه.
 • پنه لوپه میوز آبرناتی، استاد مدعو در Medill و نویسنده اصلی این گزارش، در مصاحبه ای گفت: «این یک بحران برای دموکراسی و جامعه ما است. بیانیه.
 • “[W]آبرناتی از طریق ایمیل به Axios گفت: با وجود اینکه کاهش اقتصادی در بسیاری از جوامع قبل از ظهور بیابان‌های خبری رخ می‌داد، از دست دادن یک سازمان خبری محلی ساکنان محلی را بدون اطلاعات حیاتی برای رسیدگی به این مشکلات رها می‌کند.
 • دست کم، از دست دادن اخبار محلی، شکاف های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی را در این کشور بدتر می کند.

جزئیات: متوسط ​​درآمد سالانه یک خانه در یک بیابان خبری 15000 دلار کمتر از متوسط ​​​​خانوار آمریکایی است. تنها 20 درصد از بزرگسالانی که در بیابان های خبری زندگی می کنند دارای مدرک لیسانس هستند در حالی که این رقم در ایالات متحده 38 درصد است.

 • فقدان اخبار محلی موثق، مسائل مربوط به حاکمیت را تشدید می‌کند که باعث می‌شود جوامع کمتر کارآمد و مرفه شوند. یک مطالعه حاکی از هزینه های دولتی با بسته شدن روزنامه های محلی افزایش می یابد.
 • این گزارش دسترسی به پهنای باند مقرون به صرفه را یکی از موانعی است که مانع از دسترسی جوامع روستایی کوچکتر به جایگزین های جدید اخبار دیجیتال با کاهش روزنامه ها می شود.

حالت بازی: در حال حاضر حدود 7 درصد از شهرستان های آمریکا هیچ رسانه خبری محلی ندارند و حدود 20 درصد در معرض خطر تبدیل شدن جوامع خود به بیابان های خبری در آینده قابل پیش بینی هستند.

 • روزنامه‌های باقی‌مانده کسری از اندازه سابق خود هستند و درآمدها و سودها به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. در سال 2005، درآمد روزنامه ها از 50 میلیارد دلار در مقایسه با 20 میلیارد دلار امروز فراتر رفت.
 • اشتغال روزنامه ها از سال 2006 حدود 70 درصد کاهش یافته است که بیشترین کاهش (82 درصد) به کارکنان تولید و توزیع نسبت داده شده است. تعداد کارکنان تحریریه در اتاق‌های خبری محلی با 58 درصد کاهش به 31000 نفر رسیده است.
 • از سال 2005، نیوجرسی و تگزاس بیشترین سرانه روزنامه‌نگاران را از دست داده‌اند، اما آنها – همراه با سایر ایالت‌های پرجمعیت مانند کالیفرنیا، نیویورک و ایلینوی – بالاترین سطح سرمایه‌گذاری دیجیتالی جدید را نیز داشته‌اند.

باهوش باش: از بین رفتن اخبار محلی توجه بسیاری از سازمان های غیرانتفاعی، خدمتگزاران جامعه و افراد ثروتمند را به خود جلب کرده است، اما تلاش آنها برای پر کردن خلاء بیابان های خبری در حال رشد در سراسر کشور کافی نیست.

 • اکثر جوامعی که روزنامه‌های خود را از دست داده‌اند، جایگزین چاپی یا دیجیتالی دریافت نکرده‌اند.

 • بر اساس این گزارش، 545 سایت ایالتی و محلی فقط دیجیتالی وجود دارد، اما اکثر آنها شش یا کمتر گزارشگر تمام وقت دارند و بسیاری از آنها در شهرهای بزرگتر واقع شده اند.
 • با این حال، سایت‌های خبری فقط دیجیتالی بیشتری راه‌اندازی شده‌اند (64) در مقایسه با سایت‌هایی که (45) در طول همه‌گیری بسته شدند، و این امید را به وجود می‌آورد که سرمایه‌گذاری‌های دیجیتال می‌توانند به رشد خود ادامه دهند، هرچند به آرامی، با بسته شدن روزنامه‌ها.

تصویر بزرگ: بخش روزنامه های محلی در وضعیت نزولی نهایی قرار دارد.

 • بر اساس این گزارش، بیش از 360 روزنامه بین اواخر سال 2019 و می 2022 بسته شده اند. اکثریت قریب به اتفاق آن مقالات به صورت هفتگی چاپ می شد.
 • با این سرعت، این کشور در مسیر از دست دادن بیش از یک سوم مجموع روزنامه های خود تا سال 2025 است. از سال 2005 تاکنون بیش از یک چهارم (2500) روزنامه از دست داده است.
 • روزنامه ها همچنان توسط صندوق های تامینی و شرکت های سرمایه گذاری خصوصی ادغام می شوند که معتقدند با کاهش صنعت می توانند از طریق هم افزایی سود بیشتری از روزنامه ها به دست آورند.

چه چیزی را تماشا کنیم: تعداد فزاینده ای از زنجیره های کوچکتر و صاحبان خانواده شروع به قدم گذاشتن برای حداقل کاهش این روند کرده اند.

 • زنجیره‌های منطقه‌ای جدیدتر مانند CherryRoad Media، Adams Publishing و AIM Media شروع به خرید اوراقی کرده‌اند که توسط گروه‌های بزرگ‌تر هلدینگ روزنامه‌ها ریخته می‌شوند و آنها را با هزینه‌های سربار و شرکتی کم کار می‌کنند.
 • زنجیره‌های خانوادگی مانند Paxton Media، Ogden Newspapers و Boone Newspapers نیز به خرید اوراق کوچک‌تری که توسط گروه‌های بزرگ ریخته می‌شود، ادامه داده‌اند و اغلب از بسته شدن کامل آنها جلوگیری می‌کنند.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.