لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4654

بیانیه شرکت | وبلاگ Vauld: افکاری در مورد سرمایه گذاری رمزنگاری، وام دادن، وام گرفتن و موارد دیگربیانیه شرکت | وبلاگ Vauld: افکاری در مورد سرمایه گذاری رمزنگاری، وام دادن، وام گرفتن و موارد دیگر  1. مدیریت Vauld مایل است به اطلاع برساند که علیرغم تلاش هایمان با چالش های مالی روبرو هستیم. این به دلیل ترکیبی از شرایطی مانند شرایط نوسان بازار، مشکلات مالی شرکای تجاری کلیدی ما است که به طور اجتناب ناپذیری بر ما تأثیر می گذارد، و جو بازار فعلی که منجر به برداشت قابل توجهی از مشتریان بیش از 197.7 میلیون دلار از سال 12 شده است. ژوئن 2022، زمانی که سقوط بازار ارزهای دیجیتال به دلیل سقوط استیبل کوین UST آزمایشگاه Terraform، توقف برداشت شبکه سلسیوس و عدم پرداخت وام‌های سه Arrows Capital آغاز شد.
  1. به این ترتیب، ما در نظر گرفته‌ایم که به نفع ذینفعان است که در این شرایط اقدام فوری انجام دهند. علاوه بر این، ما خدمات Kroll Pte Limited را به عنوان مشاور مالی خود و همچنین سیریل امرچند مانگالداس و Rajah & Tann Singapore LLP را به عنوان مشاوران حقوقی خود در هند و سنگاپور درگیر کرده ایم.
  1. مدیریت ما کاملاً متعهد به همکاری با مشاوران مالی و حقوقی ما تا حد امکان برای بررسی و تجزیه و تحلیل همه گزینه‌های ممکن، از جمله گزینه‌های بالقوه تجدید ساختار است که به بهترین نحو از منافع سهامداران Vauld محافظت می‌کند.
  1. ما در حال حاضر در حال مذاکره با سرمایه گذاران بالقوه در گروه شرکت های Vauld هستیم. ما قصد داریم از دادگاه‌های سنگاپور برای یک تعلیق، یعنی تعلیق شروع یا ادامه هرگونه دادرسی علیه شرکت‌های مربوطه درخواست کنیم تا به ما فضای تنفسی برای انجام تمرین بازسازی پیشنهادی داده شود.
  1. ما مطمئن هستیم که با مشاوره مشاوران مالی و حقوقی خود، می توانیم به راه حلی دست یابیم که به بهترین نحو از منافع مشتریان و ذینفعان Vauld محافظت کند.
  1. در این بین، ما تصمیم دشواری را برای تعلیق همه برداشت‌ها، معاملات و سپرده‌گذاری در پلتفرم Vauld گرفته‌ایم که فوراً اعمال می‌شود. ما معتقدیم که این امر به تسهیل کاوش در مورد مناسب بودن گزینه‌های بالقوه بازسازی، همراه با مشاوران مالی و حقوقی‌مان کمک می‌کند. ما به دنبال درک مشتریان پلتفرم Vauld هستیم که در موقعیتی قرار نخواهیم داشت که درخواست‌ها یا دستورالعمل‌های جدید یا بعدی را در این زمینه پردازش کنیم. ترتیبات خاصی برای سپرده‌های مشتریان انجام خواهد شد که ممکن است برای مشتریان خاصی برای پاسخگویی به مارجین فراخوان در ارتباط با وام‌های دارای وثیقه ضروری باشد.
  1. به روز رسانی های بیشتر در مورد پیشرفت های مادی در مقطع مناسب ارائه خواهد شد. ما در این میان به دنبال درک و شکیبایی شما هستیم. اگر سؤالی دارید، لطفاً آنها را به نشانی ارسال کنید [email protected] ما تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت به آنها رسیدگی کنیم.

ارادتمند شما،

دارشان بثیجا

مدیر اجرایی

4 ژوئیه 2022

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.