لینک کوتاه مطلب : https://hsgar.com/?p=5032

آستروفوکس

Astrofox را دانلود کنید

Astrofox یک برنامه گرافیکی متحرک متن باز و رایگان است که به شما امکان می دهد صدای خود را به ویدیوهای سفارشی و قابل اشتراک گذاری تبدیل کنید. متن، تصاویر، انیمیشن ها و جلوه ها را برای ایجاد تصاویری خیره کننده و منحصر به فرد ترکیب کنید. سپس ویدیوهایی با کیفیت بالا تولید کنید تا با طرفداران خود در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

واکنشی صوتی

Astrofox تجزیه و تحلیل صوتی موسیقی شما را در زمان واقعی انجام می دهد تا موشن گرافیک های شگفت انگیزی ایجاد کند. نبض شکل ها و جلوه ها را تماشا کنید، بچرخانید و به ضرب آهنگ موسیقی خود حرکت کنید.

رندر زمان واقعی

فریم های کلیدی را فراموش کنید فراموش کنید منتظر بمانید تا صحنه شما رندر شود. همه چیز در Astrofox در زمان واقعی ارائه می شود. حتی می‌توانید افکت‌ها را در حین پخش موسیقی اضافه و دستکاری کنید.

کنترل دقیق

Astrofox دارای یک رابط کاربری ساده است که به شما امکان می دهد عناصر بصری خود را به راحتی کنترل کنید. به سرعت ایده های جدید را آزمایش کنید و اجرای آنها را به صورت زنده تماشا کنید.

امکانات بی نهایت

Astrofox به شما امکان می دهد صحنه های فردی را با مجموعه ای از نمایشگرها و جلوه های خاص خود بسازید. یکپارچه صحنه ها را با هم ترکیب کنید تا چیزی کاملا منحصر به فرد ایجاد کنید.

این ویدیوها با Astrofox ساخته شده اند. چه چیزی خلق خواهید کرد؟

لینک منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.