لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4703

پروژه مواد

اخبار


20 سپتامبر 2021:
مجموعه سمینارهای ماهانه پروژه مواد اعلام می شود

مجموعه سمینار MP برای به اشتراک گذاشتن داستان های تحقیقاتی جالب مرتبط با جامعه ما در نظر گرفته شده است. تماشای آخرین سمینار اینجا و با استفاده از سمینارهای آینده ثبت نام کنید این لینک ثبت نام. اطلاعات بیشتر در مورد سمینارها را می توانید در Materialproject.org/seminars بیابید.

15 سپتامبر 2021:
In Memoriam: دیوید اسکینر

ما عمیقاً با اندوه از دست دادن دیوید اسکینر، همکارمان از NERSC را اعلام می کنیم. افرادی که در NERSC کار می کنند بسیار تاثیرگذار را جمع آوری کرده اند در اطلاعیه یادبود
در درگذشت دیوید در میان یک عمر دستاوردها، دیوید در روزهای اولیه پروژه مواد نیز نقش مهمی داشت. دیوید به خاطر مهربانی، الهام بخشیدن و حمایت همکارانش معروف بود و به شدت دلتنگ خواهد شد.

3 ژوئن 2021:
کارگاه مجازی پروژه مواد 10 تا 12 آگوست

دیدن اطلاعیه اینجا. محدود به 100 شرکت کننده امیدواریم بتوانید به ما بپیوندید!

13 مه 2021:
انتشار پایگاه داده V2021.03.13 با طرح تصحیح انرژی تشکیل جدید

این نسخه شامل داده‌های جدیدی نیست، اما نحوه تصحیح انرژی‌های تشکیل را تغییر می‌دهد. این خطای کلی در انرژی های تشکیل در پروژه مواد را در مقایسه با آزمایش 7 درصد کاهش می دهد. طرح اصلاحی قدیمی برای کسانی که نیاز به استفاده از آن دارند در دسترس است. اطلاعات بیشتر در گزارش های انتشار ما.

22 مارس 2021:
انتشار پایگاه داده تکمیلی V2021.03.22

این نسخه برخی از مواد قدیمی را با محاسبات جدید به روز می کند و قوانین ما را برای منسوخ کردن محاسبات قدیمی تنظیم می کند. حاوی مواد جدیدی نیست. به لطف محاسبات جدید، بسیاری از موادی که قبلاً منسوخ شده بودند، اکنون دوباره قابل دسترسی هستند. این نسخه در آماده سازی برای تغییر به طرح سازگاری جدید ما است که پیش بینی های ما از انرژی تشکیل را بهبود می بخشد.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.