لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5025

درخواست کار برای مهندس نرم افزار جاسازی شده در Inversion Space

خودشناسي داوطلبانه

برای مقاصد گزارش دهی دولتی، از نامزدها می خواهیم به نظرسنجی خودشناسی زیر پاسخ دهند. تکمیل فرم به طور کامل است داوطلبانه. تصمیم شما هر چه باشد، در فرآیند استخدام یا پس از آن در نظر گرفته نخواهد شد. هر اطلاعاتی که ارائه می کنید در یک فایل محرمانه ثبت و نگهداری می شود.

همانطور که در خط‌مشی فرصت‌های شغلی برابر Inversion Space آمده است، ما بر اساس وضعیت گروه محافظت شده تحت هیچ قانون قابل اجرا تبعیضی قائل نمی‌شویم.
تعاریف نژاد و قومیت

اگر فکر می‌کنید به هر یک از دسته‌های جانبازان حمایت‌شده در زیر تعلق دارید، لطفاً با انتخاب مناسب آن را مشخص کنید. به‌عنوان یک پیمانکار دولتی مشمول قانون کمک‌های بازسازگاری کهنه سربازان دوران ویتنام (VEVRAA)، ما این اطلاعات را برای اندازه‌گیری اثربخشی تلاش‌های فراگیر و مثبتی که بر اساس VEVRAA انجام می‌دهیم، درخواست می‌کنیم. طبقه بندی دسته های حفاظت شده به شرح زیر است:

“کهنه سرباز معلول” یکی از موارد زیر است: جانباز ارتش، زمین، نیروی دریایی یا هوایی ایالات متحده که بر اساس قوانین اداره می شود، مستحق دریافت غرامت (یا کسی است که به جز دریافت حقوق بازنشستگی نظامی، مستحق غرامت است) دبیر امور ایثارگران؛ یا شخصی که به دلیل ناتوانی مرتبط با خدمات مرخص شده یا از وظیفه مرخص شده است.

“جانبازی که به تازگی جدا شده است” به معنای هر جانبازی است که در طول دوره سه ساله از تاریخ ترخیص یا رهایی از خدمت این جانباز در ارتش، زمین، نیروی دریایی یا هوایی ایالات متحده آغاز می شود.

“کهنه سرباز در زمان جنگ فعال یا نشان مبارزات انتخاباتی” به معنای جانبازی است که در ارتش، زمین، نیروی دریایی یا هوایی ایالات متحده در طول یک جنگ، یا در کمپین یا اعزامی که نشان کمپین برای آن بر اساس قوانین مجاز شده است، خدمت کرده است. توسط وزارت دفاع اداره می شود.

“کهنه سرباز مدال خدمت نیروهای مسلح” به معنای جانبازی است که در حین انجام وظیفه در ارتش، خدمات زمینی، دریایی یا هوایی ایالات متحده، در عملیات نظامی ایالات متحده شرکت کرده است که برای آن مدال خدمت نیروهای مسلح بر اساس فرمان اجرایی اعطا شده است. 12985.فرم CC-305

شماره کنترل OMB 1250-0005

انقضا 2023/05/31

چرا از شما خواسته می شود این فرم را تکمیل کنید؟

ما یک پیمانکار یا پیمانکار فرعی فدرال هستیم که طبق قانون باید فرصت شغلی برابر را برای افراد دارای معلولیت واجد شرایط فراهم کنیم. همچنین از ما خواسته می‌شود که پیشرفت خود را به‌سوی اینکه حداقل 7 درصد از نیروی کارمان افراد دارای معلولیت باشند، اندازه‌گیری کنیم. برای این کار باید از متقاضیان و کارمندان بپرسیم که آیا دارای معلولیت هستند یا تا به حال دچار معلولیت شده اند. از آنجایی که ممکن است فردی در هر زمانی از کار افتاده شود، از همه کارمندان خود می خواهیم حداقل هر پنج سال یکبار اطلاعات خود را به روز کنند.

شناسایی خود به عنوان یک فرد دارای معلولیت داوطلبانه است و ما امیدواریم که شما این کار را انتخاب کنید. پاسخ شما محرمانه خواهد ماند و با انتخاب مقامات یا هر شخص دیگری که در تصمیم گیری پرسنلی دخیل است دیده نمی شود. تکمیل فرم به هیچ وجه بر شما تأثیر منفی نخواهد گذاشت، صرف نظر از اینکه در گذشته خود را شناسایی کرده اید یا خیر. برای اطلاعات بیشتر در مورد این فرم یا تعهدات شغلی برابر پیمانکاران فدرال تحت بخش 503 قانون توانبخشی، به وب سایت دفتر برنامه های انطباق قرارداد فدرال وزارت کار ایالات متحده (OFCCP) مراجعه کنید. www.dol.gov/ofccp.

چگونه متوجه می شوید که معلول هستید؟

در صورتی که دارای نقص جسمی یا روانی یا وضعیت پزشکی باشید که به طور قابل ملاحظه‌ای یک فعالیت اصلی زندگی را محدود می‌کند، یا اگر سابقه یا سابقه چنین اختلال یا وضعیت پزشکی داشته باشید، به عنوان معلول شناخته می‌شوید.

ناتوانی ها شامل موارد زیر است، اما محدود به آنها نیست:

 • اوتیسم
 • اختلالات خود ایمنی، به عنوان مثال، لوپوس، فیبرومیالژیا، آرتریت روماتوئید، یا HIV/AIDS
 • نابینا یا کم بینا
 • سرطان
 • بیماری قلبی عروقی یا قلبی
 • بیماری سلیاک
 • فلج مغزی
 • ناشنوا یا کم شنوا
 • افسردگی یا اضطراب
 • دیابت
 • صرع
 • اختلالات گوارشی، به عنوان مثال، بیماری کرون، یا سندرم روده تحریک پذیر
 • ناتوانی ذهنی
 • اندام های از دست رفته یا اندام های ناقص
 • وضعیت سیستم عصبی به عنوان مثال، سردردهای میگرنی، بیماری پارکینسون یا مولتیپل اسکلروزیس (MS)
 • شرایط روانپزشکی، به عنوان مثال، اختلال دوقطبی، اسکیزوفرنی، PTSD، یا افسردگی اساسی


1بند 503 قانون احیا 1973، با اصلاحات. برای اطلاعات بیشتر در مورد این فرم یا تعهدات شغلی برابر پیمانکاران فدرال، به وب سایت دفتر برنامه های انطباق قرارداد فدرال وزارت کار ایالات متحده (OFCCP) مراجعه کنید. www.dol.gov/ofccp.

بیانیه بار عمومی: طبق قانون کاهش کاغذ در سال 1995، هیچ فردی ملزم به پاسخگویی به مجموعه ای از اطلاعات نیست، مگر اینکه این مجموعه یک شماره کنترل OMB معتبر را نشان دهد. تکمیل این نظرسنجی باید حدود 5 دقیقه طول بکشد.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.