لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4903

از HN بپرسید: آیا این یک نقطه قوت است که رابط کاربری HN طی سال‌ها تغییر نکرده است؟

اخیراً متوجه شده‌ام که به جوامع قدیمی‌تری بازگشته‌ام که از موج رسانه‌های اجتماعی در اینترنت جان سالم به در برده‌اند، زیرا به نظر می‌رسد با وجود نقص‌های عملکردی سنتی، اندازه صفحه‌نمایش و اغلب نماهای رشته‌های بزرگ وحشتناک، در پیگیری و ارتقای دید مکالمات معنادار بهتر هستند. . من فکر می‌کنم نقطه قوت اصلی این است که اکثر این سایت‌ها/برنامه‌های سنتی طراحی شده همچنان بر ترتیب زمانی برای محتوا و پست‌ها تاکید دارند، که باعث می‌شود تجربه کمتر مستعد دستکاری و به موقع‌تر باشد.

همچنین به نظر می‌رسد با سایت‌های قدیمی‌تر مانند HN و تابلوهای اعلانات آنلاین، محتوا را می‌توان نشانه‌گذاری کرد، و مکاتبه منظم‌تر با کاربران آسان‌تر است. من فکر می‌کنم ناامیدکننده‌ترین روند در سایت‌ها و برنامه‌های مدرن این است که محتوایی که می‌خواهم ببینم به سادگی در دریایی از چیزهای دیگری که نمی‌خواهم ببینم ناپدید می‌شود و جستجو برای یافتن آن محتوا بیهوده است، زیرا نتایج اغلب بازی‌سازی می‌شوند و به فراموشی سپرده شد

الان دلم برای IRC تنگ شده است، با وجود تمام ایرادات، دلم برای تابلوهای اعلانات تنگ شده است، دلم برای وب‌سایت‌های قدیمی مدرسه‌ای تنگ شده است که حتی پس از زدن رفرش، محتوای مشابهی در یک مکان داشتند.

به نظر من، طراحی مبتنی بر تجربه کاربر به طور سنتی بسیار مؤثر، مطلوب و کاربردی، اخیراً به عنوان یک روند، از پنجره خارج شده است. برنامه‌ها در حال حاضر اغلب به دنبال ردیابی، قرار دادن پست حمایت شده و اهداف بهینه‌سازی سود/درآمد هستند، نه ایجاد تجربیات کاربری مطلوب.

این باعث می‌شود که بپرسم (البته علی‌رغم برخی مشکلات) که آیا HN هنوز یکی از بهترین مکان‌ها برای برقراری ارتباط و ارسال موارد جدی است، زیرا UI/UX آن برای سال‌ها تغییر نکرده است (از جنبه‌های اصلی)؟

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.