لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4880

چرا آسیب شناسان زبان گفتار نباید از زوم استفاده کنند؟

در Ambiki ما در حال کار بر روی یک جایگزین سازگار با HIPAA برای Zoom هستیم که به طور خاص برای نیازهای گفتار، کار و درمان فیزیکی کودکان طراحی شده است.

در حالی که زوم یک تبلیغ می کند سازگار با HIPAA نسخه، در واقع با HIPAA سازگار نیست – و اطلاعات بهداشتی محافظت شده (PHI) بیماران شما را در معرض خطر قرار می دهد.

به طور خاص، ویژگی Zoom که به یک شرکت‌کننده اجازه می‌دهد تا کنترل از راه دور رایانه شرکت‌کننده دیگر را به دست آورد، نقض می‌کند. قانون امنیتی که «شخصیت های تحت پوشش را ملزم به حفظ پادمان های اداری، فنی و فیزیکی معقول و مناسب برای حفاظت از e-PHI» می کند. نهادهای تحت پوشش باید “تهدیدات قابل پیش بینی منطقی برای امنیت یا یکپارچگی اطلاعات را شناسایی و در برابر آنها محافظت کنند”.

این یک تهدید منطقی پیش‌بینی‌شده است که دسترسی نامحدود به شخصی به رایانه‌ای که حاوی PHI یا دارای برگه‌هایی باز است که در EMR‌های حاوی PHI وارد شده‌اند، ممکن است منجر به مشاهده PHI مذکور توسط یک شخص غیرمجاز شود.

اجازه دادن به بیمار برای کنترل از راه دور در رایانه درمانگر معادل رها کردن رایانه ای است که در اتاق انتظار یک کلینیک به EMR وارد شده است.

در واقع، زوم با گنجاندن این ویژگی در پیشنهاد “مطابق با HIPAA” خود، در واقع به تمام حرفه ما آسیب رسانده است، زیرا بسیاری از درمانگران اکنون به بیماران اجازه دسترسی/کنترل از راه دور به رایانه خود را می دهند. بدون دوبار فکر کردن

چرا حتی در وهله اول اجازه کنترل از راه دور را می دهیم؟ درمانگران اغلب منابع یا مطالبی را با بیماران به اشتراک می گذارند و از آنها می خواهند که با آنها تعامل داشته باشند (یعنی حروف A و B را به آنها نشان دهید و از آنها بخواهید روی B کلیک کنند). کنترل از راه دور در محیط اشتراک‌گذاری صفحه یکی از راه‌های تحقق این امر است.

ما در Ambiki این مشکل را به روشی متفاوت و ایمن‌تر با ™ Click Beacon نوآورانه خود حل کرده‌ایم. Ambiki’s Click Beacon™ به درمانگر این امکان را می دهد که به صورت بصری ببیند که بیمار هنگام اشتراک گذاری صفحه خود یا منبعی، کجا روی صفحه خود کلیک می کند – بدون اینکه واقعاً به بیمار اجازه دسترسی از راه دور به رایانه شما بدهد (و بالعکس). سازگار با HIPAA است. تعامل مورد نیاز بین درمانگر و بیمار را بدون نیاز به دسترسی یک طرف به کامپیوتر طرف دیگر حفظ می کند.

در طول همه‌گیری، دفتر حقوق مدنی (OCR) در وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) اخطاریه‌ای موقت صادر کرد مبنی بر اینکه صلاحدید اجرایی را علیه ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی تحت پوشش در رابطه با ارائه حسن نیت از راه دور در طول کووید اعمال خواهد کرد. -19 اورژانس بهداشت عمومی در سراسر کشور اگر از پلتفرم هایی استفاده می کردند که مطابق با HIPAA نیستند.

ما اکنون بیش از 2 سال از همه‌گیری می‌گذریم و ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی فرصت کافی برای یافتن یک پلتفرم منطبق با HIPAA برای تله‌تراپی که شامل توافق‌نامه همکاری تجاری (BAA) است، داشته‌اند. زمان آن فرا رسیده است که به محافظت از بیماران خود بازگردیم – و این به معنای انتخاب یک پلت فرم از راه دور درمانی است که در واقع برای رفع نیازهای درمانگران ساخته شده است. و برنامه ای که به روشی ایمن و ایمن اجرا می شود که از PHI محافظت می کند.

Zoom به طور مداوم سابقه ضعیفی در زمینه امنیت و حریم خصوصی داشته است. جای تعجب نیست که آنها در درک صنعت مراقبت های بهداشتی و اصول قانون قابل حمل و پاسخگویی بیمه سلامت سال 1996 (HIPAA) کوتاه بیایند.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.