لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=4995

نیروی فضایی واحد اطلاعات جدیدی را در حالی که کنگره نگرانی های خود را از رشد ابراز می کند، راه اندازی می کند

نیروی فضایی فرماندهی یک واحد جدید را بر عهده گرفته است که بر روی تهدیدات خارجی در فضا متمرکز است، اما این در حالی است که کنگره به شعبه خدمات کوچک هشدار می دهد که باید برای کاهش رشد خود آماده شود.

دلتا 18 و مرکز ملی اطلاعات فضایی کاملاً جدید اواخر ماه گذشته رسماً در پایگاه نیروی هوایی رایت-پترسون در دیتون، اوهایو راه اندازی شد. نزدیک به 350 پرسنل غیرنظامی و نظامی در آن کار می کنند.

طبق بیانیه مطبوعاتی، ماموریت دلتا 18 «ارائه اطلاعات حیاتی در مورد سیستم‌های تهدید، نیات خارجی و فعالیت‌های حوزه فضایی برای حمایت از رهبران ملی، متحدان، شرکا و جنگجویان مشترک جنگی» است.

ادامه مطلب را بخوانید: آنها از کمپ بوت نیروی فضایی فارغ التحصیل شدند. آنچه در آینده برای آنها و خدمات ارائه می شود، کمتر واضح است.

ایجاد این واحد، نیروی فضایی را برای کمک و همکاری در کنار سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا با ارائه اطلاعات ناوگان رو به رشد ماهواره‌ها و ابزارهای نظارتی به آنها مجهز می‌کند. Avril Haines، مدیر اطلاعات ملی جو بایدن، گفت که توانایی استفاده از اطلاعات جدید در فضا بسیار مهم است.

«در سال‌های آینده، [space] هینز در مراسم فعال‌سازی این واحد در 24 ژوئن گفت: “و هرچه به جلو حرکت کنیم، NSIC برای تولید و تجزیه و تحلیل اطلاعات علمی و فنی مرتبط با فضا برای کل کشور مورد اتکا قرار خواهد گرفت.”

در حالی که بودجه مرکز اطلاعات فضایی ملی در قانون مجوز دفاع ملی در سال 2022 گنجانده شده بود، آغاز به کار واحد جدید در حالی است که کنگره به نیروی فضایی درباره ادامه گسترش هشدار داده است.

در بهار امسال، نیروی فضایی در درخواست بودجه 2023 خود 24.5 میلیارد دلار درخواست کرد – که بیش از 40 درصد افزایش نسبت به سال قبل است – با پیش بینی بیشتر بودجه برای تحقیق و توسعه و همچنین ایجاد هشدار موشکی بیشتر. سیستم های.

سه روز قبل از مراسم تأسیس دلتا 18، کمیته تخصیص مجلس گزارشی را در 21 ژوئن ارائه کرد که در آن به جدیدترین شاخه نظامی “در برابر شروع برنامه های بیش از توان مالی خود” هشدار داد و به این سرویس یادآور شد که قانونگذاران انتظار دارند بودجه در سال 2027 کاهش یابد.

در این گزارش توضیح داده شده است: «به نظر نمی‌رسد که برنامه‌های جاه‌طلبانه نیروی فضایی برای معماری‌ها، برنامه‌ها و حوزه‌های مأموریتی جدید با پیش‌بینی بودجه معتبر در سال‌های بعد برای ارائه این قابلیت‌ها پشتیبانی شود.

نیروی فضایی که زیر نظر وزارت نیروی هوایی مستقر است، مشابه روابط بین تفنگداران دریایی و نیروی دریایی، همچنین سیگنال‌های روشنی را از سوی فرانک کندال وزیر نیروی هوایی دریافت می‌کند.

کندال در آوریل گذشته در سمپوزیوم فضایی در کلرادو گفت که سرویس جدید نباید بر فضا به عنوان یک “حوزه مستقل جنگی” تمرکز کند و در عوض باید ماموریت خود را به عنوان یک سازمان پشتیبانی برای سایر شاخه ها در نظر بگیرد.

به نظر می‌رسد که این نظرات به برخی از تلاش‌های اصلی این سرویس برای رشد و بلوغ به‌عنوان یک شاخه منحصربه‌فرد آب سردی می‌زند.

نیروی فضایی به طور قابل توجهی کوچکتر از شاخه های دیگر است، با حدود 8000 نگهبان فعال و تقریباً به همین تعداد کارمند غیرنظامی، که مجموعاً حدود 16000 نیرو دارد. در مقایسه، گارد ساحلی حدود 40000 عضو دارد و تفنگداران دریایی حدود 180000 عضو دارد که هر دو در مقایسه با ارتش و نیروی دریایی بسیار کوچک هستند.

برخی از کارشناسان، مانند رابرت فارلی – استاد دانشگاه کنتاکی که در مورد امنیت ملی و اطلاعات با تمرکز بر این سرویس تحقیق می کند – معتقدند که نیروی فضایی باید به طور قابل توجهی گسترش یابد تا بتواند منابعی را مانند سایر شاخه ها به دست آورد.

فارلی ماه گذشته به Military.com گفت: «نیروی فضایی یک بار و اگر به نهادی شبیه به سایر سازه‌ها تبدیل شود، این ساختارهای پرسنلی را به دست می‌آورد. “این واقعاً یک مسئله اندازه است در مقابل یک مسئله زمان.”

— توماس ناوللی را می توان در thomas.novelly@military.com در دسترس قرار داد. او را در توییتر @TomNovelly دنبال کنید.

مربوط: نگهبانان نیروی فضایی در انتظار ظهور آهسته آهسته سیاست های شعبه خشمگین می شوند

نمایش کامل مقاله

© Copyright 2022 Military.com. تمامی حقوق محفوظ است. این مطالب را نمی توان منتشر کرد، پخش کرد، بازنویسی کرد یا دوباره توزیع کرد.

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.